Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Goosia :) to takie kochane zwierzątko;) my po prostu nie lubimy kotów brr... psy jeszcze do zniesienia, ale oboje uwielbiamy egzotyczne:) W moim foteliku też budka może być rozłożona kiedy się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no ja tez będę zamawiała bebetto luca tylko na kolor jeszcze się nie zdecydowalismy. Widzielismy na żywo tylko niebieski- bardzo ładny, no ale zastanawiam sie jeszcze nad szarym - szkoda ze szarego na żywo nie widziałam. Ekipa do okna juz przyszła i skuwa kamienny parapet. Mają trochę z tym roboty... X Co do zakupow to ja tez jeszcze musze koszule do karmienia kupic, fride do noska, masc na brodawki.. W sumie podkladow poporodowych nie musze do szpitala, ale sobie kupie zeby miec na wszelki wypadek. No i majteczki siatkowe. Z większych zakupow to tylko jeszcze łozeczko i wozek. No i kilka prześcieradel i jakas mata czy cos ochronnego na materacyk- acha no materaca rez nie mam- pewnie zamowie razem z lozeczkiem. A zamawialyscie juz jakąś ceratke czy cos na materacyk? Dajcie jakiegos linka bo nie wiem jak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia :) to takie kochane zwierzątko;) my po prostu nie lubimy kotów brr... psy jeszcze do zniesienia, ale oboje uwielbiamy egzotyczne:) W moim foteliku też budka może być rozłożona kiedy się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no ja tez będę zamawiała bebetto luca tylko na kolor jeszcze się nie zdecydowalismy. Widzielismy na żywo tylko niebieski- bardzo ładny, no ale zastanawiam sie jeszcze nad szarym - szkoda ze szarego na żywo nie widziałam. Ekipa do okna juz przyszła i skuwa kamienny parapet. Mają trochę z tym roboty... X Co do zakupow to ja tez jeszcze musze koszule do karmienia kupic, fride do noska, masc na brodawki.. W sumie podkladow poporodowych nie musze do szpitala, ale sobie kupie zeby miec na wszelki wypadek. No i majteczki siatkowe. Z większych zakupow to tylko jeszcze łozeczko i wozek. No i kilka prześcieradel i jakas mata czy cos ochronnego na materacyk- acha no materaca rez nie mam- pewnie zamowie razem z lozeczkiem. A zamawialyscie juz jakąś ceratke czy cos na materacyk? Dajcie jakiegos linka bo nie wiem jak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ...KattiYo ale się kopiujemy:):) Z ceratką to chyba raczej dla starszego dziecka? bo takie małe raczej nie przemaka, no chyba, że nie jestem na bierząco z tym. Kiedyś używałam ceratek jak uczylam syna bez pieluchy spać - chętnie poslucham opini na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja wierze Ci na slowo, ze niebieski ladny, a Ty uwierz mi, ze szary ladny :) z tego linku co ja wkleilam to widzialam ten ciemniejszy szary i bardzo ladny tylko wiesz... ja lubie takie bardziej rzucajace sie w oczy :) Alanja kotow nienawidze... :) a jeszcze jak mi sie przelasi kolo nogi to juz tylko za ogon i przez okno :) no ale mimo wszystko nie pisalabym sie na takie cudo jakie Ty masz... :) my mamy rybke-welonke :) bylo ich wiecej ale moj brat zabral,a tej nie chce bo zjada wszystko :) nawet dwa glonojady ma juz na swoim sumieniu :) no ale jest sliczna :) tylko nie wiem co z nia zrobie po przeprowadzce bo tam nie mam jej gdzie postawic :) ide cos robic... bo od rana jakis zakret zlapalam, narazie na nic nieprzydatny :) za trzy dni wesele!