Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hej dziewczyny :-) jeszcze jeden pomiar wieczorny i zjem sobie kanapke którą sobie zostawiłam z kolacji :-) Będzie wyżerka hehehe moze chociaz raz nie bede zasypiac na glodniaka. Na obchodzie byl mlody doktorek luzak- ktory mi usg robil przy przyjęciu. Tak sobie gadalismy ze szkoła rodzenia nie zwiedzała dzisiaj porodowki bo dwa porody były- a w sumie to nawet jeden ciągle trwa... Powiedzialam mu ze ja to sie rozpakuje w 5 godzin bo nie mam czasu hahahaha Powiedzial ze fajnie ale ze czasem to nie jest dobrze tak za szybko, a w sumie w zeszlym roku mieli 4 porody uliczne i laski rodziły już na rondzie ( rondo mamy jakies 800 m od szpitala). A tak moje ogolne wrazenia i przemyslenia- zaczynam sie naprawde bac porodu. Popatrzylam troche na to co sie tutaj dzieje, na operacje, lekarzy.. Stres mnie ogarnął bo zaczyna do mnie docierac ze to coraz blizej.. Kolejna wizyta u mojej gin to bedzie juz chyba kolo 30 tyg... 30!!!! A tak poza tym widzialam parę wypisywaną po porodzie z maluszkiem takim ślicznym maluśkim w foteliku... czapeczka troszke za duża mu opadała na oczy prawie... No prawdziwy cud natury :-D Aż sie chce już przytulić własnego... Tylko mamusia troche gorzej wygladała j miała nadal brzuszek jak w ok. 6-7 miesiącu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd świetne fotki , na tym na dole to jaki chłopak.Szkoda że mój gin nie ma 3D.Dziewczyny dobrze że z waszymi maluszkami wszystko ok.Pajulka napisz czy ty chodzisz prywatnie,bo co tydz to nieźle,ale szczeze chciałabym mieć częściej wizyty,narazie mam co 3 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd i rolada super, ze wszytsko ok :) abcd wiec wagowo idziemy mniej wiecej rowno :) powiem Wam, ze ja przed chwila pierwszy raz czulam czkawke malego-bo to chyba czkawka byla :) takie dziwne uczucie mnie ogarnelo... az sie przestraszylam na poczatku :) Dominika sliczne te rzeczy z aukcji :) udalo Ci sie :) i nie martw sie iloscia-po prostu male damy nalezy stroic :) co do zdjec-no Alanja wozek super :) abcd Twoje zdjecia tez-czy mi sie wydaje, czy Arturek ma sporo wlosow?? :) dzis pieknie zaczerwienilam dekolt :) az sama bylam w szoku bo wcale duzo na sloncu nie siedzialam :) no i zostalo postanowione-zabieram sie twardo za swoja wyprawke (juz ktorys raz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka na szczęście mój stały lekarz prowadzący przyjmuje na nfz, więc tragedii nie ma. Ale tyle kasy co mam wydane na wszystkich innych specjalistów, to szkoda gadać... I co tydzień musze robić badania krwi pod względem krzepliwości... A dzisiaj położna mi powiedziała, że w jej 20letniej karierze jestem drugim przypadkiem takiej ciąży bliżniaczej... heh w końcu się doczekałam pieniędzy z Zusu jeeeee :D Po ponad dwóch tygodniach jeeeezu xxxx A Kattiyo jeśli chodzi o szpitale jedzenie to doskonale Cię rozumiem, jak ja leżałam to kolacja była o 16 :D i też dwie kromki chleba + masło + 2 plasterki wędliny lub sera... Ale mój K. dowoził mi zapasy. Tam na oddziale była nawet lodówka, więc podjadałam sobie wieczorem jak byłam głodna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super fotki Arturka!!! Ciesze się, że u was wszystko ok:) nie mam dzisiaj natchnienia na pisanie jakiś spadek formy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia to nie sa wlosy :) tam po prostu arturek glowke wcisna w macice i sonda w 3d juz reszty glowy nie widziala. tak wlasnie tlumaczyl nam lekarz. ale wiecie co jak lekarz pokazal nam na usg to ujecie to jakos zrobilo sie fajnie ze mam takigo maluszka ktory wyglada juz zupelnie jak taki noworodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po długiej mej nieobecności. Stres przed komunią naszego synusia był mega...po prostu nie mogłam spac w nocy przez ostatni tydzień i o niczym innym nie myslałam. Mój Michaś spadł na plan dalszy i dlatego nie było mnie tutaj. Stres opadł dzień po komunii i powoli nadrabiam zaległości na kafe :) Oczywiście uroczystość jak i przyjęcie komunijne bardzo udane, a do tego pogoda też w miare ok :) Widzę że postanowiłyście poznać się bliżej przez FC, więc zostawiam dane na poczcie i wysyłam kilka zaproszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja wózek świetny na mój styl.No ale ja niestety wyboru wielkiego nie mam ,tak czy siak muszę mieć