Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Lalka fajny wózek. Już tyle ich obejrzałam a tego jeszcze nie widziałam. A co do tego sklepu to kiepsko bo właśnie tutaj miałam zamawiać swój... i to jeszcze ze wszystkimi dodatkami na raty. A z fotelikami to uważajcie. Oglądałam ostatnio program że wiele fotelik ów dostępnych na rynku nie maja nawet atestów. Jest taka strona fotelik.info czy coś w tym stylu i tam można sprawdzić każdy fotelik. I nie można kupować używanych fotelików bo jeżeli jeździły w samochodzie który miał stłuczki to on już się do niczego nie nadaje. Ja fotelik to na bank kupuję z maxi cosi i bazę też. Trochę to drogo wyjdzie z wózkiem razem więc temu chcemy wziąć na raty. I kurde jak się zaczną wizyty co tydzień to zbankrutuje. 200 za każdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie wizyty na ktorych robi mi usg ale bez mierzenia czyli tylko sprawdza serduszko i lozysko place 60 zl. dokladne usg bede miala w 29 tygodniu a potem ok 36 tygodnia no i 40 tydzien wiec tak duzo nie bedzie mnie to kosztowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale tu bywałam.Później brak czasu i same wiecie. Ale mam nadzieję że mnie przyjmiecie z powrotem. Ja spodziewam się bliźniąt.Mam nakaz "LEŻEĆ" więc nie chcę leżeć sama.A propo depresji też myślę że mnie to nie dopadnie.Mam 3 synków i moja ciąża nie była planowana " a tu jeszcze bliźniaki" ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez nich.Chłopaki są już duże więc tak jakbym zaczynała od nowa.A zapomniałam te bliźniaki to dziewczynki . Jak się dowiedziałam to myślałam że ze szczęścia oszaleję. To co przyjmniecie mnie z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie Nitka 5 dzieciaków. Szok. Podziwiam. Dla mnie to nie do wyobrażenia. Natomiast ja bardzo chciałam bliźniaki i miałam cichą nadzieję że ta ciąża będzie bliźniacza. Dodam że babcie z mojej i M. Strony miały bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie Nitka 5 dzieciaków. Szok. Podziwiam. Dla mnie to nie do wyobrażenia. Natomiast ja bardzo chciałam bliźniaki i miałam cichą nadzieję że ta ciąża będzie bliźniacza. Dodam że babcie z mojej i M. Strony miały bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elliska- z podanych imion najbardziej mi sie podoba Alicja :-) Aandzik- no to o fotelikach slyszalas w programie " o matko". Ja sie tak zastanawiam jakie teraz plony zbiera maxi cosi bo rozmawialam o fotelikach ze sprzedawcami i mowili ze kazdy fotelik dostepny w sklepie ma atest - musi miec, inaczej niebylby dopuszczony do sprzedazy. Fakt ze trzeba uwazac na foteliki uzywane niewiadomego pochodzenia bo powypadkowe faktycznie moga nie spelniac swojej funkcji. No ale nie trzeba od razu kupowac drogich markowych fotelikow z ktorego dziecko zaraz wyrosnie jesli sa tak samo dobre o polowe tansze innej firmy. Na pewno lepiej zainwestowac wiecej w te pozniejsze foteliki dla wiekszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie Nitka 5 dzieciaków. Szok. Podziwiam. Dla mnie to nie do wyobrażenia. Natomiast ja bardzo chciałam bliźniaki i miałam cichą nadzieję że ta ciąża będzie bliźniacza. Dodam że babcie z mojej i M. Strony miały bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie Nitka 5 dzieciaków. Szok. Podziwiam. Dla mnie to nie do wyobrażenia. Natomiast ja bardzo chciałam bliźniaki i miałam cichą nadzieję że ta ciąża będzie bliźniacza. Dodam że babcie z mojej i M. Strony miały bliźniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spuściłam Was na chwilę z oka i oto rezultaty :) heh, nikitka witaj ponownie :) dobrze rozumiem ? , że będziesz miała cudowną piąteczkę ? wow :) co do tych imion dziewczyńskich, moim typem jest Liwia, bo tak mieliśmy nazwać dziecko, gdyby była córa jest synek i z naszych typów kicha, bo teraz Nam się nic nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy i czy w ogole zamieści mi moje komentarze, nie wiem co z tą kafe Gosia nie łam się, ja też słomiana wdowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia takie spotkanie mogłoby byc ciekawe ha ha.. Elisska mi najbardziej podoba się Jagoda:) Dominika nadal sie nie dowiedziałam jaki to sklep, ale nawet jak kupiłabyś w pierwszym lepszym w Uk to i tak masz taniej niż u nas, bo nowy bez promocji to koszt ok. 400funtow:) aandzik czyli nie ma sie co martwić tym twarnieniem brzucha? mi najczęściej twardnieje podczas spacerów:) no i foteliki maxi cosi ponoć jedne z najlepszych.. u mnie też wizyty prywatne kosztują między 130 - 180 zł, więc jak któraś płaci mniej niż 100 to i tak ok.. Nikitka555 kurde, bliżniaki!!! gratuluje:):) wogóle piątka dzieci to nie złe wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia takie spotkanie mogłoby byc ciekawe ha ha.. Elisska mi najbardziej podoba się Jagoda:) Dominika nadal sie nie dowiedziałam jaki to sklep, ale nawet jak kupiłabyś w pierwszym lepszym w Uk to i tak masz taniej niż u nas, bo nowy bez promocji to koszt ok. 400funtow:) aandzik czyli nie ma sie co martwić tym twarnieniem brzucha? mi najczęściej twardnieje podczas spacerów:) no i foteliki maxi cosi ponoć jedne z najlepszych.. u mnie też wizyty prywatne kosztują między 130 - 180 zł, więc jak któraś płaci mniej niż 100 to i tak ok.. Nikitka555 kurde, bliżniaki!!! gratuluje:):) wogóle piątka dzieci to nie złe wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka szacunek. 5 dzieciaczków to nie lada wyzwanie. Podziwiam:-) to chyba nie dla mnie, 2 to max:-) Chociaż nie powiem bloźniaki mi się marzyły. A obie babcie mialy bliźniaki, ja zaszłam w ciążę zaraz po odstawieniu anty no i wysokie htg miałam no ale nie wyszło. Tobie natomiast Gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisze jeszcze raz - elliska- z tych imion to najbardziej podoba mi sie Alicja. Niepamietam co tam jeszcze pisalam ale jestem zla bo pisze z komorki i troche trudu wymaga takie pisanie :-/ Noo ale podczas awarii podczytalam troche wątek sierpniowek 2012 no i dziewczyny mialy fajny patent na golenie miejsc intymnych - zamiast pianki do golenia sprobujcie odzywki do wlosow. Ponoc wlosy robia sie mieciutkie i latwiej ogolic. Przy najblizszej okazji wyprobuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, moje posty też zaginęły i też mnie to zdenerwowało co do imion: Liwia :) to był nasz typ dla dziewczynki a teraz dla chłopca to żadne typy nam nie pasują Moja Mama zaczęła mówić na dzidzia "kubuś" ładnie, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka witamy z powrotem. i pisałam tez o tym, że szacunek - piąteczka :) napisz mi jak mają na imię Twoi synkowie ? szukam imienia dla mojego i pytam dosłownie wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - nie dosc ze terminy mamy podobne to jeszcze tez bys miala Kubusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAttiYo :) ano, właśnie to samo sobie pomyślałam :) no nic w każdym razie istnieje takie prawdopodobieństwo :), bo imiona które bierzemy pod uwagę, nie mają ładnych zdrobnień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×