Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hej kobietki jak dobrze ,że wstrzymałam się z zakupem biustonosza do karmienia bo te w lidlu będą ładne i na pewno dobrej jakości:) U nas już 27 tc i mała kopie coraz częściej , mam wrażenie ,że budzi się co pół, co godzinę. Ale to chyba książkowo bo czytałam ,że właśnie od 27 tc jest wzmożony ruch dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie zaczynaja sie co raz gorsze noce. Zmieniam bok co chwile bo niestety biodra bola. Kazda zmiana pozycji budzi malego i przez 5 minut on sie wierci zeby sie ulozyc przez co glowa przyciska mi pecherz i musze wstac do ubikacji. Eh niestety lepiej juz nie bedzie do porodu:-) jeszcze 2 i pol miesiaca a do terminu z usg 2 miesiace i 5 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aandzik ja właśnie staram się nie przejmować, bo też często mam twardy brzuch, teraz wystarczy, że zrobię parę kroków... Namirka to masz nauczkę no no... nie wolno dzwigać, ja sama kupuję najwiecej 5 rzeczy i to takich drobny kiedy muszę sama nieść zakupy ze sklepu... Abcd ja ze spaniem nie mam naszczęście ostatnio problemu, choć wiem, że w każdej chwili może się to zmienić.... Juka, ja też wstrzymałam sie z zakupem i bede te z lidla oglądac... U mnie zgagi ciąg dalszy, pali jak cholera:( chyba trzeci dzień z rzędu... Ponawiam pytanie w sprawie chusteczek w pudełku, gdzie można kupic, bo nie mogę zlokalizować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chusteczki w pudelku kupilam w tesco ale nie pampersa a teskowe. zabralam pudelko a chusteczki oddalam dla meza do samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja u siebie tez chyba nie widziałam pampersa pudelka....nivea to tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnnie zgaga to codzienność ale wypijam kefir i przechodzi . W nocy wstaję co 3 h na siku a budzi mnie ból pęcherza pełnego. Jeśli chodzi o twardy brzuch to u mnie dieta ma oooogromne znaczenie tzn. to co jem i ile jem niestety a myslałam ,że w ciązy to można sobie folgować do woli. Tak więc staram się jeść często ale mało noi unikam czekolady i białych bułeczek , które tak uwielbiam eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej No ja za chusteczkami sie jeszcze wcale nie rozglądałam wiec nie wiem. Dzwonili do mnie przed chwilą ze szkoly fotograficznej czy przystąpie do egzaminu zawodowego :-P Chyba ich pogięło, juz lece... ;-) Jakbym teraz nie miała ważniejszych spraw na głowie. Musze zjesc sniadanko a potem do sklepu po jakieś wędlinki do kanapek zeby mężuś mial do pracy. Przy okazji kupie sobie jakies gazety do szpitala i krzyżówki może.. Wyprasuje sobie piżamke i koszulki, spakuje torbe.. Pewnie w nocy sie bede stresowac ze jutro raniutko juz szpital. Do tego jeszcze matka mi urządza jazdę w domu że jak to szpital? Ze ona ma sama w domu siedziec??? Heh ona jak zwykle najważniejsza jest w tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja po sniadanku, delektuje sie pysznym tortem :) na dzis brak ambitnych planow wiec moze nawiedze biedronke :) mam blisko ale wczoraj juz zabraklo sil :) pogoda nadal barowa... ale jutro wizyta u lekarza :D doczekac sie nie moge :) u mnie to koszt 100zl a i tak jest to wygurowana cena :/ co do Waszych zakupow to faktycznie szalejecie :) ja czekam na swoje dwa pajace zamowione na allegro :) i faktycznie-oczy czesto uciekaja w strone rozowych sukieneczek :) Alanja co do chusteczek to nie pomoge-jeszcze sie nie rozgladalam :) ale wyjscie abcd jest faktycznie dobre :) pod koniec miesiaca ma przyjsc paczka od siostry z lezaczkiem i mata edukacyjna-hura :) procz wozka bedzie juz z takich rzeczy wszystko :) no i jeszcze przewijak i posciel ale to juz wypatrzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Aandzik dzięki za rady co do brzucha...mam nadzieję, że szyjka się nie skraca. Moja mała też się wierci i rzeczywiście wtedy brzuch się napina. Namirka ja też czasem się przeliczę co do moich możliwośći i za dużo wezmę...ale teraz to już nawet proszę męża żeby mi pranie mokre zaniosł do rozwieszenia bo i to dla mnie ciężkie. Też myślę o biustonoszu z Lidla ale jak patrzę na rozmiary to nie wiem czy będzie jakikolwiek dobry rozmiar bo wszystkie to 80 -tki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia fajny komplecik ale ja juz mam duzo ubranke dla aturka wiec nie szaleje juz. dzisiaj ma byc kuriwr z paczka z apteki wiec musze czekac w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd, ja właśnie chciałam zrobic odwrotnie kupic droższe pudełko, a potem do niego tańsze chusteczki ;)ha ha... koleżanka używa od początku tych z Kauflandu i sa ok:) i własnie mi powiedziała, ze tam są też pudełka... mój M właśnie buszuje w Ikei za wanienką:) więc może w nocy przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do biustonoszy to już mam upatrzone na all....od jednego sprzedawcy już kupowałam i jest ok wiec chce zamowic tez u niego do karmienia.... Kurcze boje się tylko o rozmiar :/ tak bym chciała zzeby ten biust już mi nie urosl :D bo po karmieniu nie przyznam się do mojego biustu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ale mnie rozbroiłaś tym bobrem na fb ,dobrze że ona nie rodzi bo więcej czasu zajęło by ogarnięcie tego czegoś niż sam poród.No i by była potrzebna kosiarka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) kurde nie ogarniam Was jeszcze za bardzo, więc będę pisała bardziej ogólnie... Ale chyba do Katiyo, bo to Ty idziesz do szpitala prawda? Ja się trochę należałam, bo zliczając wszystko razem to prawie miesiąc, więc powiem Ci szczerze, że jeśli chodzi o cukrzyce to nie ma się czego bać. Leżałam z dziewczynami z cukrzycą i tak naprawdę żadna z nich nie musiała brać insuliny, to chyba wybitnie ekstremalne przypadki. A szpital sam w sobie nie jest straszny, zrobią Ci wszystkie badania, zalecą odpowiednią dietę, poobserwują i jeśli wyniki się poprawią to po kilku dniach wypuszczą do domu. Będziesz spokojniejsza ;) Także nic się nie martw, będzie okej. xxxxx Mój młody chyba miał wczoraj dzień lenia, bo po południu jakoś nie chciał się ruszać, a ja po moich przeżyciach zaraz mam jakieś dziwne wizje heh dzisiaj już się trochę porozciągał, ale i tak mam wrażenie, że jakoś mniej niż normalnie... Miłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) abcd - u mnie to juz trwa z tym przebudzaniem się w nocy i chyba będzie gorzej, bo nawet w ciagu dnia mam akcje z biodrami i kregosłupem dzisiaj nie wyspałam się wcale no ale jeszcze niewiele ponad 3 miesiące Młody ma swoje pory ruchu, ale poza swoimi porami robi to tez kiedy chce, więc czuje Go bardzo często... no ale wszystko w porządku, więc niech szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc i Noelia - ja się o dziwo w nocy nie budzę. Nic mnie nie boli i siku też o dziwo w nocy nie chodzę WCALE! :D jedyne co to faktycznie bolą mnie plecy, ale jak za długo postoje albo pochodzę... A tak wgl to zapomniałam Wam powiedzieć dziewczyny, że przy wypisie ze szpitala też badali mnie ginekologicznie i szyjka mi się skróciła z 43mm do 27mm... Niby nie dostałam żadnego zakazu chodzenia czy nakazu leżenia - jedynie kazali się oszczędzać i nie forsować... A powiedzcie mi od ilu mm zakładają szwy albo pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuulka :) jak tak dalej pójdzie to zostaje taki bóbr;) albo jak pisała KattiYo golenie na oślep :);) Lece do centrum, bo kupiłam wczoraj nowe prześcieradła i okazały się za małe:( a plan był na dziś - nie wychodzić z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka - no u mnie nocne wyprawy do toalety, to norma... kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - ja to robię na oślep nie widziałam zwierzatka :P, ale nie wyobrazam sobie go mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z Biedrony :) wszystko przebrane na maxa :) zostaly dwa "niemacane" kocyki bo reszta wszystko rozpakowane :) wybralam jeden z braku laku ale dosyc fajny-"bialy" z elementami marynarskimi :) przyda sie :) wiecej nic takiego nie bylo :) po dotyku spiochy wydawaly mi sie nienajgorsze ale mam sporo wiec odlozylam :) do kapieli zostal jeden rozowy zestaw-ale nawet jakbym miala do wybory kolory dla chlopca to nie bralam pod uwage zakupu-sis juz wyslala wyprawke kapielowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pajulka za wsparcie. No staram sie nastawiac pozytywnie, w koncu nic zlego sie nie dzieje- to tylko badania. Jedyne co to musze przemóc strach przed igłami i kłuciem. No i to będzie totalnie pierwszy raz kiedy