Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

kafe sama zmusza do przeniesienia sie na inne forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem... troche ochlonelam... ale cisnienie mi podskoczylo jak nie wiem :) bo wyobrazcie sobie, ze zadzwonila do mnie dziewczyna ktora owa paralotnie wymyslila, ze chyba wieksza adrenaline i przyjemnosc wzbudzi w pannie mlodej przeplyniecie sie tramwajem wodnym po Wisle... no myslaam, ze sobie siade... po czym stwierdzila, ze knajpa w ktorej zarezerwowalam stolik (owa plaza w Krakowie) jest tak spokojnym miejscem, ze jak zaczniemy sie smiac wszystkie w jednym momencie to nas wyprosza... no i jeszcze kilka takich dziwnych akcji :) co do witamin to ja biore ladee Vit-czasami zapominam ale staram sie codziennie :) i gin kazala brac, a na opakowaniu jest ladnie napisane, ze zaleca sie zazywac rowniez przy karmieniu piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój gin uważa żeby brac witaminy bo nie zawsze uda nam się wszystko zjeść i zaspokoić zapotrzebowanie....A co do DHEa to jest bardzo ważne żeby brac bo tak jak piszecie wpływa na rozwój i to powinno się brac od 2 trymestru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi mój drugi gin tez mówi, że DHA mam brać cały czas niezaleznie od żelaza, które mam teraz przyjmować a ta pani doktor kazała odstawić - dla mnie to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia no tak zeloazo na anemie, ja zawsze jak brałam witaminy to patrzyłam żeby było zelazo i jod... Dziwne ze lekarz kaze to odstawić...przecież witaminy nie szkodzą jeśli się je bierze z glowa i nie przegina z iloscia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że co lekarz to inna teoria.Ja od 15 lat chodzę pryw do jednego i nigdy nie miałam z nim problemów i nigdy się ni mylił a troszkę przeszłam.Moje drugie dziecko prawie straciłam ,w 13 tyg wylądowałam z krwotokiem w szpitalu,ale dzięki niemu wszystko poszło dobrze i mam zdrowego syna.Ufam mu bezgranicznie . Ale wiem że inni tez są godni zaufania,tylko co lekarz to opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zobacze jakie mam wyniki bo ide zrobic morfologie i mocz. mam nadzieje ze tym razem wyniki moczu nie beda takie jak ostatnio aw gruncie wszystko i tak bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Prenatal będę brała do konca ciąży i pożniej jeżeli bedę karmić to też... DHA nie biorę ale zapytam Gina w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój gin już powiedział ze morfologii nie robimy bo mam idealna i obeszla mnie ta strata zelaza która jest w 2 trymestrze, i będziemy ja robic dopiero pod koniec... Ja jutro ide na glukozę nie wiem jak to przezyje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ja robie morfologie co wizyte i wiem ze dla mnie to jest dobre bo wlasnie w pierwszej ciazy mialam na jednej wizycie wyniki idealne a 4 tygodnie pozniej anemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi ja nie brałam nigdy witamin syntetycznych ani przed ciążą, ani w trakcie a jod biorę, a przecież jod i żelazo to nie są witaminy i ich niedobór nie jest spowodowany brakiem jakichś witamin i własnie ciągle moje pytanie nie dotyczy tego, ale to już zadzwonię sobie do gina jutro :) nie będę Was męczyć :P :) mam dwóch i teraz nie wiem, którego słuchać a w necie róznie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, z tego co wiem, to niektóre preparaty prenatal zawieraja Dha :) ale nie wiem, który rodzaj bierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kafe daje popalić... Co do badań...ja mam co drugą wizytę morfologię na zmianę z moczem. Jutro idę z moczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada, no ładne te pościele :) ja się długo zastanwiałam nad takimi, żeby do moskitiery pasowały mi komplety pościeli i żeby moskitiera nie gryzła się z kolorem ścian i ciesze się, że mam to za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co wizytę morfologie i mocz ale ja mam częste infekcje układu moczowego, choć się śmieje, że odkąd jestem w ciązy to jest idealnie, na początku mnie tylko przytrzymało przez jakies 3 tygodnie aha no właśnie dziewczyny muszę się wybrać na glukozę :O :O :O skoro nastraszyłyście mnie tym badaniem, to co będzie dalej ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was ma może poduszkę - kojec Motherhood? jeśli tak prosze o recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel sobie już odpuszcze, bo jedna kupiłam, a dugą mam dostać razem z łóżeczkiem:) ale trochę się boje bo mimo, że badzo lubię siostrę mojego M, to z gustem u niej nie w moim kierunku.. Prenatal ma w składzie: Wapń200 mg 25%* Witamina C100 mg125%* Żelazo60 mg428,6%* Cynk25 mg250%* Niacyna18 mg112,5%* Witamina