Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

no ja kupie dokladnie cos takiego jak abcd :) przynajmniej mam w planie :) wlasnie wrocilam z miasta-samochodem dzieki Bogu :) bylam w banku zamienic 4zl na miedziaki do sypania pary mlodej i wiecie co-jest tego caly worek :) zglupialam jak pani mi to dala w okienku :) moja bizuteria juz prawie gotowa :) widzialam wersje robocza :) jest ok :) Katti zrobilas smak i pojechalam kupic fasolke szparagowa... no masakra-jaka droga :) 35zl za kg :) no ale troszke wzielam :) co do krwotokow z nosa ja nie mam... ale bywaly chwile grozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka weszlam na tę stronę parkmania i widze ze jest zaznaczone moje miasto i Park Krasnala :-) Super park- czesto tam chodze na spacery a jak Kubuś sie urodzi to chyba bedziemy tam codziennie :-) Abcd dzięki za link- właśnie o czymś takim myślałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście czy znowu kafe świruje ?? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pogoda bardzo się zepsuła, a mi strasznie zachciało się spać :) matko, chyba się muszę położyć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie cos strzeli... nie bede pisac co bo i tak kafe ocenzuruje :) jezeli ktoras z Was jest ksiegowa to wspolczuje :) wlasnie uzupelniam pozostale druki do rozliczenia vatu budowlanego za remont... no masakra jakas z tym jest-a przypuszczam, ze jak urzad skarbowy to zobaczy to i tak powie, ze cos zle i bede zmuszona odwrot na piecie zrobic :) no ale nic-jak nie sprobuje to sie nie dowiem co jest zle :) wrrrrrrrrrr................................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie juz przyszli tynkować wykończenie okna. Tez mi sie spac zachcialo. A w ogole to juz dzisiaj zjadlam 3 małe śniadania... Jakaś taka nienażarta chodze hahaha Brzuch mi się dzisiaj w miare uspokoił, nie boli i nie napina się tak często ufff Co do dywanow to sporo mają też w liroy merlin. Ja ostatnio kupowałam tam swoje dwa piękne czekoladowe dywany- super sie je utrzymuje w czystości, psia sierść sie nie wbija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski:-) wczoraj nie mialam laptopa, bo maz zabral a tu tyle czytania:-) wpadlam sie przywitac i zaraz bede nadrabiala zaleglosci. u mnie dzis dzien prania ubranek, trzeba korzystac w ladnej pogody. Dostalam tez od znajomej taki fajny wklad do wozka, taka mala gondolke, nawet kolorystycznie pasuje, bo tez granatowa. tez musze ja przeprac bo srodek jest przybrudzony. a dzis jeszcze zaliczylam lekarza, bo moja stopa dalej jak balon, nawet ciezko japonka mi wlozyc bo cisnie.. No ale lekarz stwierdzil ze nic nie moze mi dac z racji tego, ze jestem w ciazy. Mam dalej smarowac altacetem w zelu ta opuchlizne i tyle. A opuchlizna utrzymuje sie tak dlugo wlasnie dlatego, ze jestem w ciazy i reakcja alergiczna jest silniejsza. No i musze sie meczyc z ta stopa grom wie jak dlugo jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza...mam wrażenie, że pisze sama ze sobą...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia możliwe ze użarła Cię meszka jakas, wczoraj w tv śniadaniowej mowili o komarach i meszkach i ze te drugie w tym roku takie reakcje alergiczne powodują. Spróbuj pić wapno rozpuszczalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines89m
i po wizycie w ptracy :) nawet załapałam się na Pana kierownika :P oczywiście jak zwykle nie ma czasu i z tym neiwyjanionym pismem odnośnie zeszłorocznych wynagrodzen podjedzie do zusu dopiero w piatek;/ ja spoecialnie się fatygujeżeby czym prędzej to wyjaśnił, a on ma czas!!! wrrr xxxx dzisiaj na obiad schabowy z ziemniaczkami i sałatą zieloną, mniam :) xxxxx Emilka dziś tak szaleje, że mam wrażenie że zaraz wyskoczy z brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - jakbys potrzebowala pomocy to chyba mam gdzies zapisany kontakt do biura rachunkowego w ktorym rozliczalam nasz zwrot VATu za remont. Jedyne jakie znalazlam, ktore bierze stala oplate a nie % od zwracanej-wyliczonej kwoty. Za ponad 5tys zwrotu zaplacilam u nich grosze - maja jakas stawke zl za kazda str FV, niezaleznie od ilosci pozycji. No i z 14str drobnym druczkiem (bo rozliczalam doslownie wszystko, kazda pierdolke) US zakwestionowal tylko 2 rzeczy za 50zl :D wiec dokumenty byly przygotowane porzadnie. Dzieki dziewczyny :) poszukam w Leroy i Castoramie, a jak nie to zamowie wykladzine dywanowa z Komfortu bo wychodzi duzo taniej niz gotowy dywan. Tylko ze u mnie w sklepie nie maja tego na stanie, wiec zamawialabym on line = bez pomacania :/ Bylismy z mezem na spacerze do sklepu - myslalam ze sie posikam :D mimo ze robilam siusiu 2x tuz przed samym wyjsciem. Najwyrazniej wysiada mi cewka i nie wytrzymuje wstrzasow w trakcie chodzenia. Nie wiem czy pozycja dziecka ma na to jakis wplyw? Bo Lolinka lezy centralnie glowka w dol tuz nad wejsciem do szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiedzie i teraz chwile odpoczne i trzeba dalej brac sie za sprzatanie bo w planie mam jeszcze dzisiaj posprzatac łazienkę a potem [ewnie znowu plac zabaw i wieczorem prasowanie ubraanek arturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka na tym etapie ciazy to normalne ale pociesze cie ze bedzie jeszcze gorzej bo potem dziecko bedzie wieksze i nawet nizej wiec glowa caly czas na pecherzu. maz sie ze mnie smial ostatnio bo tak bardzo chcialo mi sie siku i jak poszlam do ubikacji to polecialo tylko troche i maz mowil ze na taka ilosc to wcale nie oplaca sie chodzic do ubikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd też tak mam...chodze do ubikacji chyba z 20 razy na dzień!! czasem czuję taki nacisk na pęcherz, że szok...lecę do kibelka a tam tylko 1 kropelka poleci...:P mała naciska na pęcherz i mam wrażenie, że bardzo chce mi się siku :P Ines filmik suuuuper :) pomysł genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy okazje kupić wozek mutsy transporter używany w bardzo dobrym stanie kolor brązowy za 350zl :) chyba nie mamy co się zastanawiać,tylko brac:) co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fajnie, wygląda na to, że żeby móc odczytać nowe posty musze coś napisać;;/ także przepraszam dziewczyny ale będę bazgrać niemiłosiernie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek bierz i nie zastanawiaj sie nawet bo to sa dobre wozki a cena prawie jak za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines mam tak samo jak napisze 1 wiadomość to raz widzę raz nie a jak napisze jeszcze jedna wiadomość to widzę wszystkie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fajnie, wygląda na to, że żeby móc odczytać nowe posty musze coś napisać;;/ także przepraszam dziewczyny ale będę bazgrać niemiłosiernie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe dzisiaj przegina co wchodzę to jest inaczej,raz widzę wszystkie posty później wchodzę to nie ma i tak w kółko,i jak tu człowiek ma się nie denerwować eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×