Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Noelia jeżeli chodzi o kraje balkańskie to u mnie tylko w gre wchodzi Chorwacja, Bułgaria i Turcja te zaliczylam ... teraz mamy parcie na odwrotne kierunki:) Maleństwo szaleje od rana:) trzeba sie na spacer zbierać bo pogoda śliczna na kresach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek mi wyszły te leukocyty w przedziale do ok 23, wzięłam w niedzielę na wieczór taki lek co się go wypija jednorazowo, a w środę rano powtórzyłam badanie ogólne moczu i spadło mi do ok 13. Może za szybko zrobiłam to badanie....niby ginekolog kazała po 3 dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada u mnie w moczu wyszly ostatnio leukocyty, erytrocyty i bakterie 1700. lekarz kazal mi zrobic posiew i okazalo sie ze nic nie wychowowali i wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia dziś zaniosłam mocz na posiew ( tak mi kazała gin jak mi dalej te leukocyty wyjdą) Tylko teraz nie wiem czy czekać na wyniki posiewu i z nimi iść do lekarza, czy teraz zacząć już coś brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - no ja zwiedziłam wszystkie :) nie udało się z Kosowem, bo akurat wtedy były jakieś protesty, zamieszki, uznaliśmy, że może to być za duże ryzyko ale Albania :D Serbia, Macedonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada poczekaj na wynik bo nawet jak cos masz w moczu to moze nie dzialac na te bakterie. jak chcesz to mozesz brac zuravit bo na pewno nie zaszkodzi ani tobie ani malenstwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - no ja zwiedziłam wszystkie :) nie udało się z Kosowem, bo akurat wtedy były jakieś protesty, zamieszki, uznaliśmy, że może to być za duże ryzyko ale Albania :D Serbia, Macedonia i nawet Bosnia i Hrcegovina - prawdziwa perełka, niestety akurat w tamtym roku byliśmy w okresie tych wielkich pożarów... a wiadomo zaminowane pola, kraj górzyty - straż pożarna miała nie lada wyzwanie... a mi się płakać chciało jak to widziałam Chorwacja taaak :) ale w celach sportowo - rekreacyjnych, odkryliśmy niezłe bazy do kitesurfingu :) to był wtedy mój pierwszy raz i chociaż boję się ciągle tego latawca bo On częściej robi ze mną co chce, niż ja z nim, no to złapałam bakcyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada - Własnie miałam pisac to co abcd, zurawit sobie bierz trzy razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - do szkoły rodzenia nie trzeba chodzić z partnerem. Ja się domyslam, że jak zajęcia sa w porze kiedy normalni ludzie pracują to raczej mniej tych partnerów bedzie. Poza tym to , że juz raz rodziłaś nie znaczy że nie możesz iśc z ciekawości - bo w sumie to ciągle coś się zmienia - juz sie nie stosuje oliwki dla dziecka, nie zalecają tak często kapieli, sama opieka okołoporodowa też się zmienia - jak masz duzo wolnego czasu to wiadomo, że można miło spędzić czas i dowiedziec się czegoś ciekawego :-) x Jejku tak oglądam moje nogi... Mimo, że odstawiłam depilator to od samego golenia maszynką i tak mi wrastają włoski :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad Wy bierzeciech tych facetow?? :D moj poziomem romantyzmu dorownuje amebie albo jakiemus innemu pierwotniakowi. Na szczescie przestalam sie tego po nim spodziewac i oczekiwac i juz nie ma przykrych rozczarowan. Troszke nam sie udalo zwiedzic odkad jestesmy razem, ale najwieksze zwiedzanie mialo byc teraz - cala Ameryka Pld z zahaczeniem o Antarktyde, caly Kanal Panamski i kawaleczek Karaibow, Norwegia, polnoc Wysp Brytyjskich, polnocne wybrzeza Francji i Hiszpanii... No i miesiac po tym jak nam obiecano ten kontrakt, to wyskoczyla Lolinka :D a my myslelismy, ze jestesmy bezplodni i dziecko bedziemy mieli tylko zaplanowane i oplacone z in vitro. Ja to ja, ale nie wiem czy maz jej to kiedykolwiek wybaczy :D Teraz najblizszy wyjazd pewnie w przyszlym roku...dobrze, ze tesciowa mieszka na Sycylii i zawsze jestesmy mile widziani :) pierwszy raz lecialam samolotem majac 8 miesiecy, wiec moja coreczka bedzie miala podobne doswiadczenia. Tylko, ze z tego co mowi moja mama, to dalam jej wtedy niezle w kosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd dzięki :) właśnie pamiętam jak pisałaś o tym posiewie...:) no nic...najwyżej zadzwonię dziś po południu do mojej gin i się po prostu zapytam :) Dziewczyny nie piszcie tyle o wakacyjnych wyjazdach bo mi się zachciewa :D kolejne dopiero za rok :) już w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka mój mąż też zero romantyzmu...jedynie na co się zdobył to śpiewanie po pijanemu serenady pod akademikiem w którym mieszkałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zadzwoniłam do tej szkółki rodzenia i okazało sie że zajęcia dla nowej grupy zaczęły sie 2 tyg temu i moge dołaczyc do tej grupy lub poczekać na kolejna około 4 tyg. Prowadzi to połozna ze szpitala i chodza same panie, głownie odbywa sie to na zasadzie dyskusji. Spotkania sa w poniedzialki o 16:00. Fajnie naewt ze wzgledu na to ze mozna poznac położną ze szpitala w którym będę rodzić. Może się trafi że będzie przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska - prawie się popłakałam ze śmiechu, jak czytałam Twój komentarz :D :P haha nie no nie przesadzałabym z tym romantyzmem, mój mąż rzadko bywa romantyczny ale jeśli już to na maksa sam