E7,38 mg61,5%* Witamina B62,6 mg185,7%* Witamina B1 1,84 mg167,3%* Witamina B2 1,7 mg121,4%* Witamina A1200 g 150%* Kwas foliowy800 g 400%* Jod200 g133,3%* Selen35 g63,6%* Witamina D3 20 g 400%** Witamina B12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - taki w glowy myszek, królików i w łapki. Bardzo fajny kolor i bardzo mięciutki :) rolada - śliczne te pościele, przyjrzę się im dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - ja mam, ta w niebieskie kropki. Spie z nia od stycznia :D na jakiej informacji Ci zalezy? Bo co do komfortu spania to jak dla mnie jest niezbedna, ale pamietam ze ktoras z dziewczyn tez to kupila i nie podzielala mojego entuzjazmu - przynajmniej na tamtym etapie ciazy, bo to bylo pare miesiecy temu. Na poczatku przydawala sie do utrzymywania pozycji w czasie snu, ze lezalam rowno na boku a nie w mojej ulubionej czyli na wpol na brzuchu. Teraz podtrzymuje brzuch i plecy, dzieki czemu najwazniejsze partie sa otulone, wiec moge sobie pozwolic na spanie bez koldry w cieplejsze dni. Nie pomaga na bol bioder (jak za dlugo leze na jednym boku to staw zaczyna dretwiec), ale za to nie dokucza mi kregoslup, bo poduszka sciaga napiecie miesniowe. Od innych dostepnych tego typu poduszek rozni sie tym, ze wypelnienie nie jest jednolite w grubosci, ma pozaginane i wyprofilowane konce (inaczej pod glowe i inaczej miedzy nogi-pod brzuch), wiec nie trzeba kombinowac z dopasowywaniem ulozenia, poduszka dopasowuje sie samoistnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Wczoraj wieczorem M przywiózł wanienkę:) do tego dokupił dwa prześcieradelka do lóżeczka i grzechotkę:) - facet na zakupach;) KattiYo - u Ciebie już pewnie akcja szpital, trzymaj sie :) Sandzia zakupki super, szczególnie podobają mi się te śpichy świąteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii trzymaj sie :) powodzenia :) ja wlasnie zjadlam sniadanko, niebo bezchmurne... :) i oczywiscie w glowie panienski... snil mi sie dzis cala noc-wiem, ze ja ciagle o tym no ale juz nie moge... decyzja zostala podjeta, bylo glosowanie, a dwie ciagle swoje i ciagle nie tak jak pozostale... no ale nic :( bedzie jak bedzie :) DZIS WIZYTA!!!!!!!!!!!! :) juz doczekac sie nie moge :) oby tylko z malym wszystko ok bylo :) ktoras jeszcze dzis wizyta?? :) Alanja co do zakupow facetow to moglas sie spodziewac, ze zakonczy sie na rzeczach ktore "byly na kartce" badz podyktowane przez telefon... :) wyobraznia meska nie wybiega na inne stoiska w sklepch czy takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa to czzekamy na relacje z wizyty :) !!!! ja dopiero wstałam, sniadanie w łóżku i uciekam na taras korzystać z uroków pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie było mnie na kaffe 5 dni a mam ok 15 stron do nadrobienia... A nie było mnie bo byłam w szpitalu - w czwartek założyłam pierwszą globulkę z antybiotykiem na paciorkowca i poszłam spać. Obudziłam się po 2 h bo coś mi było nie tak- obudziłam się cała w krwi. Naprawdę nikomu nie polecam takiego widoku byłam przerażona, strasznie się bałam o moją córeczkę. W szpitalu okazało się że antybiotyk podrażnił nadżerkę i stąd to krwawienie. Miałam wyjść w sobotę z szpitala ale tak byłam zestresowana tą sytuacją że pojawiły się u mnie skurcze przepowiadające. Wczoraj wkońcu mnie wypuścili ale jak na razie to mam nakaz leżenia i brania magnezu i no-spa. A tak wogóle to jak wychodziłam z szpitala to ordynator się do mnie śmiał że nie długo do nich wrócę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa to czzekamy na relacje z wizyty :) !!!! ja dopiero wstałam, sniadanie w łóżku i uciekam na taras korzystać z uroków pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia, szczerze niczego innego się nie spodziewałam:) faceci... a o panieńskim pisz bez stresu, jestem ciekawa na czym stanie:) no i o obowiązkowej relacji z wizyty nie muszę mówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattyo - nie martw się pobytem w szpitalu- wszystko będzie dobrze. Pamiętaj że to dla dobra twojego i dziecka. A na diecie szpitalnej można się najeść- najgorszy jest pierwszy dzień. Ty przynajmniej byłaś przygotowana na szpital. Ja w nocy musiałam karetkę wzywać ( mąż był na delegacji), zabrałam z sobą tylko ręcznik, szczoteczkę do zębów razem z pastą i koszulę nocną no i oczywiście ostatnie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta...:) Goosia oczywiście czekamy na relację :) a z tym panieńskim to rzeczywiście jakaś masakra! ale tak to jest jak każdy ma inną koncepcję... Mania współczuję...nieźle się pewnie stracha najadłaś zwłaszcza, że byłaś sama w domu! mam nadzieję, że teraz już wszystko w porządku...trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×