Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Rolada wizyta o 11 :) DOminika ja mam takie troszkę grubszy na jesien na 62, zimowego jeszcze nie kupowałam bo nie wiem jak mala będzie rosla i kupie już przed zima jak będzie potrzebny :) ale mysle ze raczej nawe 68-74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale jestem zmieta... nie moglam zasnac wczoraj za nic w swiecie... a jak juz zasnelam to dzis mnie tata obudzil :( Franek sie ostatnio bardzo malo rusza-dopiero bylam u gin a juz mnie nosi :) co do panienskiego to ja sie juz chyba przestalam przejmowac... bo nie rozumiem postawy ludzi... gwarantuja, ze beda, ze sie doloza... a na dzien przed pisza, ze jednak nie-kiedy to juz koszty podzielone itd. no wczoraj mi sie strasznie przykro zrobilo bo okazuje sie, ze za kilka dziewczyn bede musiala dac kase bo one jednak wczoraj sie rozmyslily :( wrrr.... rozmyslac to sie mogly w poniedzialek, ale nie w czwartek!!!!!! no ale nic... powiem Wam szczerze, ze juz chce miec to za soba i czekac na wesele :) jeszcze nigdy nie bylam swiadkiem :) dostane nawet swoj bukiecik :) i smiejemy sie z panna mloda, ze nie moge siedziec za nia bo cala ja zaslonie :) zdenerwowalam sie tylko na K. bo on ma straszna tendencje do gubienia krawatow albo zostawiania na imprezach-no normalnie prawie zawsze :) no i mial taki jeden sliczny ktory akurat by pasowal no i znow znalec nie moge :P no gorzej jak z dzieckiem :) z praniem tez sie jezszce wstrzymuje poki nie wyprowadzimy sie nareszcie na swoje pietro :) ale to juz na dniach :) noooo ewentualnie tygodniach :) dzis mam w planie prasowanie i sprzatanie bo wczoraj wszystkiego nie zdazylam :) trzymajcie sie kochane na tych wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi,ale mi właśnie chodzi o jesienny a nie o zimowy:)Czyli ja też kupię na 62:)Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia franus moze mniej sie ruszac bo juz ma mniej miejsca. moja artur tez od tygodnia mniej sie rusza. kopie juz tylko sporadycznie i co najwyzej wypycha nogi i wirci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno:)Brakuje mi kosmetyków do pielęgnacji małej.Co mam kupić?Mam tylko sudocrem:D Ale jego będę używała tylko w potrzebie. Do kąpieli Oilatum,ale co jeszcze?Coś do pupy na co dzień,krem do buzi,jakiś krem do ciała?,oliwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika ja kupilam takie na jesien w rozmiarze 68 bo nie wiadomo jak duze dziecko sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam zel do kapieli linomag, balsam do ciala nivea i krem do tylka linomag. mam tez sudocrem ale to juz na odparzenia. oliwke mialam kupic ale jednak nie bede kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd co do wymiarow Franusia to: BPD-74 mm, AC-257 mm, FL-56 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika aaaa :D no to tak ja mam taki nie za gruby 62 ;) Pozniej wrzuce fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj arturek ma takie wymiary: BPD 77,43 HC 282,02 AC 250,12 FL 57,52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałąm Wam fotke mojego Młodego na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd i Alanja :) słodkie te Wasze maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinezonik jesienny też obstawiam 68 . Dominika, mam kupioną oliwkę, balsam do kąpieli, do ciala, puder i sudocrem, którego będę uzywać przy odparzeniach itp. na początku spróbuje z zasypką zamiast kremu zobaczymy. Upał się zaczyna więc pędze na ryneczek, a póżniej leniuchowanie na balkoniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia twój maluszek również:) Olcia30 wysłalam ci zaproszenie na FB... Goosia olej skneruski, napewno będziecie się dobrze bawić, a koszty, no cóż, wpiszecie w straty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, patrze i ja mam zupelnie jakies inn wartosci niz Wy z tym badaniem.... więc nie mam punktu odniesienia... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wspaniale się czyta, że u Was wszystko w porządku. Dzieciaczki też już całkiem duże. Ja mam za sobą okropną boc, usnełam dopiero po 5. Pamiętam, ż kiedyś poruszany był temat sączenia wód, a teraz nie mogę tego znaleźć. W nocy wlaśnie poczułam, że jestem mokra i nie wiem co o tym mysleć. W poniedziałek gin nic nie wspominał o żadnej infekcji, no jedynie dróg moczowych, ale one chyba nie dają upławów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam 4 tygodnie temu takie uczucie ze cos sie leje przez 3 dni ale lekarz zbadal jakims patyczkiem i powiedzial ze to nie wody na pewno wydzielina ktora powstaje w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które brały zwolnienie l4 Mam pytanie...bo mojej koleżance lekarz wystawił zwolnienie na takiej zwykłej kartce białej...nie na tym specjalnym druku. Czy przyjmą jej takie zwolnienie?? mi się wydaje, że nie...w jakiej formie Wam wystawiano zwolnienie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnienie L4 wystawiane jest na specalnym druku, i nie ma innej opcji, bo jest ono zawsze w kopiach może Twoja kolezanka dostała zaświadczenie o ciązy - które czasem też się do pracy przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellix - ze mnie tez sie leje, czasem to czuję jak normalnie ciurkiem się leje ale byłam u gina i nic sie tam nie dzieje juz sie przyzwyczaiłam chyba, bo mam to od około 3 tygodni a co do nocy, nie wiem co jest grane, ale mam takie same nieprzespane jak Ty... a myślałam , że wyśpię się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to nie przejdzie na takiej zwyklej kartce. ale co ten lekarz sobie myslal jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć nie jest to zaśw. o ciąży...pisze tam ZLA no i do kiedy i do kiedy...jakiś kod czy numer i jej pieczątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd no ja właśnie nie wiem...coś ten lekarz jakiś nieogarnięty czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada - no to nie wiem co to szczerze, nawet zwykłe L4 są wystawiane na odpowiednich drukach i raz pamiętam jak mój lekarz zrobił nic nie znaczący praktycznie błąd, i musiałam lecieć od nowa z tym L4 tam przecież trzeba podać kody "jednostki chorobowej" i nip pracodawcy nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mowy o zwyklej kartce, to sa druki scislego porachowania-tak sie ladnie nazywaja i musza byc z kopia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys mialam jakis maly maly blad i musialam wracac ze zwolnieniem do poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia ja nawet jak mam przespaną noc to budzę się na tabletkę o 3. Ostatnio koleżanka się śmiała, że jeden tego plus, że będe juz zahartowana w nocnym wstawaniu:) A macie wrażenie, że tych upławów jest więcej jak leżycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co taka cisza na forum...?? albo znowu posty zjada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dziewczyny sprawa ze zwolnieniem już wyjasniona...moja gapowata koleżanka miala z tą karteczką podejsc do recepcji i tam pani miala jej wypisać to zwolnienie na odpowiednim druku...tylko lekarz jej o tym nie powiedzial, dał kartkę i tyle...a ona nie uświadomiona nie wiedziała, ze ten biały świstek to nie zwolnienie :D :D hehe śmieszna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×