mówi, że musi mi dawkowac powoli, żebym miała co wspominać, bo inaczej nie będę tego doceniać :) może ma i rację :) ale akcje niektóre robił naprawdę szałowe :) a ponieważ jest nich niewiele to faktycznie pamiętam dokładnie :P rolada my też za rok i też we trójkę :) ale pomarzyć można już teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też już planujemy przyszłe wakacje gdzieś nad ciepłą wodą razem z córcia. Pierwsze wakacje w 3. Czad:-) Zawsze na wakacjach rozczulaly mnie małe szkrabki w rekawkach:-) ale już zimą planujemy wyjazd w góry na deske. Z moimi rodzicami i siostrą, mama nie jeździ więc będzie siedziała z małą podczas gdy my będziemy szusować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja narazie planuje najblizsza niedziele :) chcialam isc do doliny Chocholowkiej ale K. mowi, ze nie dam rady i moze lepiej nie... czytalam w necie i ogolnie wynika, ze powinnam ogarnac :) zobaczymy czy go przekonam :) no i podobno kwitna tam juz przepiekne krokusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się ide szykowac już do szkoły. Mąż już jedzie. Dam znać po powrocie jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam termin na koniec sierpnia, właśnie dzisiaj zaczynam 24 tydzień ciąży. Od kilku tygodni miewam skurcze macicy, brzuch mi się stawia, sporadycznie brałam magnez bo lekarz odradza mi nospę ale w nocy chwyciły mnie skurcze i było ich dość dużo, nie chciały przejść nawet po nospie więc pojechałam na IP. Wyszło, że jest w porządku ale martwię się, mam już jedno dziecko, urodziło się przed terminem. Lekarz ze szpital kazał brać nospę. Czy któraś z Was jeśli jest w tym samym tygodniu ma taki problem? Jak sobie z tym radzicie? Aha, dodam, że ze względu na to, że w pierwszej ciąży urodziłam szybciej przez skróconą szyjkę mam od 9 tygodni założony pessar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j> - witamy na forum :) mam nadzieje, że będzie u Ciebie w porządku, ja niestety nie umiem Ci pomóc czy doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada wózeczek wizualnie podobny do mega drogiego quinny buzz 4, a ten naprawde taniutki i 3w1, trzeba poszukać opinii w necie :) w sumie pierwszy raz go widzę a przejrzałam już całe mnóstwo różnych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada zobacz dziwną wagę wpisują tego wózka 26 kg. Nie słyszałam o tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. Witaj Ja od 2 tygodni też mam założony pessar bo skróciła się szyjka,i nie raz mam skurcze,ale nie są silne,nie bola tylko twardnieje podbrzusze i moja lekarka zaleciła nospe i aspargin a magnez biorę już od dłuższego czasu. I cały czas leze wstaje tylko do łazienki i na jedzonko. Juz mnie meczy to leżenie,ale dla maleństwa zrobię wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nadrobiłam czytanie :) Dziękuję za opinie na temat imion, nad którymi się zastanawiałam. Mojemu T. najbardziej spodobała się Jagoda i teraz do brzuszka mówi Jagódka :) Chyba już tak zostanie. Na drugie na pewno będzie miała Aniela po mojej mamie. aandzikk mi się bardziej podoba Adrianna, ale Hanna też ładne :) Zmierzyłam przed chwilą mój brzuch na wysokości pępka i pobiłam Was 121 cm ;) Do szkoły rodzenia nie chodzę, bo tylko płatna w moim mieście jest, a ja nie mam kasy na to. Termin porodu mam na 20 lipca. Fajnie by było jakbym urodziła 22 bo wtedy mój tata ma urodziny :) Przeczuć co do płci nie miałam, ale mój T. cały czas mówił, że córeczka będzie i jest. Baaardzo się z tego cieszę :) Co do oświadczyn to mój T. oświadczył mi się w moje urodziny w moim pokoju. Zawsze inaczej sobie to wyobrażałam. Jakieś bardzej romantyczne miejsce, no ale i tak się popłakałam ze szczęścia :) Zazdroszczę Wam tych wszystkich podróży. My co roku jeździliśmy do Sopotu na wakacje ze względów finansowych. Mieliśmy nocleg darmowy. Ale i tak zawsze było super bo byliśmy razem :) Obiecaliśmy sobie jednak, że kiedyś pojedziemy gdzieś, gdzie rosną palmy :) Witam nowe mamy :) KattiYo ja nadal używam depilatora i włoski mi nie wrastają. rolada a ten wózek waży 26kg??? Taka j nie doradzę nic, bo nie mam takiego problemu.. Anulka555 gratuluję bliźniaczek. Zawsze się zastanawiałam jakby to było mieć bliźniaki. Fajnie :) Wczoraj byłam z rodzicami na działce i grabiłam sobie liście. Cieplutko było. Może w sobotę zaproszę znajomych na działkę i grilla sobie zrobimy :) mniam... Już nie mogę się doczekać :) Strasznie się rozpisałam. Pierwszy raz, ale chciałam do tylu tematów się odnieść. Ciekawe czy będzie się Wam chciało to czytać hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska..........27.........14.10........20.07.2013...córka..Jagoda Aniela abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś stokroć..........28..........27.10 ........03.08.2013 KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina szczesliwakobieta.27........2.11.........09.08.2 013 sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.nie chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn anulka555.......34............5.11..........12.08.2013... córka...córka Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013 Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś Sumeja............30...........24.11............30.08.201 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×