Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

witajcie dziewczyny :) KattiYo cały czas trzymam kciuki za Was :) lalka-tereska - no właśnie na tego typu info mi zalezy, z racji takiej, że cena jest dość powalająca, ale jeśli jest dobra ta poducha to się nie będę nawet zastanwiać bo mam dość silne uciski na nerwy, biodra bolą też na maksa, ale wiem, mają boleć i drętwieją, więc też nie spodziewam się cudów ale chociaż ten kręgosłup... także dziękuję, kupię ją :) Gosia - powodzenia na wizycie ;) Alanja - no to bierzesz chyba klasyczny prenatal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, ale wszystko ok ? ja właśnie od 3 dni nie mogę się wyspać, raz, że kręgosłup dwa, że Młody wali po pęcherzu, więc dziś o 4 pierwsza wędrówka, o 6 kolejna, o 6 30 0 7... wierci się jak tatuś :P a do tego uparty, bo tak to wali w brzuch niemal bez przerwy ale jak biorę telefon, to jest cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania po tym co przeczytałam to ąż gęsiej skórki dostałam:(Ale dobrze,że z Tobą i Małą wszystko dobrze:)Leż i odpoczywaj:) Katti trzymaj się tam i daj znać co i jak:) Ja sobie siedzę na tarasie i piję kawkę:)Później trzeba się na jakiś spacer wybrać:) Chyba wieczorem jedziemy na zakupy-powiedzcie mi ile kupić pajaców? Bo mam tylko 2 te w najmniejszym rozmiarze.Starczą 3 na 56 i 3 na 62? Jaki rozmiar kupić tych czapeczek do szpitala i po kąpieli?Bo jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) ja dzisiaj też mialam kiepska noc, obudzilam się o 6 bo mi się siku chcialo a nie chcialam isc bo mialam robic badanie moczu a lepiej żeby byl po calej nocy.... Wiec meczylam się pol godz aż stwierdzilam że musze isc do toalety, no i pozniej już usnac nie moglam bo stresowalam się glukoza :o Teraz już jestem po wypiciu powiem wam że spoko, najgorsze było że pani mi to mieszala drewnianym patykiem i jego było tak strasznie czuc w tym plynie... Xxx Gosia to czekamy na info po wizycie :) Xxx Ja też planuje zakup tej wanienki z ikei, chociaż moja tesciowa stwierdzila że jest ona nie wygodna do uzytku :o Wczoraj zamowilam przewijak, recznik, termometr nozyczki itp. Czekam na kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neolia- tak wszystko jest już ok. Zapisali mi inny antybiotyk w globulkach tym razem nie gotowy tylko robiony przez aptekarki - taki który nie będzie drażnił nadżerki. A krwawiącą nadżerkę miałam w szpitalu przypalaną- aby zamknąć jakieś naczynie krwionośne, po tym leżałam na obserwacji. Lekarz zauważyła ze mam strasznie twardy brzuch - podłączyli mi KTG i wyszło że mam skurcze przepowiadające (niby wina stresu i paciorkowca) choć ja tych skurczy nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - ciesze się, że w porządku :) jeju, ale odwlekam tę glukoze, chyba w przyszłym tygodniu pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - co do pajaców, to mam ich więcej, ale dlatego, że tak przyszło w paczkach, tak to bym pewnie nie kupowała zalezy ile masz jeszcze kaftaników czy śpioszków myślę, że może wypowiedza się doświadczone Mamy ja mogę jedynie tyle powiedzieć, że byłam ostatnio u koleżanki, która ma miesięczną niunię, i zdecydowanie więcej idzie jej tego typu rzeczy... Mała a to przeleje, a to zwróci i tak w kółko heh swoją drogą niby wiedziałam na co się piszę :) ale jak zobaczyłam jak wygląda to w praktyce 24 h na dobę :) nooo jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dziewczyny w szpitalu mierzyli mi obwód brzucha w najszerszym miejscu i wyszło że 97 cm. Jakieś 2-3 tyg temu sama się mierzyłam to miałam 94 cm. Czy przyrost 3 cm w 2-3 tyg to nie za mało? Dodam jeszcze tylko tyle że na wadze od początku ciąży +5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja nie dawno sie zwlekłam, ale tak mi sie nie chciało:( Ostatnio tez bardzo xle sypiam, nie moge się ułozyc i ciagle przewracam sie z boku na bok. A jak mi sie juz uda znaleźć w miarę wygodna pozycje, to małemu nie pasuje i mnie wali dopoki sie nie przewróce. Nic litości to dziecko dla matki nie ma.. U nas dzis piekna