Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Rolada a moze to karteczka do recepcji zeby wystawili odpowiednie l4 bo nie mozliwe zeby zus cos takuego przyjal.... Xxx ja juz po wizyci, malutka dalej gliwka w dol :) jest bardzo nisko ale szyjka dluga wiec ja trzyma :) szkoda ze moja ginka nie wazy malej....ma kiepski sprzet i nie moze :/ A ciekawa jestem ile wazy :) buzka juz ladnie zaokraglona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada a moze to karteczka do recepcji zeby wystawili odpowiednie l4 bo nie mozliwe zeby zus cos takuego przyjal.... Xxx ja juz po wizyci, malutka dalej gliwka w dol :) jest bardzo nisko ale szyjka dluga wiec ja trzyma :) szkoda ze moja ginka nie wazy malej....ma kiepski sprzet i nie moze :/ A ciekawa jestem ile wazy :) buzka juz ladnie zaokraglona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kolejny dzien spedze na powietrzu bo wybieramy sie do rodzicow na dzialke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi to fajnie, że wszystko ok...u mnie też mała główką w dól :) też chciałam, żeby mi ją pomierzyła, ale powiedziała, że to na następnej wizycie będzie dokładniejsze badanie, także czekam z utęsknieniem :) W Krakowie duszno jak diabli...przeciągi mam w domu i aż mi kwiatka z parapetu okno zrzuciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam obiadek... mniamniusne pierogi ruskie-domowe :) teraz mam w planie poleniuchowac i nareszcie sie za cos zabrac bo od rana jakos lenia mialam :) z jutrzejszego lotu paralotnia mojej panny mlodej-nici... za duzo wiatr... :( no i jak zwykle wszystko sie skomplikowalo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia panieński napewno się uda!! zobaczysz!! często tak jest, że wszystko idzie nie tak...jakieś trudności i przeszkody a na koniec okazuje się, że nerwy niepotrzebne i wszystko wychodzi zaje...ście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia napewno będzie tak jak pisze Rolada, będzie dobrze... Noelia, żele o ktorych piszesz mogą być fajne tylko ta przesyłka:(pewnie kurier musialby być przy zakupie 2-3 rzeczy. Leniuchuję taraz na balkonie i opalania ciąg dalszy, kupiłam dzisiaj kombinezonik taki jesienny pózniej wrzuce fote... i jeszcze kilka innych ciuszków, których nie dodałam razem z wózkiem. Jeżeli mowa o tych uplawach to ja też mam ich teraz więcej,jak będę na wiz. w poniedziałek to zobaczę co gin powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) O 9:30 byl obchod i lekarz tak jak obiecal powiedzial ze dzisiaj do domu, wiec zaprosil na badanie- znowu ginekologiczne przy 10 lekarzach i powiedzial ze dieta i mam sie kłuć profilaktycznie w domu 4 razy. Dostałam nowiutki glukometr, recepte na paski - wszystko ładnie zapakowane z książeczką dot. Wytycznych co do diety i postepowania. Myslalam ze mi sie upiecze ale jednak chyba wszystkim dają.. Chcieli mnie skierowac na wtorek na interne na szkolenie o diecie i kłuciu ale powiedzialam ze nie chce bo ogolnie wiem co i jak. Wypis dostane dopiero po weekendzie bo dzisiaj sajgon mają i nie zdążyli. Dostalam zwolnienie do 7 czerwca z adnotacją że moge chodzić :-) Po tym czasie ide do mojej na wizyte i po kolejne zwolnienie. Co do diety to oczywiscie nie musze sie tak glodzic. Dla ciezarnej zaleca sie od 6 do nawet 8 posilkow dziennie!! W zaleznosci o ktorej sie wstaje. Pierwszy posilek najpozniej do ok 8:30 i kolejne tak co 2-2,5 godziny. Ogolna zasada - małe porcje ale często. No i zwracac uwage na index glikemiczny i nie przeginać ze słodyczami i tłustymi smażonymi rzeczami. Za paski do glukometru z receptą szpitalną zapłaciłam tylko niecale 5 zl za 50 sztuk. Xxx Myslalam ze wroce do domku i wszystko sobie porobie, ale poszlam tylko do apteki i sklepu po chleb ciemny- i teraz mnie zmogło na spanie.. Chyba wychodzą ze mnie nerwy i cały ten bagaż emocjonalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti witaj w domu :) a ja wlasnie prasuje i wlaczylam sobie nasza plyte ze slubu :) alez bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia a kiedy miałaś wesele ??chyba jakieś świeże wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna30......
