Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

A ja wlasnie pobawilam sie wozkiem :) i powiem wam ze jak narazie jestem zadowolona, zobaczymy jak sie sprawdzi z zawartoscia w sierpniu ;) Andzik przesylam zdjecia, te z katalogu zawsze nie pokazuja wszystkiego..... CO do spacerowki, nie mam porownania bo nie mialam dzieci ale jak dla mnie jest ok jesli chodzi o wielkosc, mysle ze i 2 letnie dziecko w niej by sie zmiescilo.... [url=http://obrazki.elektroda.net/5754747000_1365237233.jpg]http://obrazki.elektroda.net/5754747000_1365237233_thumb.jpg [url=http://obrazki.elektroda.net/1554138600_1365237235.jpg]http://obrazki.elektroda.net/1554138600_1365237235_thumb.jpg [url=http://obrazki.elektroda.net/1069416700_1365237237.jpg]http://obrazki.elektroda.net/1069416700_1365237237_thumb.jpg [url=http://obrazki.elektroda.net/9205176300_1365237240.jpg]http://obrazki.elektroda.net/9205176300_1365237240_thumb.jpg [url=http://obrazki.elektroda.net/7765047600_1365237242.jpg]http://obrazki.elektroda.net/7765047600_1365237242_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka, dzięki za wsparcie ;) Pola to śliczne imię i nawet nie skojarzyłam że pochozi od Apolonii :) U mnie imion bierze się wiele pod uwagę,ale nie skupiam się nad tym za bardzo ...bo już kiedys pisalam, że w pierwzej ciązy imię miałam wybrane dużo wcześniej, a gdy synek się urodzil i go zobaczyłam, to imię całkiem inne wybrałam dla niego :)Myślę że tym razem też tak będzie. Jeśli chodzi o smarowanie ciała, to ja stosuję na przemian oliwkę na rozstępy z balsamem nawilżającym. To chyba nawilżanie jest najwazniejsze i nie ważne czym...bo te typowe na rozstepy czasem slabiej dzialają niz zwykłe balsamy.Ja kupiłam balsam neutrogena w promocyjnej cenie. Sprawdzilam nawet i nadal jest on w sprzedazy. Dodatkowo ten sprzedawca ma inne fajne rzeczy w ofercie, warto przejrzec tę stronkę http://allegro.pl/neutrogena-emulsja-nawilzajaca-sensitive-400-250ml-i3148082900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COs zle skopiowalam :) kazde zdjecie jest dwa razy....to otwierajcie co drugi link ;) Mi sie podoba Olaf i Eryk - moja kolezanka w szkole ma Eryka i mi sie berdzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
abcd mi podoba się Olaf albo Antoś ale chyba wybrałabym Olafa bo Antosiów jest tylu wiem bo w szkole pracuję. Nie ma co wybierać zbyt zdziwaczałego imienia ale jak wybierzemy popularne to też niedobrze. Pamiętam jaki był problem w przedszkolu jak w grupie były trzy Nikole. Poza tym mam wrażenie ,że mnóstwo jest Bartków, Szymonów, Piotrusiów, Julek. Zosia i Zuzia też są bardzo popularne. Nasze typy to były : Aleksander, Jonasz i Pola , Alicja. No ale myślę ,że już sprawa jest jasna i że nie będzie niespodzianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Olcia a jak u Ciebie z ph i tętnem dziecka:)? Rozumiem ,że skoro macie już syna to chcielibyście teraz dziewczynkę? Takie czekanie w niepewności to tyle emocji i są to pozytywne emocje bo przecież tak naprawdę tutaj nie ma złych wiadomości i chyba każdej z nas w głębi serca jest obojętne czy syn czy córka byle było zdrowe. Ja jak już pisałam dowiedziałam się kilka dni temu czyli w 21 tyg i podziwiam te z Was , które nie chcą wiedzieć bo jednak to dość istotne przy zakupach zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila dzwonilam do meza i zaproponowalm mu imie Artur i podoba mu sie bo juz kiedys jak zastanawialismy sie nad drugim dzieckiem jakies 2 lata temu mowil ze jak bedzie chlopak to chce zeby miala na imie artur wiec teraz