Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

abcd - to Twoja zasluga, widocznie mialas owulacje jak w zegarku :) ja mam 5-6d opoznienia, wiec data z ost miesiaczki nadaje sie do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to mi wychodzi 11tc i 3d - mam usg pojutrze. Więc pewnie nic jeszcze ne będzie widać. :-( a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje mialam wlasnie w 14 dc i to potwierdzone przez usg :) jestem teraz ciekawa jak maly rosnie bo z corka jak bylam na usg w 16 tygodniu to mala byla wielkosciowo na 17 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam wizyte u lekarza ale na nfz i to u tej babki co twierdzila ze nie jestem w ciazy. zobacze co mi teraz powie i ktory tydzien wpisze w karcie bo ostatnio wpisala 10 a byl wtedy 12. USC i tak mi nie zrobi to wiem na pewno ale mam nadzieje ze moze da mi skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wg usg mam 11 +1 a usg miałam mieć 15 lutego i własnie dzisiaj dowiedziałam się, że mojej lekarki nie będzie, jutro będę pędzić się dowiedzieć jak to rozwiązać, bo wizytę mam na 18 u swojego lekarza, bo do wtedy ma L4 mam nadzieję, że lekarz da mi L4 na tydzień bez wizyty, żebym się wstrzeliła z datą z tym usg (gdzie indziej robie usg, ze względu na aparaturę, gdzie indziej chodzę na wizyty) , wiem może to dziwne, no ale nic musze jutro podziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza2w1
hop hop są tu jakieś mamy z Warszawy? w imieniu społeczności Wamusie i Brzuchatki chciałabym Was zaprosić na darmowe spotkanie dla mam które odbędzie się w Warszawie 19 lutego. To świetna okazja aby poznać inne mamy w dwupaku, wymienić się doświadczeniem, wypytac o radę, wysłuchać wspaniałych ekspertów a także wygrać spaniałe nagrody. Więcej szczegółów na: http://brzuchatki.pl/forum/index.php?topic=311.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeżyłam dzisiaj koszmar.. Przed południem zaczęłam krwawić krwią ze skrzepami. Mój gin akurat miał dyżur w szpitalu. Położył mnie na kilka godzin na oddział. Generalnie okazało się ze krwawiła szyjka a raczej nadżerka na szyjce i to tak mocno ze robiły się skrzepy :( z Maluszkiem wszystko w porządku. Krwiaka nie ma. Dostałam globulki i znowu wracam do zwiększonej dawki luteiny. Przeżyłam koszmar bo poroniłam już dwa razy i teraz spodziewałam się najgorszego. Na szczęście wszystko się wyjaśniło i z Malutką wszystko dobrze. Nawet urosła od czwartku. A serduszko bije w tempie 150 uderzeń na minutę. Pozdrawiam mamusie ;) aaa i mam leżeć plecakiem tak długo aż nie będzie całkowicie czysto plus dwa dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce moje - to ja sierpniowe bobo jeju, trzymam kciuki, zeby było dobrze :) trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli to nie ma nic wspolnego z dzieckiem, to na pewno bedzie wszystko dobrze :) chociaz nawet sobie nie wyobrazam ile musialas sie najesc strachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
slonce moje-daj znac jak sie czujesz?wszystko bedzie dobrze! teraz bedziesz robic cos z ta nadzerka czy trzeba czekac az malenstwo sie urodzi?az mnie serce zabolalo jak napisalas co sie przydarzylo :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Dziewczyny. Dziękuję za troskę. U mnie w porządku. Plamienie ustało. Ale leżę. Mąż ma urlop to mnie pilnuje. Jestem dobrej myśli. Najważniejsze że z Małą wszystko dobrze i że to nie było plamienie z macicy. Na razie dostałam globulki na tą nadżerkę i raczej w ciąży nic z nią robić nie będziemy. Szyjka macicy jest długa, nie zaczęła się skracać przez krwawienie. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi cz ktoras z was leczy tarczyce?? jakie macie tsh teraz w ciazy i ile leku ew bierzecie?? Slonce to dobrze ze z dzidka ok :) a juz wiesz ze to ona?