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja wierze Ci na slowo, ze niebieski ladny, a Ty uwierz mi, ze szary ladny :) z tego linku co ja wkleilam to widzialam ten ciemniejszy szary i bardzo ladny tylko wiesz... ja lubie takie bardziej rzucajace sie w oczy :) Alanja kotow nienawidze... :) a jeszcze jak mi sie przelasi kolo nogi to juz tylko za ogon i przez okno :) no ale mimo wszystko nie pisalabym sie na takie cudo jakie Ty masz... :) my mamy rybke-welonke :) bylo ich wiecej ale moj brat zabral,a tej nie chce bo zjada wszystko :) nawet dwa glonojady ma juz na swoim sumieniu :) no ale jest sliczna :) tylko nie wiem co z nia zrobie po przeprowadzce bo tam nie mam jej gdzie postawic :) ide cos robic... bo od rana jakis zakret zlapalam, narazie na nic nieprzydatny :) za trzy dni wesele!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja wierze Ci na slowo, ze niebieski ladny, a Ty uwierz mi, ze szary ladny :) z tego linku co ja wkleilam to widzialam ten ciemniejszy szary i bardzo ladny tylko wiesz... ja lubie takie bardziej rzucajace sie w oczy :) Alanja kotow nienawidze... :) a jeszcze jak mi sie przelasi kolo nogi to juz tylko za ogon i przez okno :) no ale mimo wszystko nie pisalabym sie na takie cudo jakie Ty masz... :) my mamy rybke-welonke :) bylo ich wiecej ale moj brat zabral,a tej nie chce bo zjada wszystko :) nawet dwa glonojady ma juz na swoim sumieniu :) no ale jest sliczna :) tylko nie wiem co z nia zrobie po przeprowadzce bo tam nie mam jej gdzie postawic :) ide cos robic... bo od rana jakis zakret zlapalam, narazie na nic nieprzydatny :) za trzy dni wesele!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja wierze Ci na slowo, ze niebieski ladny, a Ty uwierz mi, ze szary ladny :) z tego linku co ja wkleilam to widzialam ten ciemniejszy szary i bardzo ladny tylko wiesz... ja lubie takie bardziej rzucajace sie w oczy :) Alanja kotow nienawidze... :) a jeszcze jak mi sie przelasi kolo nogi to juz tylko za ogon i przez okno :) no ale mimo wszystko nie pisalabym sie na takie cudo jakie Ty masz... :) my mamy rybke-welonke :) bylo ich wiecej ale moj brat zabral,a tej nie chce bo zjada wszystko :) nawet dwa glonojady ma juz na swoim sumieniu :) no ale jest sliczna :) tylko nie wiem co z nia zrobie po przeprowadzce bo tam nie mam jej gdzie postawic :) ide cos robic... bo od rana jakis zakret zlapalam, narazie na nic nieprzydatny :) za trzy dni wesele!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny poranek:)Zjadłam śniadanko,piję kawkę i zaraz wybieram się na miasto:)Znowu od spotkanych znajomych ludzi usłyszę "jeszcze chodzisz na spacery?:/Nie za często?Żebyś nie urodziła,bo cały czas Cię widzę,jak spacerujesz"! Nosz kurwa mać-najlepiej to zamknąć się w czterech ścianach i nigdzie nie wychodzić,bo jestem w ciąży:/ xxx Gosia,ale Ci zazdroszczę wesela:)Ty będziesz się bawić,a ja będę w szkole-to mój ostatni zjazd!Huraa:)18 czerwca obrona i kończę ze studiami raz na zawsze:D xxx ile ja mam jeszcze rzeczy do kupienia,to głowa mała...ale już wszystko zacznę kupować po obronie:) Piżamy do szpitala i kilka kosmetyków,łóżeczko,wózek,pościel i rożek,pieluchy tetrowe,kosmetyki dla Małej-cały czas zastanawiam się z jakiej firmy:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wczoraj wieczorem nie wchodzilam juz na forum i dzisiaj rano musialam 2 strony nadrabiac. dzisiaj u mnie dzien prania ubranek arturka. xxxx dziewczyny czy wam dalej leci krew z nosa?? mi codziennie leci po kilka razy dziennie ale nie sa to jakies wielkie krwotoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze jeszcze kupic koszule jedna do karmienia bo mam 3 ale w tym jedna na dlugi rekaw a w sierpniu na dlugi rekaw to bedzie za goraco wiec musze kupic na krotki rekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wstałam i myślę co tu dziś robić..:/ Goosia fajnie, że wybór dokonany, wózek super, jeden z moich typów (a mam ich chyba z 6 :P )...ja pewnie na weekendzie podjadę to tego sklepu, wczoraj to byłam wybierać kolor