jest szczesliwy no i corka tez zaakceptowala. ja wlasnie tez bym wybrala olafa ale przegralam bo jest 2 do 1 a w sumie to 3 do jednego bo mojej mamie tez bardziej podoba sie artur :) no nic dla corki ja wybralam imie wiec teraz maz decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi za to podoba sie Krystian no i wlasnie Antos lub Artur-takie meskie... :) jakos nie patrze na popularnosc :) u mnie w klasie bylo 5 Gosiek i jakos dalysmy rade :) poza tym mowia, ze Frankow jest duzo, a jak otwieram nasza lokalna gazete gdzie sa zdjecia urodzonych dzieci to od dwoch miesiecy zadnego Franusia nie widzialam :) a ogladam regularnie co tydzien :) dla dziewczynki moj maz wybraz Zuzia ale mi zawsze podobalo sie Blanka albo Łucja :) co do wozka to jest super-dla mnie troche za drogi :( musze wybrac cos tanszego... ciagle "gryziemy" sie ztym remontem zeby przed urodzeniem malego wyjsc juz na to pietro, a ciagle masa tam pracy :( no i jeszcze teraz te chrzciny... :) ale w sumie doczekac sie juz nie moge-zawsze to jakies oderwanie od rzeczywistosci i wycieczka :) ciekawe jak zniose to 600km w samochodzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka, moje ph =8, a serce 159 u/min. Więc wychodzi że chłopiec. Mojemu Mężowi marzy się córeczka, dla mnie najważniejsze aby było wszystko ok. A płeć fajnie jest poznać ze względu właśnie na wybór rzeczy dla dziecka. Póki co pozostaja mi neutralne kolorki :) Ja jestem w 19 tc, więc może wkrótce i ja sie dowiem :) doremi, fajny ten wózio naprawdę, a powiedz czy fotelik też jest montowany na stelażu? I jaka była cena wózeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I własnie tak się zastanawiam nad tą Zuzią:( bardzo mi sie podoba ale jak ma być póżniej 10 Zuzek w klasie to juz mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa***
Hej dziewczyny:) Mogę się dołączyć? Troszkę się czuję, że się tutaj wciskam chamsko ale mam termin na koniec sierpnia:) Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy do nas. na kiedy masz dokladnie termin no i znasz juz moze plec malenstwa bo u nas praktycznie sam babiniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa***
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia faktycznie ten wozek jest fajny i wydaje mi sie ze spacerowka bedzie lepsza niz w tym evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia wozek kosztowal 1600 plus do tego jakies gadzety...kupilismy wlasnie adaptery zeby tez fotelik wszedl na stelaz :) Bo fotelik bedziemy miec Maxi Cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa***
abcd123 termin na 25 sierpnia:) jeszcze nie znam płci niestety ale mam nadzieję poznać na następnej wizycie, będzie to już 21 tydzień więc jeśli maleństwo będzie współpracowało to się dowiemy:) ja osobiście od samego początku czuję, że chłopak no ale.... ;) najważniejsze, że się dobrze rozwija. A jak u Was z ruchami? ja je czuję od 17tyg ale były delikatne. Teraz już 19tydzień i kopniaki robią się duużo mocniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie akurat takie wozki nie podobaja, ja lubie jak najprostsze, najmneiej odstajacych rzeczy... kazdy ma inny gust a wozka jednak mamy szukaja pod siebie najczesciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, witamy :) ja też od dwóch tygodni czuję konkretne kopniaki :) głownie w dole brzucha. Wczesniej to było takie łaskotanie, no ale jeszcze mężowi nie udalo sie wyłapac kopniaka-jeszcze za słabe zeby poczul ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ja nie mowie ze ten evo jest brzydki bo jest ladny ale pod wzgledem funkcjonalnym sacerowka jest na pewno za mala. przynajmniej dla mojej corki byla potrzeba wieksza bo z takiej malej wyjezdzala caly czas i marudzila bo bylo jej nie wygodnie. ja wlasnie chcialam sobie zrobic wygode i kupilismy mniejsza spacerowke ktora sprzedalismy po 3 miesiacach bo bylo jej nie wygodnie a jak zalozylam jej zimowa kurtke to juz spacer konczyl sie tym ze ja pchalam wozek a ona szla albo pchalam wozek i nioslam corke na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa***
