Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość natalka88
lili gratulacje :)) malinowa bedzie fasolka trzymam kciuki... ja mam 24 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
ja tez 88 tyle ze listopad?? a jak macie z ciazami wszystkie planowane?? my staraljsmy sie 3 miesiace :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - przebijam Cię za kilkanaście dni 31 lat a już 01.01 muszę mówić 32lata :D:D także chyba ja tu jestem najstarsza. Dziecko stanu wojennego 1981r :) Byłam dzisiaj u lekarza 5t1d i widać tylko pęcherzyk. Dostałam luteinę "dowcipną", mam brać witaminy i kwas foliowy. Powiedział, że wygląda na 4t mam przyjść za tydzień, dziesięć dni. Pójdę w przyszły czwartek. Na razie się nie stresuje. Co ma być to będzie. Mam siostrę w Uk i jest teraz w ciąży prawie ten sam etap, ma termin na 03.07 i ja jestem zszokowana prowadzeniem tam ciąży. Za każdym razem robie wielkie oczy jak mi opowiada, że dali jej test do zrobienia albo pytają po co już przyszła. Pierwsze usg w 13tyg idzie teraz 19.12 dla mnie kosmos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 25 lat, mam już córkę, 3 latkę, my też 3 miesiące sie staraliśmy. dzisiaj jak ją kapa\lam i wkladalam do wanny to az mnie brzuch zabolał, ale jak mam jej nie dżwigać , nie da się, przestraszyłam sie ze cos sie stało mi ale nie uniknę tego zeby jej nie nosić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rirprdhyfndn
zanim zaczniecie powielać głupoty o malinach w ciąży to może warto się dokształcić w temacie i nie straszyć nikogo http://www.malinowerodzenie.pl/dlaczego.php to jednak napisały osoby wykwalifikowane a nie z serii "jedna Pani drugiej Pani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pijcie
liście malin we wczesnej ciąży działają poronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
bardzonowa jaką dawkę luteiny dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Gisienka no moze faktycznie poprosic kogos o pomoc :) albo bardziej uwazac :) 3 latka fajny wiek moja chrzesnica jeat w tym wieku i agentka nie mozliwa ;p juz nie umiem sie doczekac swiat bo znoe bedzie na 2 dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Nela, a czy ten smak określasz jako metaliczny, bo czujesz metal w ustach czy ten smak jest po prostu taki dziwny? ja nie wiem, czy bym go określiła jako metaliczny. dla mnie jest po prostu dziwny. taki niby trochę kwaśny, ale nie do końca, raczej niedokoreślony, ale drażniący, bo jest jak taki kapeć w ustach. bue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem najstarsza-mam 32 lata :) Bardzonowa a ile miał pęcherzek mm? ja tez byłam w tym okresie na usg i tez tylko pęcherzyk 6 mm, zestresowana jestem strasznie-nastepne usg za 8 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja dolaczam do grona z rocznika 88 :) tyle ze ja z lutego wiec tez juz mowie ze mam 25 lat :) Moja ciaza jak najbardziej planowana...w maju mialam lyzeczkowanie 12tydz ciaza obumarla....pozniej leczenie z wrednej bakterii po wyleczeniu zielone swiatlo i udalo sie w 4 cyklu staran.... Ja to tak sie boje tej pierwszej wizyty, oby nie puste jajo plodowe...bo kolejnej porazki bym chyba nie zniosla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
tdz sie tego obawiam bo coraz czesciej tak sie dzieje ;( ja tez juz bym chciala.byc po wizycie i wiedziec ze wszystko ok ;) ale juz niedlugo 2 dni i sie dowiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! też jestem tu nowa...:) i też się stresuje bo niby powinien to już byc 6 tydzień a jeszcze nie widać zarodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
mi sie konczy 6 i mam nadzieje ze juz cos zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, wszystkie mamuśki już chyba śpią...także dobranoc...odezwijcie się jutro...będzie mi raźniej przeżywać te chwile wspólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 6 podobno powinno być już widać, ja byłam w sumie tydzień temu czyli to był 5 tydzień i widziałam tylko pęcherzyk zarodkowy i ciałko żółte. Wczoraj robiłam bete, jutro idę powtórzyć, tak mi zaleciła moja gin, żeby zobaczyc, czy ciąża idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieje ze będzie ok, bo mnie nerwy zjedzą. A Ty natalka88 byłaś już u ginekologa na usg czy to będzie 1 raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiotrkowaa
Ja rocznik 90 :) zaraz lece robic drugi teścik i jeszcze rano trzeci :) malinowa też czuje kłucia w jajnikach i piersi bolą jak dotykam,ale nie jestem jeszcze pewna,że to ciąża . Jeśli nam sie udało to też szybko bo w 2 cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
mi ja bylam 3.12(to byl 4t+5dni) i stwierdzil ze coa tam jest ale ciazy noe moze potwierdzic ;( teraz bede na wizycie w 6t+1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to prawie jak ja. Ja byłam 5.12 , dzień wcześniej robiłam test. Na usg potwierdzono ciąże, widac było pęcherzyk (ale bez zarodka) i ciałko żółte...kazała mi przyjść tuż przed świętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
ja odstawilam tabletki anty.to byl moj drugi cykl. W sumie w grudniu chcielismy sie zaczac starac ale nie wytrzymalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
ja robilam test 30.11 i 3.12 i oba z dwoma kreseczkami :) a jutro ta beta :)) no my juz jakis rok temu chcielismy zaczac ale tak jakos wyszlo i zaczelismy nie dawno :) ale sie udalo i bardzo sie cieszymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez się bardzo cieszymy! ale ja to tez się martwię...wczoraj robiłam bete, jutro ide też żeby sprawdzić czy rośnie, jak wynik będzie ok to chyba oszaleje z radości. Wam również natalka życzę powodzenia, i daj znać jak poszło i czy wszystko dobrze się toczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
a to mi nawet lekarz nie kazal robic bety sama poszlam zeby zobaczyc czy jest ta ciaza :) a to 1 badanie ile ci wyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8966,0 mlU/mL przy takim zakresie (podanym przez laboratorium) Kobiety:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cos się nie chcą wkleić zakresy...no cóż...zresztą każde laboratorium ma swoje więc nie ma się co sugerowac moim wynikiem. Mi lekarka powiedziała, że nie muszę w sumie robic tej bety, ale dla swojego świętego spokoju, czy wszystko jest ok, zasugerowała mi to. Jeśli rośnie to super, bo jeśli nie to znaczy że nie ma zarodka, lub obumarł wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×