będę w szpitalu jako pacjent.. Noelia no wlasnie nie rozumiem dlaczego Ciebie jeszcze nie mamy na fejsie..???Bóbr pierwsza klasa, dziwne ze kobieta sie nie boi ze ją złapią i zamkną w rezerwacie przyrody ;-) Ja ostatnio robie siku kolo 22-23 i wytrzymuje do ok 6 rano wiec nie jest źle. Jedynie co to nad ranem faktycznie bolą biodra ale wtedy 10 min na plecach ze zgiętymi nogami i troche pomaga. Maluszek lezy w moim brzuszku w poprzek z główką z prawej strony więc oszczędza ostatnio mój pęcherz :-) Wczoraj na usg to spal odwrocony pleckami i tylko rączkami ruszał. Ma bardzo długie palce - po tacie :-) Z resztą ja tez mam raczej szczupłe i długie, ale czuję ze to będzie cudowna kopia taty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia- ja tez kupilam ten kocyk- bialy z marynarskimi elementami, no i jeszcze drugi z wielorybem :-) U mnie kocykow bylo full ale spichow i bodziakow juz prawue wcale- tylko jakas jedna koszulka na rozmiar ponad 80. Ręczniczkow z kapturkiem tez pełno- śliczne wzory ale niestety ta frota taka szorstka i zrezygnowalam z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - heh ja też nie rozumiem :P ogólnie lubię zwierzęta, no ale :P musze się jakoś wzybierać, a dzisiaj to jestem dętka, jakiś kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Biedronki, i innych podobnych, wczoraj w lidlu kupilam mojemu męzowi bielizne, oczywiście wy ciagnietych 90% rzeczy z opakowań nie kumam tego skoro się wyciągnie jedno to chyba wiadomo, że reszta jest podobna ? z resztą, ja to zawsze po sobie chowam, ale faktycznie większośc "bab " (inaczej tego nie nazwę, to po prostu jak dzicz... i wydziera i zostawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - mi teściowa kupiła ten turkusowy z myszkami chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę w czwartek, mam nadzieję, że zrobi jakieś dłuższe USG i będę mogła chwilkę dłużej popatrzeć na mała, bo już się stęskniłam za jej widokiem :) Co do Lidla i Biedronki...ja miałam to szczęście, że poszłam rano i wszystko jeszcze było elegancko popakowane i ludzi mało...ale w Lidlu to już przesada...tam jak się pojawia nowy towar to te "baby" już czyhają przed wejściem...potem biegną, pakują wszystko do wózka nie patrząc co...a potem spokojnie w kąciku...gdzieś na skraju sklepu przeglądają, wybierają...co im nie spasuje to odkładają z powrotem do koszy tylko już oczywiście nie w takim stanie jak je wzięły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada, - ja ostatnio byłam z koleżanka na dłuższych zakupach, ona ma już miesięczną córeczkę i ona do mnie mówi, że a to mi teraz dobrze, bo jestem uprzywilejowana a mi to słowo jest obce generalnie nic mi się nie dzieje i zawsze grzecznie i spokojnie czekam na swoją kolej (tak jak wczoraj w banku: 10 osób przede mną) musze chyba wypracować większy tupet, bo po mnie przyszła dziewczyna w ciązy i po prostu "sie wepchała" jak to sie brzydko mówi myslałam, że zabiją ją wzrokiem pomijam pana w lidlu, który o mało nie stratował mnie wózkiem i jeszcze rzucił mi spojrzenie w stylu "jak baba w ciązy śmie stać w pasażu handlowym" tak jak dziś w ośrodku zdrowia: nie mówię, czasem to i wole stac, ale dzisiaj czarno jak w mrowisku, ławki obsadzone różną maścią ludzi, a mojej babci nikt nie zaproponował miejsca ja dla siebie nie oczekuję tego, ale na moje pytanie gdzie sie odbywa konkretne badanie, cisza i wszyscy na mnie wilkiem i w końcu musiałam zapytać rejestratorki jak mówię, nie oczekuję żadnych specjalnych względów, ale chamstwa nie znoszę wcale a czuję się jakby wszyscy tylko patrzyli, że weszłam i teraz na pewno będe się gdzies wpychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bab to ja zawsze sie smialam, ze napisze mgr na temat klientow... :) po 5 latach pracy w ciuchach zawsze sie zastanawialam dlaczego z pieknie ulozonej przeze mnie kupki sweterkow (takich samych!!!!) wiekszosc wyciaga 4-5 od gory, burzac cala moja prace zamiast "pomacac" po prostu pierwszy :) zagadka do dzis zostala niewyjasniona :) a co do Biedronki to moja znajoma pracuje i wlasnie pytalam jej czy nie maja jakis zapasow tych kocykow na magazynie-a ona sie smiala, ze wczoraj zszedl caly asortyment przeznaczony na dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×