płyt meblowych i były takie korki później, że nie zdąrzylibyśmy dojechać przed zamknięciem, żeby spokojnie pooglądać :) Alanja zwierzak super :) jaki wielki!!gdzie Wy go trzymacie ?? co ro remontu łazienki...ja już ro przeżyłam...masakra...najgorsze było jak nie można było się wysiusiać bo pan robotnik akurat zdemontował kibelek :/ musiałam latać do knajpy na dole, bo z sąsiadami aż tak dobrze się jeszcze nie znamy...:/ no i ten syf w domu...achhhh...nie chce tego pamiętać... Dominika nie przejmuj się...ja też jestem w czarnej d... z wyprawką...ciągle czekamy na pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd jeśli teraz upierzesz ciuszki będziesz je jeszcze raz prała później ?? czy wystarczy teraz uprać..poprasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - a tak z innej beczki to skad masz dywan? :) szukam czegos takiego dla Lolinki, ale w Komforcie taki tylko ze jasnorozowy z brokatowymi nitkami kosztowal 199...a jak troche rozgarnelam wlosie, ktore zaslanialo cene, to byla tam jeszcze jedna cyferka...9zl :D a ON jest przepiekny. Goosiaa - to widzisz, u mnie w ŚD to na poczatku myslalam, ze mnie olewaja bo nie widac bylo ciazy = zwykla ogladaczka, a potem okazalo sie ze oni tak ze wszystkimi :D trzeba mocno sie nagimnastykowac, zeby sciagnac kogos do pomocy. A tak to moglabym wyniesc pol sklepu i wszyscy to maja w dupie - tez niefajnie. Fotelik Aton jest przesliczny, ale w jakim bierzecie kolorze? Bo caly zestaw Cybexa 3w1 to byl moj drugi, wymeczony wozkowy wybor. Ponad miesiac sprawdzania, dobierania, dopasowywania, a jak zamowilam to po tyg zadzwonili, ze moga mi przyslac tylko nowa kolekcje kolorystyczna a z niej nic mi sie nie podobalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czesc ubranek po corce wiec piore je tylko raz teraz i prasuje. jak juz wszystko wypiore to zaczne ukladac sobie wszystko w szafie. wczesniej kupilam tez paczke ubranek dla malego czyli spodenki i bluzki to je wczesniej upralam od razu jak dostalam ww zwyklym proszku bo zapach mi nie pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wybrac niebieski pod kolor wozka ale stwierdzilam, ze fotelik z wozkiem wspolnego nic nie ma no bo jak sie go montuje na stelarzu to i tak nie widac jakiego koloru jest wozek :) wiec chyba wezme czarny... :) napisalam maslo maslane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - a jak Kuba reaguje na skuwanie parapetu? Skladalysmy z mama komode i mama akurat wbijala gwozdzie, a ja trzymalam jej elementy, zeby sie nie przesuwaly i chyba obudzilysmy Karoline - jak sie dziecko zbulwersowalo! Tak mi sie z niej smiac zachcialo jak zaczela mi szarpac brzuchem :D a mama mowi do mnie "no wez jej powiedz, ze to jej mebelki, zeby miala gdzie trzymac ubranka" :D abcd - mi nic nie leci. Byl moment ze z rana jak wydmuchiwalam nos to bylo podkoloryzowane krwia, ale teraz nawet to zniknelo, mimo ze caly czas jestem na Acardzie i nie mam krzepliwosci, kazda ranka czy wklucie po pobraniu to sie zasklepia przez godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka moje dziecko też się obraża i buntuje jak jest hałas...a już nie mówię jak zmienię pozycję spania! to kopie i rozpycha się, bo jej pewnie nie wygodnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka pamiętam :D :D :D i jak się czekało na wizytę, żeby zobaczyć bijące serduszko...:P a teraz fika koziołki to maleństwo, które w sumie tak niedawno było tym jednym centymetrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio stalam przy zlewie w kuchni i dotykalam do niego brzuchem. mylam wtedy blache po ciescie i stuknęłam nia o zlew to maly tak podskoczyl ze myslalam ze wyskoczy z brzucha od razu :) XXX