Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość sierpniowe bobo
aaa no i w koncu zaczynam funkcjonowac "normalnie" wczesniej spalam jak susel, gdzie siadłam - głowa i oczy leciały :) ale to może być wina tarczycy, z która mam problemy od lat, a która teraz rozszalała się na dobre do 8 tygodnia brałam bromergon, bo mam niestety mikrogruczolaka przysadki mózgowej, - teraz ponoć skok PRL już dzidziowi nie zaszkodzi a serducho bije mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowe bobo
aha, mam pytanie: w ramach profilaktyki rozstępów ja stosuję oliwke dla dzieci bambino po prysznicu porannym, a wieczornym krem "palmer's, który zakupiłam w aptece staram się tez masować uda i pośladki pod prysznicem, ale przyznam szczerze, że czasem brakuje mi cierpliwości :D jakieś porady jeszcze dziewczyny ? macie jakieś patenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
ja też używam Palmer's i też kiepsko u mnie z systematycznością :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po wizycie. Z maluchem wszystko ok :) Ma już 10 cm i waży 146 gram :) Pani gin. powiedziała, że za wcześnie żeby poznać płeć, ale na następnej wizycie 29.02. powinno już być widać :) Bardzo się cieszę, że wszystko z naszym maluszkiem w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! ja z mężem jeszcze nie zdecydowaliśmy się na imiona ale raczej stawiamy na te oklepane np zosia, jan, joanna... U mnie mały brzuszek już tez widać choć dziwie się że w ogóle urósł. Od początku ciąży schudłam 9 kg.... A teraz przez chorobę i przyjmowane antybiotyki w ogole nie mam ochoty jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie będzie Pola lub Kaja / albo Aleksander ewentualnie Tymek. Jeszcze nie myslę dopóki nie wiem jaka będzie płeć. Usg mam w środę ale to pewnie za wczesniej żeby poznać -końcówka 12 tc... :-( Z zachcianek to jabłka i ogórki konserwowe :-) często mam apetyt na słodycze...bardzo często :-) ale musze się czasem zadowolic czymś innym z wiadomych przyczyn... Brzuszek rosnie,gdybym nie widziała na usg jednego serduszka to pomyślałabymże noszę trojaczki !!! :-) Na rozstepy stosuję oliwkę Hipp i BioOil. Palmers męczy mnie zapachem,aż mnie mdli...Kupiłam też rękawicę którą się masuję,ale nie chce mi się codziennie. Mam skłonność do rozstepów więc powinnam chyba bardziej się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
rolada-wiec przechodzimy ciaze tak samo,bezobjawowo :-) :-) Kazdej z Was zycze takiej ciazy.u mnie tylko ten krwiak byl jakims problemem,ale juz po klopocie. Gocha30- moglabys powiedziec gdzie zakupilas BioOil?bo slyszalam o nim same pochlebme opinie a tu siebie w miescie nigdzie dostac nie moge :-\ mimo ze mieszkam w duzym miescie..i ile kosztowal?bo jest np na allegro ale obawiam sie zebym nie kupila np wlanego do buteleczki oleju rzepakowego :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że bio oil widziałam w rossmanie...ale głowy nie dam, że to ten którego używacie. Ja używam elancyl i oliwke rossmanowską...podobno dobra bo z naturalnych olejków i nie jest tłusta za bardzo. Ogólnie o tych preparatach słyszałam dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cefarm24.pl/23305,bio-oil-uniwersalny-olejek-do-twarzy-i-ciala-60-ml-blizny-rozstepy-.html - nie wiem czy to to? Bardzo dobra apteka, zawsze maja najtaniej, nawet jezeli to by mialo byc tylko pare groszy. Kupuje u nich wszystko co nie jest na recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ja tez mam bio oil i kupilam go w rossmanie, jest tez dostepny w aptece internetowej ziko, wiec spokojnie mozesz sobie zamowic :) ale poweim ci ze szybkoooo schodzi :o jest malo wydajny i taka buteleczka starcza na 2 tyg przy ccodziennym stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
BioOil rzeczywiście jest na Allegro. Widzę że sprzedają ją sprawdzeni Sprzedawcy więc raczej nie ma się czego obawiać przy zakupie :) Też mam już masę rozstępów spowodowaną szybkim wzrostem w dzieciństwie czyli mam do nich skłonność więc muszę stać się bardziej systematyczna z tym smarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowe bobo
czyli lepiej BioOil? niz taka zwykla ? musze poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede dzisiaj wieczorem grzeszyc :) poprosilam meza, zeby mi przywiozl kebaba jak bedzie wracal :D (sprawdzony z restauracji, nie z budy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowe bobo
