Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

ja juz nie spie, jakos tak nie moge stresuje się.. dziś małego do przedszkola a poźniej szybciutko na bete i na wizyte do gin..nie licze na to że usłysze juz bicie serduszka, czy zobacze malego czlowieczka bo na to jeszcze o duzo za wczesnie:) ale jak dostane ta luteine to chyba tak wewnetrznie sie uspokoje.. lece lezakowac bo jakos jak siedze na komputerze to duzo gorzej sie czuje.. pozdrawiam.. AFA 3mam kciuki..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
hej mnie pobolewa brzuch, zresztą codziennie od kilku dni w związku z czym siedze i wymyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
ja jestem w 6 tyg i 1 dniu to prawie tak jak Ty kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w sumie byłam:) zaraz po tym jak się dowiedziałam :) ale idę jeszcze raz, albo w czwartek albo w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem w 6+6 i idę dzisiasj, bo w piątek dostalam plamienia jakiegos niewielkiego.. myslicie ze jak bedzie ok to bedzie juz slychac serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja mi się wydaje, że powinnaś już widziec serduszko!! to już prawie 7 tydzień...więc pewnie już zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...czytałam jej wpis...biedactwo napewno się denerwuje tym strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po BHCG i po wizycie u gin.. tak jak mówiłyscie nic nie było jeszcze widać:) takze wszystko zalezy od dzisiejszego wyniku bety czy urośnie.. jesli tak to mam od razu liste badan do zrobienia i recepte na lek który podnosi progesteron.. nazywa się jakos Du.. nie wiem dokladnie bo recepta zostala w aucie, bo jak beta urosnie to od razu lece do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po krwotoku lekarz wzial mnie od razu na USG a tam pecherzyka juz nie bylo :( pozniej znalazlam go na majtkach... ok 20 mialam zabieg. wrocilam niedawno do domu, ale tylko siedze i placze. nie moge sie pozbierac, jest mi tak ciezko.... i jeszcze te cholerne swieta sie zblizaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afa fa trzymaj sie kochana...:* bardzo mi przykro...:* jesteśmy z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Afa bardzo mi przykro.... Następnym razem napewno ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afa_fa, przykro...:-( doskonale wiem, co przezywasz, nie tak dawno, bo w lipcu też miałam zabieg...:-( głupie ale prawdziwe - czas leczy rany, odpoczywaj teraz i pamiętaj, że jeszcze będziesz mamą.. po prostu nie ten czas.. trzymaj się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afa fa trzymaj się jakoś kobietko, wszystkie jesteśmy z tobą myślami. Tak jak pisze Alicja, na to cierpienie pomaga tylko czas. Dziewczyny co do becikowego, ja jak byłam w ciąży to też różne bzdety wypisywali, a bez problemu dostałam, o dochody nikt nie pytał, chyba że starasz się o drugiego tysiąca, ale to dostają tylko ci, którzy biorą zapomogę z opieki. Jeśli chodzi o niewielkie plamienia czy zabarwiony śluz, ja tak miałam do dwunastego tygodnia, byłam cały czas na duphastonie, właściwie lekarze nie wiedzieli skąd to plamienie, przypuszczali, że to jeszcze jakieś pozostałości z okresu. Z ciążą cały czas było wszystko ok. Bóle brzucha w ciąży też miałam, ale nie mylić ze skurczami, jeśli są skurcze lepiej zgłosić się do lekarza, czasem wystarczy tylko zwiększona dawka magnezu, by ustały. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
afa_fa... przytulam Cię mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny, jestescie Kochane! ja juz jestem mama! mama Aniołka! zawsze bedzie dla Niego miejsce w moim sercu i nigdy o nim nie zapomne! bo to moje pierwsze dziecko i zadne kolejne go nie zastapi! i choc serduszko jego dla mnie nie zabilo, to i tak go kocham (choc byl nawet niewidoczny) trzymam za Was kciuki-Wam sie musi teraz udac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Dziewczyny... jeśli chodzi o becikowe, to cośtam od stycznia miało się zmienić, ale jeszcze dokładnie nie wiem co. bo kłócili się o ten próg dochodu, ale kojarzę, że senat cośtam zmienił. sprawdzę później. natomiast jeśli chodzi o macierzyński, to niestety żadna z Was nie ma racji...ponieważ to o czym piszecie, to póki co jest projektem nowelizacji ustawy w konsultacjach, który nie wyszedł jeszcze z ministerstwa pracy. potem będzie nad tym sejm debatował, różne komisje sejmowe, następnie senat, a potem dopiero podpis prezydenta. dlatego nie jest do końca wiadome, co zostanie ostatecznie uchwalone. także droga jeszcze długa, a wersji może być sporo. wprawdzie zmiany miałyby wejść od 01 września chyba. wydaje mi się, że nas obejmą, bo to była część expose Tuska, więc pewnie się z tym uwiną. wiem, że mamy, które urodzą w pierwszym półroczu czy kwartale to nie obejmie i dlatego one strasznie protestują i chcą wywalczyć, żeby je też to objęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ja wrocilam od lekarza, wiesci dobre sa takie ze serducho slyszalam:-) ale mam tez niezbyt dobre, ano takie ze poszlam do niego bo mam plamienia (niewielkie) a lekarz na to, ze to grozi poronieniem i mam bezwzgledny nakaz lezenia, do szpitala nawet chcial mnie wyslac...ale mam lezec jednak w domu, i wstawac tylko na siku i kąpiel, i musze sie tego trzymac... wystraszyl mnie troche ale to nawet dobrze nie przyjdzie mi do glowy, zeby wstac i cos robic.. a obowiazkow mam sporo, bo prowadze wlasna firme .. no ale coz, jak mus to mus, wole to niz szpital. Dodatkowo zwiekszyl mi dawke progesteronu, dokladajac jeszcze duphaston, czyli lacznie 6 tabletek dziennie mam brac. ech, dziewczyny, jaki film do obejrzenia polecacie ??.Czeka mnie 10 dni lezenia i 27 grudnia wizyta u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do filmów :) polecam: "Nietykalni", "Wielki Mike", "Biała Masajka" lub seriale sa strasznymi złodziejami czasu :) polecam strone www.serialnet.pl fajna strona i do tego za darmo:) swoją drogą gratuluję serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja w kt tyg jestes...? to musisz teraz sie oszczedzac i dbac o siebie... jutro ide do lek. to bedzie 5 tydz i 5 dzien.... czy zobacze juz serducho...?? byla któraś z Was tak wczesniej i zobaczyła serducho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×