Witajcie kochane. Można się dolączyć? Też w sierpniu zostane mamausią tylko że samotną. Tatuś dziecka nas zostawił, nie oddzywa się od 2 tygodni, nasze ostatnie dwa spotkania zakończyły się kłótnią. Nie tak wyobrażłam sobie życie dla mojego maluszka, ze będzie miał tylko jednego rodzica. Nie mam siły wstać z łóżka, nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo nie ma jak w domu:) Leżakowania czas dalszy:) słoneczko, wiaterek i soczek z lodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w czerwcu stuknie dwa lata :) ale normalnie uwzam, ze moje wesele bylo rewelacyjne :) lubie czasami sobie obejzec plytke i zdjecia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ślubu to my teraz 9 czerwca mamy pierwszą rocznice :) mój kcohany mężulek jak juz wspominałam zorganiozował cudowny prezent dl anas - sesja z brzuszkiem :):):) ten czas leci... ah xxxx czekam na brata męża z rodzinką - dzis grilujemy :) mniam mmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie uleżałam bo stwierdziłam ze trzeba ogarnąć chałupę... Zmieniłam pościel, Posypałam dywan sodą, umyłam psu ząbki, umylam toalete i łazienke przy okazji robiąc sobie plamy na czarnych spodniach dresowych domestosem (rozjaśnione- spodnie do wywalenia :-/) Potem odkurzanie, ścieranie kurzy, szykowanie obiadu.. No na prasowanie nie mam juz siły,ale może jutro...No i cala sterta ręcznikow i pościeli do wyprania- ale to tez na potem. Teraz czekam na mężunia- będzie za jakies 30 min i obiadek :-) Dzisiaj postanowiłam się nie kłuć więc jedzenie na luzie :-) Moze mi się troche wygoją te palce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna - lepszy jeden szczesliwy rodzic, niz dwoje ale walczacych i klocacych sie ze soba. Na pewno jestes w stanie, nawet samotnie, zapewnic dziecku to czego bedzie potrzebowalo najbardziej tuz po urodzeniu - Twoja obecnosc przy nim. A dalej to roznie sie ludziom zycie uklada, wiec nigdy nic nie wiadomo :) Karolinka "przeprowadzona". Wszystkie jej rzeczy sa juz w wyremontowanym pokoju, meble poskrecane - a ja sie zalamuje ile jeszcze trzeba dokupic - dekoracji, oswietlenia, zabawek. Kosmetykow, bo jak narazie mam dla niej tylko Oilatum 500ml do kapieli. Cena mojej wyprawki do szpitala - kolejna zalamka. Przydaloby sie pobyc w tej ciazy jeszcze ze 4 miesiace, zeby sie na luzie wyrobic :D Od wczoraj zaczelo sie twardnienie brzucha i tez wyglada to nieciekawie. Dzis w koncu udalo sie i przespalam rowne 8h ciagiem (maz na wyjezdzie, wiec nikt mi nie halasowal i nie wybudzal w nocy), a teraz dopadla mnie 3h drzemka na kanapie...nie wiem czy to nie za duzo. Dobrze, ze u Was wszystko dobrze i sie uklada, dzidzie zdrowe i Wy sie jakos trzymacie. Jakos nie mam ostatnio sily pisac na biezaco :) Goosiaa - a nie da sie tego lotu czyms zastapic? Skok na bungee i jeszcze Ci troche kaski zostanie, bo tansze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka miala w ramach panienskiego naukę tanca brzucha. Moze jakby paralotnia nie wyszla to cos w tym stylu? Albo zamowienie na impreze kosmetyczki na opalanie natryskowe ( u nas jest firma ktora organizuje tak zwane tan party- babskie imprezy - mozna sobie zaprosic do domku- wspolne mini spa przy winku i opalanie i wszystkie dziewczyny happy bo ładniej wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie pomysly super tylko panienski jest jutro :D wymyslilysmy, ze dostanie lot w prezencie :) wydrukuje jej piekny vocher :) podpiszemy sie wszystkie i poleci w dogodnym dla siebie terminie :) no nic... trudno... nie tak mialo byc no ale ok :) ale powiem Wam jeszcze, ze oni chcieli wino zamiast kwiatow-a my z najblizsza grupa znajomych zlozylismy sie i kupilismy cos takiego http://allegro.pl/zestaw-do-wina-double-decker-slub-grawer-sk16-i3192148766.html POLECAM :) w sam raz do wina beda miec :) choc jak mam byc szczera to polowa z tych rzeczy wogole nie wiem do czego sluzy :) maz juz powraca-po calym tygodniu :) doczekac sie nie moge :) jutro mial facet przyjsc skonczyc lazienke-wylozyc mozaike na wannie no i dupa-odwolal :( a ja juz tak chce sie przeprowadzic... :( lalka no wiec gdzie sa zdjecia pokoju?? :) zainspiruj nas chocby tym co masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koniec lipca 3 rocznica już :) Smieje się ze może mala zrobi nam prezet i urodzi się przed czasem ;) w sumie już od 37 tyg dziecko mzoe się urodzić i jest dzieckiem donoszonym :D Zaraz wam wysle fotki zakupow dla malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka dołączam sie do Goosi - gdzie zdjęcia??? Wysłałam na meila parę szmatek dla maluszka:) Goosia jak byś chciała instrukcję to slużę;) ja człowiek gastronomi uwielbiam takie gadżety i bajery, nie tylko z wykształcenia ale z zamilowania:) pezent jak dla mnie bomba! Sandzia! już tylko 2 dni do naszej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja dzieki ale jak mam byc szczera-niech sie sami mecza skoro sobie nagle wymyslili, ze sa milosnikami wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ma sie czym chwalic :) gole sciany, gole okna, kable pod oswietlenie na wierzchu i podloga przykryta folia. Jak to nabierze choc odrobine z ostatecznego wygladu to na pewno pokaze. Wyszlo tak jak podejrzewalam - niby 15m2, niby kwadratowy pokoj, ale jak zaczelismy ustawiac mebelki to sie zrobilo ciasnawo i nie jest wcale ustawnie :) Wiec robimy meblowego tetrisa i jezdzimy po calym pokoju szukajac tych wlasciwych ustawien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×