Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hej mamusie!:) Ja dopiero wróciłam z działki. Mężus miał dzisiaj wolne, wiec zrobilismy sobie grilla na obiad i tak dzień zleciał. :) Kattiyo super, że juz jestes w domu:) Gosia pomysł z tym voutcherem też świetny. Z tego co kojarzę to on nie ma terminu, wiec będzie mogła sobie w dowolnym momencie wykorzystać :) Ten zestaw do wina tez bardzo fajny:) U nas 13 czerwca minie 4 lata po slubie a ja pamietam wszystko jakby to było wczoraj:) Super zakupy dziewczyny:) Alanja świetny ten misiowaty pajacyk. Ja parę rzeczy, które ostatnio nabyłam też poźniej wrzuce na maila. Alanja ja już czekam na ta wizytę z taka niecierpliwością! W zeszłym miesiącu nie mialam robionego usg, wiec teraz pewnie nie będe mogła sie napatrzec na Igorka:) Niech juz będzie ten sierpień!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym wrzuciła zdjecia rzeczy ktore mam dla arturka ale mam tego mnustwo i jakos nie bardzo chce mi sie wszstko wyciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jako ze robie zazwyczaj zakupy spożywcze w biedronce to przy okazji wzielam chusteczki i pieluszki DADA :-) Przeglądając w szpitalu obficie prasę dla przyszłych mam wyczytałam ze te biedronkowe pieluszki zdobyly jakąś nagrode konsumencką za najlepsze pieluszki roku 2012 :-) A teraz DADA nawet takie do pływania robi pieluszki jak pampers :-). Potem bylam w rosmanie kupic ten spray do odświeżania tkanin ( proszku glade do dywanu niestety nie było) no i przy okazji kupiłam płyn do kąpieli i balsam nivea bo w promocji były..No i wkładki laktacyjne też jakoś obniżyli cenę niby ( nie mam odniesienia) ale i tak wzięłam :-) bo z tej firmy mi polecały koleżanki. Wypatrzyliśmy jeszcze z mężem cudne zabawki plyszowe- zebra i chyba konik i się nie mogliśmy powstrzymać zeby nie kupić :-P Radochę mieliśmy z tego jak małe dzieci :-) Po tym szpitalu mąż nawet nie robił min ze juz kupuje pieluszki i chusteczki.. Chyba będę takie rzeczy kupowała po trochę a nie wszystko na raz- wtedy większa radość :-) Xxx Ciekawe czy jak bede odbierać wypis szpitalny to dostanę jakis opis z robionego usg i wyniki krwi ktore mi robili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi na fb kolezanka nowa ze szpitala podrzuciła link ze jutro o 12stej w klubie mam jest darmowe spotkanie z moją panią ginekolog na temat porodu- o planie porodu, o tym co nalezy zabrac do szpitala i ogolnie pogadanka na ten temat :-) Chyba się wybiorę :-D Może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze maz ma w koncu wolny weekend i myslalam ze bedzie mozna cos zaplanowac a tu corka skrecila sobie noge. biegala na dzialce i przewrocila sie. przez chwile kulala a potem przeszlo jej i bawila sie. jak wrocilismy do domu to mowila ze noga ja boli ale nic nie bylo. teraz przespala sie chwile i obudzila sie z placzem ze ja boli noga. oczywiscie teraz kostka sina i spuchnieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, a ja dziś byłam po wózek i choć miała być dosatwa x landerów w połowie maja, mój model został wycofany ze sprzedaży przez producenta mam dość, od nowa będę musiała wszystko przeglądać, bo już nie pamiętam co i jak no i męża mieć teraz nie będę :( właścwie to dopiero niecały tydzień minął, więc jeszcze kolejne dwa :( niby jestem przyzwyczajona, a jednak ... samotna - przyłącz się do nas, mogę się tylko domyślać jak się czujesz i żadne moje słowa nie spowodują, że będziesz mniej cierpieć, ale masz teraz dziecko, jesteście razem i to musi być dla Ciebie najważniejsze wiem, łatwo się mówi, ale bądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi i Sandzia fajne zakupki:) strasznie lubię oglądać to nasze zakupowo:) KattiYo na takie spotkanie sama bym się wybrała:) Dziewczyny czy będziecie kupować takie śpiworki do spania? bo ja cały czas się zastanawiam...Acha mialam pytać jeszcze, czy któraś już zauważyła siarę z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dziewczyny podajcie fajne strony z wózkami, jak macie pod ręką ja te moje przeglądam i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - ja zamówiłam śpiworek, w ilości jeden nie wiem czy się przyda, ale już ja się postaram, aby się przydał :) ja zamówiłam taki w kolorze pościeli ja nie mam, ani siary, ani tej ciemnej krechy na brzuchu w sumie nawet sutki mam tylko umiarkowanie ciemniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie zakręt:( dziewczyna tutaj z problemem, a ja o duperelach:( Samotna oczywiście