pogoda, wiec zaraz śmigam na działeczke swoje białe kopytka poopalać:) Alanja to mi tez sie spodobal ten pajacyk. jest troche wiekszy i mam nadzieje, ze mały jeszcze sie w niego zmieści na swoje pierwsze świeta:) Mania ja tez jak czytałam Twój post to serce mi zamarło. Ja bym chyba zawału dostała, jakbym obudziła się cała we krwi i na dodatek totalnie sama..Brrr.. Ale wazne, że małej nic nie jest i, że zmienili Ci ten antybiotyk. Teraz na pewno juz będzie dobrze.. A mnie od 2 dni jakoś tak dziwnie kłuje w pochwie. Tak co jakis czas i przez cały dzień. Kurcze mam nadzieje, że nic z szyjka sie nie dzieje. A brzuch to już praktycznie non stop mam jak kamień. Niech juz będzie ten poniedziałek!!!!!! Alanja a na która masz wizytę w pon? Ja na szczęście na 10.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisałam a tu d**a nie widac postu. Mam nadzieje, że zaraz zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Mania trzymaj się maleńka. Co za horror. Musisz być dzielna i trzymamy kciuki. I co to za tekst tego ordynatora? Musicie wytrzymać jak najdłużej i nie słuchać durnego lekarza. Oglądacie DDTVN? O tym porodzie lotosowym? Jakaś masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani ty się martwisz że 3cm na 2-3 tyg to malo, ja rosne mniej :/ ja mam takie skoki....nic nic nic i od razu +5cm :) Ja pajacykow też mam troche wiecej niż 6... Wole miec wiecej niż robic pranie codziennie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam też TVN :) masakra...dla mnie to bezcelowe takie "coś"... Ja na wadze +8 !!! dużo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam już o tym porodzie, ale nie oglądam programu czy ja wiem, czy masakra sam poród to masakra jeśłi można tak powiedzieć :) więc Mania akurat przyrostem wagi się nie przejmuj, jezeli tylko z Mała jest dobrze, to akurat tym sobie głowy nie zaprzątaj ja jestem dopiero +4 kg, w tym dziecko moje waży już ponad kilogram :) nie mówiąc o reszcie tez powoli mój brzuszek zwiększa swój obwód :) ale dopóki z dzieckiem jest ok to się ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Lalka no fakt:-) 8 to niedużo kochana. Ja mam już 13plus i dziwi mnie obwód. W najszerszym miejscu mam nadal 110 a brzuch rośnie widzę to. Może jakoś wzdłuż rośnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje nie stresowac sie postami bo one z tego co widze po sobie wyskakuja tylko niektore predzej, a niektore pozniej :) ja wlasnie wrocilam z ogolnych zakupow no i zaraz rozpoczynam przygotowania... musze nozki doprowadzic do stanu normalnosci :) moj maz po tym jak uslyszal ile wazy synek abcd koniecznie kazal pomierzyc dzis malego!!! :) pogoda sliczna :D zjadlam troszke lodow i przyszly mi moje dwie pary pajacy z allegro-dosyc fajne jak na aukcje za 16 zl :) Mania-trzymaj sie :) dobrze, ze juz wszystko dobrze :) i niech lekarz taki cwany nie bedzie bo zobaczy sie z Toba dopiero w sierpniu :) co do panienskiego to juz jest po temacie-zarezerwowalam lot i stolik w knajpie przy plazy :) w piatek mam zadzwonic do pana bo on tam sobie posprawdza na specjalnych stronach jaka bedzie pogoda-ale mysle, ze to niezapomniany prezent i przygoda :) lodka to bedzie plywac na starosc albo jak bedzie miala piecioletnie dzieci :) po tym tygodniu stwierdzam dlaczego wiekszosc takich imprez wychodzi beznadziejnie-wlasnie dlatego, ze nie ma stanowczej osoby i kazdy chce wlepic swoje trzy grosze :) ja sie nie dam i trudno-wezme juz na barki krytyke wrazie co... choc mysle, ze Panna mloda bedzie zachwycona :) ja na lodke i godzinny rejs raczej bym sie nie pisala i chyba mi na jej miejscu tez nie byloby milo gdyby cala ekipa plynela, a swiadkowa zostala na brzegu... no nic-dwie uczestniczki najwyrazniej tego nie rozumieja :) wogole to powiem Wam, ze wczoraj sie poplakalam bo mam taka kolezanke bardzo dobra, ktorej obumieraja jajniki i nie miala juz rok miesiaczki ale powiedziala, ze do lekarza nie pojdzie wiecej bo jest cyt. glupi, a ona jak sie okaze, ze nie moze miec dzieci to najwyzej sobie adoptuje, a teraz jej dobrze