Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hmm możliwe że też miałam później owulacje... termin mam na 4.08 ,a ja się urodziłam 2.08 :D ja też biorę tylko kwas foliowy i duphaston... najgorsze jest to ciągłe zmęczenie. mam nadzieję że mi to wszystko minie w 2 trymestrze. 11 mam wizytę u lekarza i ciekawe czy już będzie widać zarodek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku była bym tak bardzo szczęśliwa :), czasem nachodzą mnie takie myśli ze to będzie pusty pęcherzyk... ale to chyba każda na samym początku ma taki niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam w ogóle badania Hcg od razu poszłam do lekarza, dobrze że biorę ten duphaston bo to jest hormon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachcianek nie, wrecz nic mi sie nie chce i wczoraj nie bylam w stanie sprecyzowac mezowi co ma mi przywiezc ze sklepu. Za to mam dziwne uczucie w dole brzucha - takie jakby na okres :( i nie podoba mi sie to. Uzywam wacikow zamiast wkladek higienicznych, bo na nich szybciej zauwaze gdyby pojawilo sie jakies plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka_tereska - ja też mam tak czasem boli mnie brzuch jak na okres mam tak kilka razy dziennie i trwa to chwile. ja mam ochotę na kwaśne, słone... czytałam gdzieś że tak może być bo organizm się domaga tych składników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja laski wy to już tyle dni po terminie a ja dopiero 1 dzien :) ja ide też w 5t bo chcę zobaxzyc czy w ogole jest pecherzyk :) Też wole wiedziec przed swietami co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni nie pisalam ale musze przyznac ze moje dobre samopoczucie minelo. dalej nie moge jesc miesa i wedlin i do tego mam mdlosci przez caly dzien. ogolnie czuje sie zle bo nawet nie mam sil nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasem zaboli brzuch albo ktorys jajnik mnie zakluje ale to trwa chwilke... Mnie tylko plecy bola ale mnie bolaly prawie przez caly cykl i mi nie przeszlo jeszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123- mam to samo, mięso odpada, jak czuje tylko zapach to już mam mdłości i kręci mi się w głowie jak po karuzeli, coś okropnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 abcd123.............25...................23.10..................30.07.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w moim pęcherzyku były takie ciemne plamki co to może znaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja to panikara jestem. W poprzedniej ciazy poszłam do lekarza w 7 tyg i 4 dniu i bylo juz wszystko widac.Załuje ,że poszłam tak wczesniej teraz,ale bolał mnie brzuch więc sie troche bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D :)
kobietki jak sobie czytam to co piszecie to wspominam jak to było u mnie. Najpierw badanie czy beta przyrasta-stres, potem czekanie na pierwsze usg z serduszkiem - stres, potem na usg prenatalne- oczekiwanie obgryzając pazury i kolejny stres, potem liczenie ruchów maleństwa i histeria że ich za mało -stres, kolejne usg prenatalne znowu stres i poród. Kochaniutkie nie warto tak się rozdrabniać i skupiać na ciąży ona się rozwija swoim własnym torem. Teraz się śmieje jak was czytam i zastanawiam jak mogłam być tak głupia i zamiast się cieszyć ciąża to się stresowałam i oczekiwałam najgorszego tym bardziej,że nic się nie działo -wyluzujcie co ma być to i tak będzie chociażbyście na rzęsach stawały Powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080, fajna stronka, o po niej wyczytalam, ze ten moj pecherzyk rzeczywiscie duzo za maly bylll. bylam u gina na usg dokladnie w 5 tygodniu i 3 dniu.. pecherzyk mial niecale 3mm.. a na tej stronie jest ze powinien miec juz 7,5 mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latwo mowic jak sie jest juz po szczesliwym rozwiazaniu :) ja niestety mam spore doswiadczenie w temacie "co moze pojsc nie tak" i swiadomosc, na ile roznych przykrych sposobow moze sie to zakonczyc. Na patologii ciazy lezalam na sali z kobieta, ktorej dziecko zmarlo w brzuchu w 8 miesiacu. I jeszcze musiala je "urodzic"..dramat. Wiec wszystko pieknie, ale jak to sie mowi - syty glodnego nie zrozumie :) Magda - lekarz Ci tak powiedzial, bo w pierwszych tygodniach obumiera ok 40% ciaz. Czasem na tyle wczesnie, ze pojawia sie od razu o kilka dni spozniona miesiaczka, czasem troche pozniej - na USG widac rozwijajacy sie pecherzyk, ale nie pojawia sie w nim zarodek. Puste jajo plodowe, ciaza biochemiczna itd. Bywa tez tak, ze mimo wyksztalcenia sie zarodka, nagle przestaje sie on rozwijac i nikt nie wie dlaczego. Jest to do zbadania, ale kosztuje ok 6-7tys i nie ma wiekszego sensu. Najgorsze sa pierwsze 13tyg, potem juz mozna byc wzglednie dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda mialam skonczony rowno 6 tygodni. ja nie licze 5 tygodni i 1 dzien jako 6 tydzien jak wiekszosc osob. teraz mam 6 tygodni i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny; jestem siedem dni po planowanej@ test pozytywny , pierwsza wizyta u gin była z uwagi na przeziębienie 3 dni temu, pęcherzyk był, ale dzisiaj dokucza mi ból brzucha czy też macie bóle brzucha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zaliczylam 2 przeziebienie a lekarz kazal brac prenalen. do lekarza nie szlam specjalnie z tego powodu ale jak mialam wizyte to akurat bylam w trakcie 2 przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Hej dziewczyny. Dzisiaj mój termin @, jak na razie nie pojawiła się:) no ale zobaczymy. Może dołączę do waszej tabelki:) ale oczywiście jeszcze nic nie wiadomo. Aguś a jak u Ciebie? Też miałaś termin @ na dzisiaj, i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
nie robiłam jeszcze. Jak sie nie pojawi to w srode no moze we wtorek zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×