gosia a takie przesuwanie jak ty pisalas to u mnie jest na porzadku dziennym i wczoraj nawet corka bawila sie i byla zadowolona ze braciszek ucieka z nozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzisiaj piore kolejną część rzeczy dla Kubusia. Juz wiecej nie bede prała. Do wyprania mi jeszcze potem zostanie pościel, kocyki i kilka pluszaków :-) A z tych wczesniej wypranych to juz mam całą sterte do prasowania uszykowaną... Chyba tydzien to będę prasować. A najgorsze, że na razie nie mam gdzie tego trzymać. Moze jak zamówimy te szafy nowe to wygospodaruje miejsce na Kubusiową pościel, kocyki itp. Na początkowe ciuszki mam komode w przedpokoju, no ale ta posciel i kocyki sporo miejsca zajmują.. Panowie okno wstawili w sumie w 1,5 godzinki. Szybko sprawnie i fachowo :-) Tylko jeszcze przyjadą koło 12stej zeby zrobić wykończenie- teraz wszystko schnie. Piękne takie okienko nowe... W porownaniu ze starymi zdezelowanymi odrapanymi z farby drewnianymi oknami- boskie... Juz widze jak będzie ślicznie jak tam moje kwitnące storczyki postawie :-) :-) Co do ceratki na materacyk - no ja sie właśnie nie znam i nie wiem kiedy dzieci przeciekają.. Gdzies o tych ceratkach usłyszałam i stwierdziłam ze chyba trzeba kupic :-) Zwierz super, faktycznie wielki ale chyba bym sie go troche bała.. Kotów tez nie lubie- jestem typem psiary - moj piesek jest traktowany przeze mnie i mojego męża jak synuś :-) Dzisiaj mi zrobil pobudke o 4 rano bo go brzuszek bolał i lecialam z nim na trawnik... Mam juz zaprawe hahaha ;-) No i jak widze jak moj mąż się zajmuje psem, jak z nim rozmawia, głaszcze czy u weterynarza przytula to mam 100% pewnosc ze będzie świetnym ojcem dla Kubusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus nie slyszał hałasu bo siedzialam zamknieta w pokoju po drugiej stronie mieszkania i u nich tez byl pokoj zamkniety, wiec nie odczułam jakiegos zbytniego halasu :-) Abcd - ja mialam 2 dni przerwy z krwią z noska a dzisiaj jak smarkam to znowu krew. No i podczas mycia zębów tez zawsze gdzies naruszę dziąsło i wypluwam różową paste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalo sie zobaczyc calego ludzika za jednym przylozeniem koncowki USG, a wczoraj to juz nawet stopa sie nie miescila w jednym kawalku :D Dziewczyny - nie wiem czy znacie strone parkmania.pl ? Ja poznalam dzisiaj, bo akurat jest grupon na Dzien Dziecka. Kuponu nie kupuje, bo to jeszcze za wczesnie :D ale zapisalam sobie strone w zakladce. Jest tam spis wszystkich miejsc, w ktore w przyszlosci warto zabrac dziecko na wycieczke. O 90% miejsc nie mialam pojecia, ze istnieja, wiec juz bede miala sciagawke na przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak zawsze od rana dziewczynki juz aktualne:) wczoraj byłam u fryzjera scielam trochę włosy od razu lepiej się czuje,lżej na głowie teraz jeszcze muszę kupić farbe i brat zafarbuje mi wlosy:D Wczoraj przyszła paczka (pościel,kolderka,podusia,kocyk i rożek) a wiec dla maluszka do spania wszystko mam tylko ceratke na materac muszę kupić,i mama uszyje poszewke na ochraniacz bo dostałam od brata taki gruby:) dzisiaj w nocy po 3 obudziłam się na siusiu i pozniej mój bobus zrobił sobie imprezke w brzuszku:) Pozdrawiam i miłego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka szukałam takiego koloru kilka miesięcy i wreszcie trafilam go w Castoramie:) za jedyne 300zl, uwielbiam ten dywan o kolorze nie wspomnę:) Abcd krew z nosa już mi dawno przeszła na szczęscie, ale z dziąseł jeszcze się zdarza. Ciuszki nowe wypiorę raz, a te z lumpeksów chyba jednak dwa razy. A zwierze mieszka w terrarium któro zajmuje pól salonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×