Olcia_30 witam:) a u mnie o dziwo wieczorem już kiedy leżę na plecach i maluszek wariuje to brzuch mi podskakuje:) ręką też już da się wyczuć. Ostatnio sobie lubi kopać po pęcherzu co nie jest zbyt przyjemne, przez to latam do kibelka jak dzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd no moze i racja...ale jak narzie nie mam porownania i moze moje dziecko nie bedzie na nia nazekalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaa***
ooo a ja widzę, że tu już konkretne kompletowaniee rzeczy dla maluszków:) ja jeszcze nic nie mam ale już też się rozglądam za łóżeczkiem i wózkiem. Co do reszty rzeczy chciałam zaczekać do czasu poznania płci, chociaż to nigdy tak do końca nie wiadomo:) mam nadzieję wybrać się niedługo po jakieś neutralne rzeczy póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
Co do kopniaków to powiem Wam ,że ja byłam przekonana ,że dziecko jest gdzieś wyżej i zdziwiłam się gdy zaczęło kopać właśnie nisko w podbrzuszu. Ja czułam łaskotki od 18 tyg a teraz gdzieś od 20 to już mam wrażenie jakby sobie skakała i odbijała się od dna mojego brzucha takie wypychanie czuje z każdym dniem wyrazniejsze. W każdym razie koleżanka kiedyś mi mówiła (jak była w ciąży) ,że kopie ją po żebrach jak to możliwe? Pewnie było już duuużo większe niż moje ,że miało taki zasięg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka poczekaj po 30 tygodniu przekonasz sie jak dziecko moze kopac po żebrach :) a najgorzej jak wciska nogi pod zebra bo to jest strasznie nie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia fajny wózio:) ale boję się białego:) jak dotąd to graco symbio moon ze wszystkimi gadżetami podoba mi sie najbardziej ale ciągle jestem otwarta... Stokrotka witaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka --- moja córa też będzie Pola / pisałam o tym wcześniej na formu/. Pierwsze słyszę żeby to było zdrobnienie od Apolonii... Pola to Pola. Doremi --- ja też chcę kupić Evo. Płaciłaś 1600 za wózek 3w1? Bo u mnie kosztuje cos ok. 2400 plus dodatkowo a ten adapter do fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsama....
hehehe no właśnie ja to się boję tego kopania po żebrach, widząc co moje dziecko teraz wyprawia w brzuchu :D miałam 20 dniowe cykle i lekarz powiedział, że ciąża niby jest starsza o tydzień niż to ustalone jest teraz więc dlatego może te ruchy takie silne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanszikk
Wózek wizualnie podoba mi się bardzo. Jednak wiem że z jego funkcjonalnością troche gorzej. Glownie ze wzgledu na spacerowke o słabą amortyzację. Gdubym miala troche wiecej kasy to bym nie pozalowala na mure, chociaz ostatnio myslalam o zakupie na raty a potem posłuży na pewno jeszcze drugiemu dziecku, jednak rozsądek podpowiada zeby nie szalec z kasa bo jeszcze sie przyda. Ja jade na rodzinny obiad do babci, masa ciotek bedzie, pierwszy raz mnie zobacza z brzucholem wiec pewnie będzie temat przewodni niestety. Miłego dzionka mamuśki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×