Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Dziś mi sie przypomniało jak o 22 gotowalam żurek , teraz wiem , ze był to 2 tydzień ciazy , wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy :) czyli mnie od początku na ostro wzięło:) Ja mam termin na 30/31ale super by było zrobic M prezent urodzinowy 21 sierpnia :) Mdlosci mnie wykanczaja , nadrabiam chyba za pierwsza ciążę , gdzie nie wiedziałam co to mdlisci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciazy mialam mdlosci ale slabe. teraz mialam straszne ale na szczescie juz sie skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumeja ale ja mam termin o miesiac wczesniejszy niz ty :) u mnie mdlosci skonbczyly sie na poczatku 13 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę przyznać że od dwóch dni też mam jakby mniejsze mdłości. Jeszcze mam " cofki" ale już nie wymiotuje. Gin mi wczoraj powiedział że w ciągu dwóch tygodni powinnam się już lepiej czuć. Jutro kończę 12 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mam mdlosci mniejsze, teraz mnie lapia jak jestem glodna albi jak zjem cos co mi nie podejdzie ;) Ja czekam az zaczne ten 2 trymestr i bede troszke spokojniejsza o moja dzidke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 10 tydzień takze żyje to nadzieja ze i mnie wkrótce mina :) wydawało mi sie ze jest lepiej i nagle bum.... Wróciły ze zdwojoną siła :( Zreszta moj organizm cały zwariował ... Najpierw zaparcia... Wieczorem ledwo w bólach a rano biegunka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam to 2 trymestr zaczyna sie od 14 tygodnia. wtedy tez zaczyna sie 4 miesiac ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiące i tygodnie ciąży Przyjmuje się, że: - 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia, - 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia, - 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia, - 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia, - 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia, - 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia, - 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia, - 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia, - 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia. Ciąża dzielona jest również na trzy trymestry: - 1 trymestr trwa w przybliżeniu od 1 do 14 tygodnia, - 2 trymestr trwa w przybliżeniu od 15 do 27 tygodnia, - 3 trymestr trwa w przybliżeniu od 28 tygodnia ciąży do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Drugi raz zlapalam infekcje moczu biore teraz furaginum,przy infekcji Nic mnie nie boli. Czy tez macie problem z moczem? A moze coz birzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Hej dziewczyny :-) :-) zaczelam dzis 14 tydzien :-) :-) :-) :-) :-) :-) Wracajac do wczorajszych zachcianek: czy Wy tez macie taka ochote na alkohol?????? bo ja straszna :-\ wino, szampan..az sie slinie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie alkohole ogólnie nie, chyba że nalewki :) za to jak poczuje kawę to mnie skręca... Zawsze kochałam kawę, a teraz chyba ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek - odkad poznalam przyczyne skad sie u mnie biora zapalenia pecherza, to jak reka odjal. Kiedys spedzilam praktycznie rok z ciagla nawracajaca infekcja, momentami dochodzaca do krwiomoczu, az mnie olsnilo :) od tamtej pory nie wracaja. A w ciazy staram sie dzialac "na zapas" - bralam Provag w kapsulkach, teraz kupilam sobie Iladian w globulkach i jakos sie trzymam. szczesliwakobieta - mi sie chce TequilaSunrise :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wcześniej miałam zachciankę na alkohol :) jeszcze przed Świętami, :) teraz to ja rzadko kiedy mam na coś ochotę ;) dzisiaj w nocy przeszłam samą siebie :) film skończyłam oglądać kolo 1 a poszłam spać po 6 bo czytałam książkę :D tak mnie wciągnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
lalka_tereska- co do tequili-odpada..zle wspomnienia z nia zwiazane..hehehe :-) ale mam taka ochote na chlodne biale winko :-) mam jeszcze pytanie do przyszlych mam ale tych, ktore nie sa zamezne..byly rozmowy o slubie?bo ja to bardzo chce by moje dziecko podalo obraczki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jak się dowiedziała o ciąży to chciała wyprawić nam wesele w kwietniu 2013, ale wybiłam jej ten pomysł z głowy :) My chcielibyśmy wziąć ślub w 2014 roku wiosną albo latem. Najlepiej to zrobić ślub i chrzciny razem, ale to by musiała być zima, żeby dziecko za duże nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza noc koszmarna:/ tak mnie bolal żołądek ze wylam w poduszkę , zreszta czy to żołądek nie wiem dokonca ale w tych okolicach :/ tylko dziwne bo nic szczególnego nie zjadłam :/ A rano rzygalam dalej niż widziałam :( pierwszy raz !!!! Zolcia ... Zdarzało mi sie po jedzeniu ale nigdy zolcia z pustego zupełnie żołądka :( Ale dziś juz ok i bułeczki z boczkiem i musztarda nawet zjedzona:) Co do ślubu ja 10 lat temu zostałam wydana za mąż :) Wiadomo jak to u rodziców ... Skoro ciaza to i ślub :) teraz niewiem dlaczego sie zdecydowałam , byłam młoda i przerażona ??? Teraz jestem w szczęśliwym związku i żaden ślub mi nie jest potrzebny , zbyt wiele par szczęśliwych przed ślubem kończy zle po ślubie ... Wole nie ryzykować :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bralismy slub cywilny a miesiac pozniej zaszlam w ciaze. slubu koscielnego nie chcielismy wcale brac bo jakos nie jestesmy szczegolnie wierzacy. jednak jak chcielismy ochrzcic corke to nie chcieli nam ochrzcic wiec wzielismy slub koscielny razem z chrzcinami. mala mila wtedy pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowe bobo