karawan:) Pajulka Ty mnie motywujesz do wytrwałości,a wiesz jaki będziesz mieć poród? Dziewczyny zrobiłam na poczcie folder usg ,może dajmy tam nasze usg ,później świetny pamiętnik z tego wszystkiego będzie. Śpijcie smacznie ,mnie akurat adhd dopada,wszystko swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka jeszcze nie wiem, bo sn i cc wchodzi w grę. Tak naprawdę to zależy tylko od młodego czy się odwróci główką w dół. Narazie jest tak dziwnie ułożony - trochę poprzecznie a trochę miednicowo... To zależy tylko od niego, bo na tego drugiego dzidziusia już nie patrzą... NAjgorsze tylko, że on jest ułożony tuż przy wyjściu, więc w razie czego ten obumarły wyjdzie pierwszy... Trochę się boję, bo przecież jest jedno łożysko i wgl się naczytałam o tym niedotlenieniu... ALe dość. Nie o tym miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka pisz śmiało.Ja sama się boję bo u mnie też i cc i sn może być,a co dopiero Ty.Ja myśle ż e skoro masz wizyty tak często to masz dobrą opiekę i nic złego się nie wydarzy.Bądź dobrej myśli,ja będę napewno i w moim i w Twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajulka a nie powinnaś mieć cesarki? Nie masz wystarczających wskazań? Szczerze mówiąc na Twoim miejscu wolałabym cc. I wydaje mi się że chyba będzie bezpieczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mi sie pomieszaly godziny bo wstam o 5:30 bylam przekonana ze to 6:30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaale sie dzisiaj wyspałam :-D Wprawdzie obudzili nas o 6 mierzeniem temp. ale z pominięciem szybkiego siku o północy przespałam całą noc. Materac mam taki mięki że nawet biodra i plecy mnie nie bolą- a myślałam że w ciąży muszą boleć! Może to wina łóżka???? Kolezanka w ciazy tez mowi ze jak spala u swohej siostry na narozniku to ją bolało wszystko a wrocila do siebie na wygodny materac i zero bólu :-) Juz sie prawie spakowałam i nie wyobrażam sobie innej opcji niż wypis! Szczerze mowiac nie mam juz nawet miejsca na palcach na wkłucia i dzisiaj jest to bardzi mało przyjemne. Licze na szybki obchód.. Pajulka- ja nie narzekam na szpitalne jedzenie bo wiadomo ze bida z nędzą- głowny problem w tym ze mam diete i kategoryczny zakaz podjadania czegokolwiek poza tymi porcjami glodowymi ktore mi dają.. Jesli bym cos zjadla miedzy posilkami od razu glukometr by to wykazal jako nieprawidlowosc i byloby ze mam złe wyniki. Dzisiaj rano mialam tylko 67 mg Dodam ze po 21szej zjadlam dwie kanapki i wypiłam troche soku z wodą a i tak mam bardzo niski ten cukier. Wiec mysle ze spokojnie w weekend moge zjesc tego loda ktorego mam w lodowce i o ktorym marzę od tygodnia :-) Mysle ze Kubuś też się ucieszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowilam od dzisiaj robic pranie ubranek arturka bo wiadomo ze lzej juz nie bedzie a tylko co raz ciezej. do porodu zostalo 2 miesiace z kawalkiem wiec raz w tygodniu moge zrobic pranie i na spokojnie prasowac sobie bo i tak mam mnóstwo prasowania ubran corki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie w domku czekają ciuszki wyschnięte do poprasowania :-) W sobote popoludniu mój Misiek wybiera sie z kumplami na gokarty wiec sobie porobie kolejne pranko poscieli.. Kocyków... Poprasuję :-) A dzisiaj na oddziale dziewczynie robili ktg maluszka, troszke wiekszy brzuszek ode mnie wiec pytam ktory tydzien - a ona ze 38 ! A normalnie malutki brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja dzisiaj siedzę na uczelni. Promotor dał mi nierealne terminy na oddanie pracy magisterskiej a po tej historii z szpitalem jestem sporo do tyłu. Już zaczynam się denerwować że nie zdążę a czeka mnie jeszcze zdawanie warunkowego przedmiotu.... Ogólnie to naprawdę mam już tego wszystkiego dość- nie mam ochoty już pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac o tym jak karmią w szpitalu kobiety w ciąży to uświadomiłam sobie ze za dużo jem. Jak tylko czuje ze jestem głodna to od razu siadam do stolu bycoś zjeść bo mala nie nowe być głodna. W ciąży przytyłam już 16 kg i nie byłam chudzinka. Miałam rozmiar 38. Na śniadanie tak jak teraz 2 kromki chleba i herbatka. W ciąży przeszłam na kawę inke bo mnie tak nie suszy jak herbatka. W ciąży jem może więcej na obiad i kolację. Kolacji nie jadłam Przed ciąża bo obiad o 16 po pracy wystarczał mi do śniadania o 5.