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce domyślam się co przezylas,cieszę się ze jest juz lepiej,te dziewczyny co sa po poronieniu chyba cala ciążę bedziemy w strachu. A mam intymne pytanko,jak często się podmywacie? Bo słyszałam ze zaczesto to też zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podmywania, to zależy od dnia i sytuacji, wiadomo :P aniolek 2404 - a co do tarczycy, ja leczę tarczycę od kilku lat dopiero po 2 latach udało mi sie ja ustabilizować, na tyle, że miałam wartośc 1,2 niestety już w piątymtygodniu ciąży okazało, się, że tarczyca podskoczyła prawie do 5, endokrynolog zwiększył mi dawkę, ale delikatnie w tej chwili biorę co drugi dzień dawke Euthyrox 100, a co drugi 75 badanie kontrolne mam robić w tym tygodniu, więc się okaze czy trzeba będzie zwiększac czy nie wszytsko zalezy od dawki jaka brałaś przed ciążą, ale jeśłi masz podwyższone idź do endo, to bardzo ważne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam jeszcze jedno pytanko,robilyscie moze bad.na rozyczke,HIV ile czeka się na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj bylam u tej lekarki. Badan zadnych nie kazala zrbic wiec bede musiala sama zaplacic za badania. Myslalam ze uda mi sie ale nic z tego. Najsmieszniejsze jest to ze 3 tygodnie temu wpisala mi 10 tydzien a dzisiaj juz 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam hiv i rozyczke i wynik mialam tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tarczyca szaleje przy moim PCO, ale do tej pory raczej zostawialam to samopas. Kilku lekarzy niezaleznie stwierdzilo, ze nie ma przyczyn w jej budowie, nie ma guzkow ani nic. TSH potrafi mi sie wahac od ponizej 1 do powyzej 4. Mialam kilka kuracji na Euthyroxie 25, ale wiem ze to lek na cale zycie, a ja go bralam raczej na sprobowanie. Teraz badalam TSH w 9t i mam 0,86. Odkad pojawilo sie serduszko biore Jodid200, bylo ryzyko ze bede musiala wrocic na Euthyrox ale jest ok :) Poczynilam kolejny zakup - pas ciazowy ze wzmocnieniami :) a po naradach z mama doszlysmy do wniosku, ze jezeli dzidzius "zda" kolejne USG to bierzemy sie za wozek :D bo akurat jest w promocji Slonce moje - powiedzieli Ci czemu ta nadzerka sie wykrwawila? Jakos fizycznie moglas jej zaszkodzic (ruch, wysilek) czy po prostu otworzyla sie ranka pod wplywem ogolnego rozciagania sie calej okolicy? Tez mam malutka nadzerke, ale jak do tej pory wszystkie plamienia byly brunatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - masz osobna karte ciazy czy pokazujesz jej ta od prywatnego? Nie dala Ci nawet USG?? Co slychac u Łukasza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zrobić na początku ciąży komplet: HBS, Toxo, ktore sa tego samego dnia ja na rubelle czekalam 2 dni na hiv jeszcze nie robiłam, ale zamierzam, więc powiem szczerze ze nie wiem wiem tylko, że na jakieś badanie Hiv czeka się dzień, ale pamietam, że na jedno mój kolega czekał chyba tydzień, to zalezy od czegos tam, ale nie powtorzę Ci teraz, bo nie pamiętam trzeba zrobic cukier, morfologie, mocz, jonogram nie wiem, byc moze o czym zapomnialam :) cytomegalie zakładam robiłas wczesniej - wartoz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 - mi tez nagle się zrobił przeskok o dwa tygodnie, więc już sama zaczynam się gubić :) co do euthyroxu, to efekty widać jednak po dłuższym stosowaniu - nie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 kart ciazy. USG nie zrobila bo na NFZ jest przewidziane tylko3 razy jak wszystko jest dobrze. Usg teraz zrobi dopiero w 20 tygodniu. A lukasz zaczyna wiecej dawac znac o sobie. Czuje co raz czesciej jak sie rusza. Teraz zobacze go 21 lutego na wizycie u prywatnie. A do tej babki mam wizyte za 2 tygodnie bo teraz zrobi mi cytologie bo juz pol roku minelo od ostatniej cytologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia ale ja wiem dlaczego u mnie jest taki przeskok ale to jest dluga historia i zaczyna sie od 4 tygodnia ciazy. W skrocie powiem ze poszlam w listopadzie do niej a ona powiedziala ze nie jestem w ciazy i kazala przyjsc w styczniu to moze bede juz w ciazy. Wlasnoe na ostatniej wizycuie byl 12 tydzien a ona wpisala 10. Malego zmierzyla od czubka glowy do polowy plecow i wyszlo jej ze to 10 tydzien. Teraz juz wpisuje normalnie czyli 15 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 - no ja miałam jedno usg, więc zobaczymy czy będą korekty, za dwa tygodnie będe miała kolejne usg, jak ogarnę te sytuację z urlopami lekarzy dzisiaj w nocy miasłam do Was ważne pytanie i oczywiście mi wyleciało z głowy - może jeszcze na to wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez robilam badania na różyczkę i HIV. I to na początku ciazya rozyczke to nawet przed. Moje TSH po poronieniu troche wariowalo i nie mogłam go unormowacale mialm dawke leku 32,5 na 50 a teraz w ciazy podskoczylo do 3 i zwiększyłam dawke na 62,5.a teraz wyszlo mi TSH 1,8 i nie wiem czy na razie może tak być czy zwiększyć dawke?? Wizyte u endo mam na marzec dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×