przylącz się do nas:) wiem, że teraz sytuacja wydaje się beznadziejna ale nie jesteś sama, masz swoje maleństwo i tylko to się liczy. Zawsze możesz napisać, wyplakać się i wogóle w kupie rażniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia u mnie też jak na razie nic:) i walcze z myślami na temat śpiworka. Stronek nie mam żadnych bo bryka juz stoi:) a i tak korzystałm z podanych przez was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Dziekuję za zaproszenia na FB i za przyjęcie do grona znajomych :) Fajnie zobaczyć Wasze ładne buziole :) Katti, dobrze że juz w domku, a w ogóle jak to sie stało,że znalazłaś sie w szpitalu?? Trochę jestem w plecy z wiadomościami, a jakos ciężko nadrobic mi zaległości... Samotna 30 , witamy, napisz coś więcej o sobie. Alanja, wyczytałam jakiś zakład o płeć, więc ja obstawiam dziewczynkę :) Śliczne zdjęcia z usg,wrzucę swoje choć b, dawno temu zrobione ale jedno z lepszych :) Zakupy super, piekne rzeczy dla maluszków. Ja jeszcze prawie nic nie mam. Ale najpierw skończymy remont u starszego syna w pokoju, a potem już zajmę się na poważnie przygotowaniem wyprawki dla Michasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siare mam juz chyba od 16 tygodnia ciazy. spworek mam bo mialam dla corki ale corka nie chciala w nim spac wiec nie wiem czy tym razem sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja tez mam jeden spiworek, ale go to akurat dostalam, wiec zobacze jak malemu bedzie sie w nim spalo. Jakbym miala kupowac to chyba raczej bym sie nie zdecydowala. Wole przykryc kolderka albo kocykiem:-) Co do siary to mi jeszcze nic nie leci. W ogole bardzo malo mi piersi urosly, nawet wiekszego stanika nie musze kupowac. I na dodatek mam totalnie wklesle brodawki i juz zaczynam sie bac czy w ogole pokarm bede miala:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) Anulka - ja też wolałabym cesarkę, ale jak to będzie - nie wie nikt... Kattiyo - cieszę się, że już w domku. Widzisz, mówiłam, że jakoś to przeżyjesz :P Samotna - jak najbardziej zapraszamy ;) na pewno jest Ci teraz ciężko, a tutaj przynajmniej będziesz mogła się wygadać :) xxx jeśli chodzi o siarę to ja mam już od jakichś 3 tygodni na pewno... O dziwo w dzień jakoś nie leci, tylko w nocy. Kładę się spać w nowej czystej koszulce i wstaje albo z mokrą plamą, albo z już wyschniętą... I to nie taką małą kropeczką, zdarzają się takie wielkie na całą pierś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cena tego wózka w miarę przystepna, a tak poza marginesem, mój teściu zaoferował się że za połowę wózka płaci on :) miły gest więc mogę z ceną troche poszaleć :P . A jak u Was z hojnością w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha Olcia weź bo padnę, też sobie zajęcie znalazlaś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siary narazie brak... :) jupi :) co do wozka to u nas zawsze dziadkowie kupowali ale moj tata sie smial, ze on juz ma troje wnukow, a dla rodzicow mojego K. to bedzie pierwszy wiec oni powinni kupic :) i tak tez mowili ale teraz zabrali sie za remont dachu i jakos przestali wspominac :) ustalilismy z K. ze kupimy sami-pewnie wtedy tesciowie stwierdza, ze dadza nam kase-zawsze tak jest :) moj maz chyba coraz bardziej stwierdza, ze czas na zakupy, a oni nadal twierdza, ze kupia wozek sami jak ja juz w szpitalu wyladuje... ja tam wole wybrac sobie sama niz mialaby to zrobic moja teciowa :) no i za tydzien na weselu bedzie ta dziewczyna ktora odnawia uzywane wozki za pol ceny wiec bede z nia gadac :) noelia zadzwon sobie do entliczka na Zakopianskiej w Krakowie-maja tam sporo wozkow z tamtego sezonu i widzialam tam x-landera... tylko nie wiem czy takiego jak Ty chcesz :) no i byl rozowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zjadlo mi posta :-/ Nie bede kupowala śpiworka bo słyszałam ze dziecko powinno samo sobie regulowac temperature w jakiej spi rozkopując kocyk lub kołderkę. Na początku będzie rożek a potem kołderka/kocyk. Siary nie mam. Niektorym kobietom nie pojawia sie w ciazy- dopiero po porodzie. Ola- bylam w szpitalu bo mialam zły wynik po wypiciu glukozy. Sandzia- http://m.kupujeonline24.istore.pl/przedmiot,3144142.html poczytaj. Pokarm bedziesz miala a sutki mozna korygowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia bedzie miala Frycka więc po co jej różowy wózek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam dość wklęsłe brodawki, no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×