Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

sandzia - ja tez jestem pozacinana, tzn ostatnio obyło się bez krwi, ale zostały ślady po wczesniejszych akcjach chyba dochodzę do wprawy :P ale najlepsze gimnstyki odchodza przy "robieniu pazurków u stóp" naprawdę zastanwiam się, jak radzą sobie ludzie, którzy mają brzuszki dłużej niż te kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też kupiłam 2 kocyki dla małej. U mnie też nie było turkusowych kocykow. Tylko po jednym kocyku było widać, ze był wyciągany bo byłe jak złożony był. Wzięłam też bodziaki na 74 i 80. x ja tez od poczatku ciazy mam nisko brzuch. Nie moge wejsc do wanny by sie umyc. Mam nadzieje, ze nie urodze przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja już po wizycie. Dziś była mega krótka. Za miesiąc będzie kolejne dokładne usg. Młody leży w poprzek i mam nadzieję, że tak zostanie bo cały czas liczę na cesarkę. Dostałam tylko żelazo na obniżoną morfologię i przed samą wizytą muszę powtórzyć badania krwi. Pojechałam dziś do biedronki ale u nas już wszystko rozłupili :/ Został tylko jeden nie za ładny kocyk ,taki żółty. Myślę czy by nie pojechać do następnej bo u mnie w mieście jest ich kilka. Może udałoby mi znaleźć jeszcze coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia a jaką pościel kupiłas?? podaj linka :) ja jestem na etapie wybierania i zbieram wszelakie sugestie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada też o tym czytałam i to jest takie słodkie i... takie prawdziwe. Ja np. odczuwam już to moje wicie gniazda. Nigdy nie byłam taka pedantyczna. Co do golenia. Ostatnio sie jeszcze ogolilam i niestety mam dużo bardziej wrażliwą skórę w ciąży więc po goleniu Bardzo mnie piekło swedzialo i krotski wyskoczyły więc już ostatecznie podjęłam decyzję i idę na wosk. Na nogi też. Jest taki na zimno, naturalny i ponoć mniej bolący no i pytałam mojej kosmetyczki i ona mówi że goli masę babeczek w ciąży i są bardzo zadowolone. Teraz tylko czekam aż mi włoski od rosną i nawet się już nie zastanawiam. Na pedikiura też idę do kosmetyczki i chyba zrobię hybrydy żeby mieć z głowy na jakiś czas. Zakupy wszystkie super. Ja oprócz ciuszków nie mam jeszcze nic a nic. W czerwcu się za to zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaż fajnie, że z maluszkiem wszystko ok:) Sandzia, ja odliczam juz dni do ,,naszej" wizyty:) Goosia ja do biedronki chodzę doslownie po kilka rzeczy, które są tańsze niż gdzie indziej co i tak jest spowodowane tym, ze biedronka pod nosem:) Rolada ja kupiłam taką pościel http://allegro.pl/12-el-posciel-dziecieca-120x90-do-lozeczka-gratisy-i3237660008.html Przytargałam do domu bukiet bzu i zapach jak ta lala w całym domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe super zakupy robicie dziewczyny :) najlepsze wszystko podwojne :D ale jaki to wydatek dla rodzicow :o Ja dzisiaj non stop na nogach dopiero teraz sobie siadłam i tak się zmeczylam....odwiedziłam kolejny komis i kupiłam dwie sukieneczki :D Ja już mam tyle ciuszków ze gdybym wam zdjęcia wyslala to bym skrzynke zapchala chyba :D hehe Zaraz jeszcze zamowie dla siebie koszule do szpitala. xxx Asiaz fajnie ze z maluchem jest ok, a jeszcze ma czas żeby się obrucil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja no ja też juz odliczam dni. Tak mnie ciekawi ile mały juz waży i w ogóle. Juz nie pamietam kiedy z taka niecierpliwością czekałam na wizytę:) Asia fajnie, że wszystko ok. Ja juz porobiłam zdjęcia tego co mam dla małego. Potem wysle na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliska jaki szał u Ciebie. Tyle ciuszków:-) Ja już mam poważne obawy że mam tak mało rzeczy. No ale może wytrzymam jeszcze do czerwca. Wtedy też zamówię wózek, łóżeczko i w ogóle wszystko. Na razie krucho z kaską. No i oczywiście te wszystkie podwójne ciuszki są megaaa. Och jalbym chciała takie słodkie bliźniaczki. A to są jednojajowe? Będą identyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja śliczna pościel :) ale jak dla mnie troszkę za drogo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, że gdy zamieszczam linki to jest to traktowane jako spam, jak to zrobić , żeby się załączyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wrocilam do domu i jestem strasznie zmeczona bo bylam od rana na dzialce u rodzicow. corka wylatala sie a ja niby nic nie robilam ale chyba caly dzien na swiezym powietrzu robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada, chciałam Ci pokazać jaką pościel kupiłam, i lipaaaa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde aż mi głupio, jak patrze na wasze zakupy;) mam nadzieje, że się jeszcze rozkręce do sierpnia... Elisska dajesz czadu z zakupami:) zauważyłam u ciebie takie półśpioszki żółte z żyrafką, ja właśnie czekam na przesyłke z identycznymi:) Zgagi ciąg dalszy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada - taką z łóżeczkiem od razu :) http://allegro.pl/arus-16el-lozeczko-z-szuflada-gryka-posciel-haft-i3216187695.html ja kupiłam ten pierwszy wzór, Misia z balonikiem z paseczkami... do tego kupiłam już sam komplet pościeli, żeby mniej więcej pasował oo wzór numer 5 http://allegro.pl/arus-posciel-3cz-120-90-bawelna-wzory-prod-i3213967159.html yhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia może na meila wyslij link, bo to kafe faktycznie wkurza:( mi się dzisiaj udało dodać linka:) Co myslicie o tej mastektomi Angeliny Jolie? ale dała czadu, nie wiem czy bym się odważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia ale ci zazdroszcze łóżeczka - cudo... mi się też marzyło białe, ale dostaniemy w spadku więc...jak mówi moja mama, darowanemu koniowi nie zagląda sie w zęby :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - ja cały czas byłam nastawiona na kolor wenge, ale w końcu uznałam, ze jakoś zrobię tak, żeby białe pasowało :) i kombinacje były straszne, ale chyba będzie ok :) tak nie zagląda się :) z resztą Alanja - ja to bym chciała coś podostawac, ale naprawde nie mam ani jednej takiej osoby teraz, żeby coś ... noo tzn teściowa zaczęła szaleć i jak się okazało (właśnie miałam gorącą linię z moją Mamą) - oni też mój tata to oszalał do tego stopnia, że Mama mówi, że go siła ze sklepu wyciągała bo chciał Młodemu kupić buciki :P hahahaha ale tez jesteśmy odciążeni - za łóżeczko płacili moi rodzice, za wózek teściowie będą płacić - to naprawdę duża pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia może niepotrzebnie kupowałaś bardziej cichy odkurzacz bo słyszałam, że dzieci swietnie się uspokajają i usypiają przy odkurzaczu lub suszarce do włosów :-) Nie ma potrzeby chodzenia na paluszkach :-) No mnie jeszcze czeka trochę zakupów typu aspirator, przewijak, całość kosmetyków no i dla mnie nie mam kompletnie jeszcze nic. Tak mi się wydaje że kupuję i kupuję i końca tego nie widać ;-) Najchętniej to bym chciała zeby był jeden mega supermarket z rzeczami dla niemowląt do którego bym weszła i kupiła wszystko na raz. Wiem, że takie oglądanie na allegro może być przyjemne ale to wybieranie, wyszkiwanie sprzedawcy który ma najwiecej potrzebnych rzeczy zaczyna mnie po prostu męczyć. Wolałabym wejśc do sklepu, podotykac, pooglądać, poczytać i włożyć do koszyka. x Już mam spakowaną torbę do szpitala (nie, nie na poród hahaha na jutro) Rano tylko dorzucę pare kosmetyków, jeszcze raz szybciutko się trochę ogolę tu i ówdzie i czeka mnie 3 dni w kurorcie wypoczynkowym bez gotowania, sprzatania w sali z widokiem na las... Ponoć będą mnie glodzić - tylko 3 posiłki - o 9 rano sniadanie, 12:30 obiad, kolacja o 17:00 i do rana już nic. Chyba wyskocze wieczorem na kebaba ;-)A tak serio - cieżko będzie wieczorami bo ja potrafie zjesc o 18:00 potem jeszcze o 21:00..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja uważam że Angelina zrobiła super rzecz. Z myślą o swoich dzieciach usunęła piękne piersi żeby móc patrzeć jak dorastają bez obaw że może nie dożyć ich 18 urodzin. Ja może ze względu na to że zawsze miałam małe piersi nigdy nie rozumialam kobiet które nie poddawały się operacji z obawy o brak piersi czy odrzucenie przez męża. Chyba zdrowie jest najważniejsze a nie jakieś tam cycki. Teraz mamy takie czasy że można sobie zrobić rekonstrukcje. I co z tego że sztuczne? Za to bardzo ładne i zdrowe:-) Mnie ta dzisiejsza akcja natchnela żeby zrobić sobie badania na ten gen raka gdyż moja babcia miała raka piersi. I gdybym se kiedykolwiek dowiedziała że taka operacja może uratować mi życie nie wahalabym się ani minuty. I wiem że mój mąż by mnie w tej decyzji wspierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo wiem, że niektóre dzieci lubia takie dźwieki. Mam koleżanke, której córka usypia tylko przy suszarce:) My będziemy chcieli uczyc małego tak, żeby przy tv lub normalnej rozmowie usypial, bo tez nie jestesmy za tym, żeby chodzic na palcach w całkowitej ciszy, A odkurzacz od dawna nam szwankował, wiec jak juz kupowaliśmy to wzięlismy ten cichy. Zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce przy dziecku:) W razie czego ma opcje regulacji tej swojej głosności, wiec jak małemu będzie odpowiadało to bedziemy dawać glosniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia spokojnie. Ja wiem że przed moim też były problemy. Chociaż wypadł świetnie (oprócz tego że zamówiony autobus nie przyjechał) to wiem od starszej że trochę się wkur*iała. Bardzo mnie to zszokowało bo choć dziewczyn było dużo to wszystkie moje dobre koleżanki i w życiu bym sie po nich nie spodziewała że będą robiły aferę o parę zlotych więcej. Ja na ich panieńskie nie żałowałam i żałować nie będę. Do dziś wierzyć mi się nie chce że te dziewczyny robiły takie problemy ale chyba tak to już jest z tymi panieńskimi. Bo wiem też że nie mój pierwszy i nie ostatni taki był problematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×