z tym, ze nie musi sie martwic, kiedy dostanie okres... no normalnie jak to uslyszalam to zagryzlam zeby (bylo za duzo ludzi zeby wypowiedziec swoje zdanie) a w domu sie poplakalam... :( no ja za swoj dar maciezynstwa do konca zycia bede Bogu dziekowac :) dzis chyba porozmawiam z gin na temat znieczulenia... bo jeszcze okazji nie mialam :) a dla zainteresowanych link do mojego szpitalu i na dole zdjecia porodowki :) mysle, ze wyglada calkiem fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk - na zdjeciach nie wygladasz, zebys miala tyle. Ja mam 107 i czuje sie jak potwor. Od ponad 3t stoi w miejscu. Ale tez zauwazylam, ze lubi sobie urosnac skokowo - nic nic nic, a potem nagle w nic sie nie mieszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja rodzę w Wadowicach:) więc blisko Ciebie, też brałam Suchą pod uwagę ale jednak wolę tu gdzie mam bliżej. Będziesz mieć swoją położną? Piękny dziś dzionek. Zabrałam się za gotowanie obiadku. Nabyłam w biedronce kocyk, jeszcze były na szczęście, naprawdę fajnej jakości te kocyki mięciutkie i miluśkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mam:-) Ja jak patrze z góry to tez sobie myślę kurcze gdzie to moje 110 cm? Dodam że przed ciąża nie byłam chudzinka ale talie zawsze miałam elegancką-68 cm, taka klepsydra jestem. Ala jak popatrze na zdjęcia albo z boku to już widzę dużego bęben. Ja mam dosyć nisko brzuch to może temu tak nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w najszerszym miejscu ok 95 cm, ale niska jestem więc brzuch wydaje się większy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj miałam ta glukozę nie bylo takie źle ale stracha się nabawilam pobrali krew wypilam glukozę i po 2 godz znowu mieli pobrać ale po godzinie zrobiło mi się słabo i poszłam do gabinetu gdzie pobierają i miałam się położyć ale nie doszłam i zemdlalam poleciałam na kolana i twarz świadomie mdlalam i brzuch oslonilam. Ale byłam na oddziale zrobili usg wszystko dobrze,teraz bola mnie kolana i trochę nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania no fakt takiego stresu żadnej z nas nie życzę:( Sandzia m,oj gin przyjmuje od 7.30 więc zaatakuje z samego rana:) bo juz nie moe się doczekać... Doremi ta wanienka z Ikei jest mala, ale właśnie taka mi się podoba:) dla kogoś brak miejsca na mydełko może jest problemem, dla mnie nie, bo i tak planuje mycie płynem.Duża zaleta tej wanienki to antyposlizgowe zabezpieczenie od spodu i w środku.... to tyle mojej opini:) Noelia classic, na początku bralam compleks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandzia mam taki sam biedronkowy kocyk :) no i faktycznie pajac swiateczny sliczny :) i ten komplecik marynarski tez mnie zauroczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to głupie pytanie, ale co to znaczy, będziesz mieć swoją położną ? ja np nie chodze na szkołe rodzenia itd... więc jak to załatwić ? czy jest to coś takiego jak deklaracja do lekarza pierwszego kontaktu ? pamiętam, że z pielęgniarką było coś podobnego, ale czy z położną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale tu już od rana emocji,mania aż mnie dreszcze przeszły ,aniołek ale numer wywinęłaś,dobrze że nic się ni stało wam.Ja kupiłam wanienke z komodą i przewijakiem w jednym.Ale gdybym miała kupić samą wanienkę to napewno kupiłabym tą z ikei,jest naprawdę super.Katiyo czekamy na relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie "swoja polozna" to taka ktorej daje sie wczesniej kase (zamawia sie ja) i jest ciagle przy Tobie, nawet jak nie ma dyzuru to na telefon przyjezdza do porodu... pracuje w szpitalu w ktorym rodzisz... u mnie tak sie to odbywa :) oczywiscie nie musisz jej miec... ale polecaja :) bo niewiadomo na kogo trafisz... :) ja slyszalam rozne opinie-choc moja kolezanka ostatnio rodzila i nie dala zadnej kasy poloznym i wszystko bylo ok :) jak dla mnie maja Ciebie i dziecko ratowac bez dodatkowej kasy... ale moj K. sie uparl, ze na pewno cos damy zeby miec lepsza opieke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×