Słonce Moje - ja bylam przekonana, ze to sie stalo 1 lub 2 grudzien, no mniej wiecej, ale poniewaz "okres , w którym może d tego dojśc jest dłuższy" to chyba sie pomyliłam i ja i lekarz i kto wie, czy też nie 25 listopad, bo teraz oakzuje sie, że ciąża jest wyższa (wg usg), no ale terminu nie zmieniamy, wiec 25 listopad to tez moje imieniny, zakladając, że mówimy o tych popularnych to witaj imienniczko :) mam nadzieje, że to będzie wtedy, bo 7 września moja sis wychodzi za mąż (pomijam bycie świadkowa, bo z tym może być problem), ale chciałabym chociaż tam być :) no ale najważniejsze bobo, więc oby było dobrze asiaż - ja tez uwielbiam cole, ale do tej pory zrobiłam tylko trzy łyki :) powstrzymuje się - i czasem mężowi skradnę łyka :) ja wiem, że nie ma co przesadzać i też nie panikuję, ale jakoś jest to dla mnie taka motywacja, że nawet niespecjalnie się męczę :) może dlatego, że nie było u mnie tak łatwo... nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowe bobo
a skoro o związkach :) heh ostatnio modny temat po siedmiu latach wolnego związku wzięliśmy ślub konkordatowy nie palilismy się do tego specjalnie, ale na szczęście nic się nie zmieniło najbardziej mnie śmieszy to, jak ludzie mi współczują, że nic się nie zmieniło po ślubie i że to smutne odpowiadam: że smutne byłoby gdyby się zmieniło, a tak to dokładnie wiedziałam jak ma być w moim związku i tak jest, tak samo fajnie jak bez ślubu, i wiedziałam, na co się decyduję po póltora roku pojawiła się ciąża - pierwsza, wyczekana (miałam duże problemy ze zdrowiem- chorowałam już od 16 roku życia) także dla mnie nieważne jaki związek, ważne, że szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej Dziewczyny! dawno mnie tu nie było, ale poza wychodzeniem do pracy i jako takim funkcjonowaniem w niej nie nadaję się ostatnio do niczego innego - ciągle śpię i wykańcza mnie ból głowy i temperatura powyżej 37. Dziwne, bo to już powoli początek 2 trymestru - takie objawy powinny znikać, a mi się nasilają. jak jest z kawą? czasem sobie pozwalam na filiżankę z mlekiem, ale nie wiem, czy to mądre... mam straszną na kawę ochotę i chyba trochę mi pomaga. sama nie wiem, może mam coś z ciśnieniem, może to ta pogoda jesienna... ale zdecydowanie nie jestem w formie:( już chyba wolałam te mdłości niż stan wiecznej bezsilności. przestałam więc uprawiać jakikolwiek sport, bo po prostu nie mam siły i czuję się coraz cięższa i zasiedziała. jedyna pozytywna zmiana to brzuszek, zaokrąglony, naprawdę ładny:) muszę się koniecznie zdyscyplinować, jeśli chodzi o smarowanie się kremami i oliwkami! zainteresowałyście mnie tym BioOil, cena przystępna, chyba wypróbuję. A na mokrą czy suchą skórę to stosujecie? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i wracam pod pierzynę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroc ja stosuje na sucha i jak na oliwke to sxybko sie wchlania :) Wspolczuje tej bezsilnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Ja czuję się tak samo, nic mi się nie chce....tylko spać. Mogłabym przeleżeć cały dzień ,gdyby nie to że do pracy muszę chodzić to całymi dniami snułabym się w piżamie po mieszkaniu. Dziś zmusiłam się, żeby wybrać się na zakupy spożywcze. Chce mi się jeść, ale ciągle mam zgagę i czuję się jak napompowana więc i to jedzenie nie sprawia mi przyjemności. Weszłam przy okazji do sklepu z dziecięcymi ubrankami :) Są takie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszym trymestrze nie bylam senna a teraz od tygodnia tak mnie dopada ze w poludni emusze zaliczyc drzemkę a o 20 jestem juz strasznie zmeczona i najchetniej poszlabym juz spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowe bobo jeżeli jesteś Katarzyna to pozdrawiam ;) ja z ubrankami nie mam problemu ponieważ mam 4 siostry a każda ma córkę, jedna nawet dwie :) ostatnia urodziła się w czerwcu więc już mi zapowiedziały że mi ciuszków nawiozą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis nabylam lozeczko :D jak zwykle na zakupach z moja mama: poszlam z gotowym pomyslem, a ona mnie przerobila i kupilam zupelnie co innego niz planowalam... Trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka tereska to szybko kupujesz takie rzeczy. ja z corka zaczelam kupowac wszystko w 7 miesiacau ale to i tak szybko bo mialam ciaze zagrozona i musialam lezec wiec pojechalismy do sklepu i kupilismy wszystko bo potem balam sie co maz sam kupi :) Slonce Moje ty sie jeszcze tak nie ciesz z tymi ubrankami dla dziewczynki bo moze okaze sie ze to chlopak jednak. moja kolezanka rodzila w lipcu i do czerwca mowili jej ze to chlopak. na 2 ostatnich wizytach z usg okazalo sie ze dziewczynka. podobna sytuacja byla teraz z inna kolezanka. do porodu mowili ze dziewczyka a urodzil sie chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska to wczesnie zaczynasz takie wieksze zakupy :) ja narazie jakies ciuszki mam, bo niestey bede musiala sama wszystko kupic bo nikt nie ma w rodzinie juz takich maluchow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abc masz rację, ale pewnie część ubranek jest uniwersalna więc w razie co to coś wybierzemy a resztę się dokupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×