lalka_tereska - hehe :) smacznego :) ja na szczęście kebabów nie lubię :P a od innych tego typu przekąsek jak na razie trzymam się z daleka, bez zbędnego żalu :) ale kto wie na co mi do sierpnia przyjdzie ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie czy wam tez chce sie tak caly czas pic?? caly czas czuje sie jakbym byla na pustyni tak mnie suszy i przez to caly czas latam do lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec_mama
Hej, Ja co prawda z czerwcówek ale jeśli któraś z Was jest z warszawy to podsyłam linka do darmowych spotkań dla dziewczyn w ciąży, podobno przy okazji będą rozdawać fajne gadżety: http://brzuchatki.pl/forum/index.php?topic=311.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowe bobo
abcd123 tak, tez mam pragneinie, ale przy okazji zapalenie pecherza, wiec latam co chwile termin 25.08.13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pecherz bolal 2 tygodnie temu ale w moczu wyszly tylko pojedyncze bakterie wic pilam sok z zurawiny i na szczescie juz nie boli. dzisiaj tez sie przestraszylam bo brzuch zrobil sie twardy. takie skurcze sa normalne ale po 20 tygodniu a nie w 14. od razu wzielam nospe i na szczescie juz byl spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście też za kebabem nie przepadam - zapachu nawet nie wytrzymuję... Zachcianki mam dwie - rzodkiewki i biały ser :) Poza tym jem raczej na kwaśno niż na słodko :) Brzuszek trochę widać - ulubione spodnie odłożyłam - nie daje rady ich nosić.... Za to widziałam fajny gadżet na początek ciąży: http://allegro.pl/be-wstawka-do-spodni-przedluzka-ciazowa-i2975407953.html http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_galeria.html?galg_id=2617&ph_center_01_page_no=7 Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam zazdroszcze ze jeszcze chodzicie w swoich spodniach spodniach. ja juz nie chodze od miesiaca bo nie moge zapiac spodni zadnych. ale w ciazowych jest mi wygodniej bo bluzki tez sa za krotkie a spodnie ciazowe zakrywaja brzuch chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Moje grzechy jedzeniowe i 'piciowe' to sushi...wiem że nie można, ale sama sobie robię i nie z surowej ryby tylko z pieczonej :) a picie....cóż...jestem uzależniona :(( od Coli niestety :( Nie mogę się powstrzymać :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowe bobo to masz termin w dniu moich urodzin ;) ja mam termin na 18 sierpnia ale jak się Maluszek i tydzień spóźni z wyjściem na świat to utrafi w moje urodziny ;) najlepsze że imieniny mam 25 listopada u akurat wtedy wypadła mi owulka więc, jak twierdzi mój mąż zmajstrowaliśmy w moje imieniny a urodzi się w urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do smakow to ja w jednej i drugiej ciazy jadlam kwasne i ostre. pierwsza ciaza to corka a teraz na 9% chlopak wiec na pewni nie sprawdza sie ta wrozba z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc na 90%. a co do urodzenia to moja mama z moim bratem miala termin na tez na 30 lipca a urodzila 5 sierpnia. teraz smieje sie do brata ze pewnie ja tez urodze na jego 5 sierpnia. brat smial sie i mowil ze w takim razie musze urodzic syna bo on chce teraz siostrzenca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goch30
Dokładnie ja BioOil kupuję na allegro w aptece internetowej za 25 zł. a odbieram osobiscie -bo apteka niedaleko mojego domu :-) Ciągle chodzę nienajedzona... narobiłyście mi ochotę na kebaba! Jednocześnie wciągnęłabym wafelki w czekoladzie...ehhh :-) Zwykle o tej porze nic już nie jadłam,porządny obiad i koniec. A teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - jak masz na USG ta wypustke taka typowo meska jak na tej stronie co wklejalam, to chlopak na 99% :) wczoraj przejrzalam cale forum tych zdjec, ponad 150str...i z "dziewczynek" czasaaaaami robia sie chlopcy, ale z tych wypustek do gory nie znalazlam ani jednej przerobionej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie juz nie mam nadziei ze sukieneczki jeszcze zaloze :) ale tez wierze lekarzowi bo jest bardzo doswiadczony i ma bardzo dobry sprzet. no co tu duzo gadac maly siedzial na glowicy wiec ladnie bylo widac co ma miedzy nogami. gorzej bylo z twarza bo nie chcial sie pokazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×