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wczoraj syn tak mi podniósł ciśnienie, że nie miałam ochoty pisać, czytać i wogóle tłukło mnie całe popołudnie:( ech nastolatki... Pajulka będzie dobrze teaz tyle dziewczyn ci kibicuje i trzyma kciukasy,że innej opcji nie ma:) Anuulka jak byłam w UK to ogladałam piękne wózki, a już te dla bliżniakow to mega szał! po prostu świetne rozwiązania dla dwojki dzieciaczkow... KattiYo to pewnnie po wizycie do domku:) Wczoraj kupilam już pampersy 1 i proszek do prania ciszków bo fajna promocja w tesco, ale z praniem muszę się wstrzymać bo jeszcze remont przed nami więc postanowilam póżniej to zrobić... Wrzuciłam zdjęcie maleństwa na meila, troszkę nieaktualne ale dla mnie cudne :) Dodam, ze naprawdę fajnie poczytać dobre wieści z wizyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania takie krótkie terminy są motywujace - jak dla mnie zawsze były. Człowiek się spręży wymęczy i zrobi. Gorzej jak dostanie się długi termin i się odkłada a potem też na szybko i jeszcze co chwila coś wypada, coś się myli. Będzie dobrze. Dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wczoraj byłam w tesco. Widziałam też promocje na proszęk dla dzieci, ale nie wzięłam bo niedawno kupiłam za 23 zł. Więc wzięłam tylko płyn do prania. Ja też muszę wyprać kocyki z biedronki ale nie wiem jak z pogoda będzie. Zapowiadaja burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti wspolczuje jedzenia....a później w domu tez musisz mieć taka diete?? trzymam kciuki zebys na weekend jednak do odmu wyszla xxx Ja wlasnie zjadłam śniadanko i zbieram się na wizyte, ciekawe co tam u malej...dzisiaj chyba czuje ze cos się swieci bo się nie rusza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mania takie pisanie pracy strasznie męczy...jeszcze jakiś egzamin masz...ale powolutku dasz radę, pomyśl, że jesteś już bliżej celu niż dalej :) Katti masz przynajmniej plus tego pobytu w szpitalu :) w KOŃCU się wyspałaś !! LD Alanja super zdjęcie z USG, ja stawiam na dziewczynkę :) Olcia witamy ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj pogoda idealna na pranie. swieci slonce wieje wiatr wiec male ubranka szybko wyschnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, zalegam w łózku - ta noc była koszmarna, pomijam sny w przerwach, gdy już udało mi się zasnąć ale tak to nie spałam do drugiej, przebudzenie o trzeciej i dalej o 4 30, i od tej pory właściwie się męczę rozumiem potem, ale teraz ? padam na twarz, a nie mogę zasnąć co do proszków mi koleżanka poleciła żele do prania marki concertino-baby ślicznie pachną - tak delikatnie, do tego są tanie i wydajne, i ona z racji tego, że nie ma możliwości posiadania pralki pierze wszystko ręcznie i mówi, że jej się wszystko dopiera jest jeden problem, pomimo listy sklepów, która dostałam od producenta ich tam nie ma :( na zamówienie tylko, a chciałam uniknąć kosztów przesyłki, ale i tak z moich obliczeń wyjdzie na to, że się opłaca poza tym dostanę darmowe próbki od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi o ktorej wizyta? powodzonka :) Ja na razie nie biorę się za pranie ciuszków...czekam, aż mój tata zrobi mi meble do pokoju,,,wtedy będę miała miejsce żeby je sobie ładnie poukładać, bo na razie to leżą w jakimś worku :) dziś jadę do rodziców, 100 km od krakowa, na weekend:) lubię tam być, bo mamusia zawsze coś dobrego ugotuje, świeże powietrze, podwórko...ładuje tam akumulatory. Goosia a Ty jak tam przed panieńskim??wszystko zapięte na ostatni guzik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja to u ciebie teraz bedziemy stawiac na plec patrzac na usg :) u mnie w rodzinie teraz wszyscy dopatruja sie do kogo podobny jest arturek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny poranek:) Zjadłam śniadanko,piję kawkę i zaraz lecę się farbować do fryzjera:)Później po południu jedziemy na ubrankowe zakupy dla Sary:)Już się nie mogę doczekać:) Mania ja też mam problemy z pisaniem pracy...a obrona już 18 czerwca:/Nie mam pojęcia jak się wyrobię:/ Katti mam nadzieję,że dzisiaj już wychodzisz i weekend spędzisz w domku:)Dzielnie się tam trzymasz:) W ogóle śliczne te zdjęcia wstawiłyście na pocztę:)Już nie mogę się doczekać mojej następnej wizyty:P Olcia fajnie,że już masz całą tą imprezę za sobą.Pewnie miałaś masę przygotowań i jeszcze więcej sprzątania:)Starszy synuś zadowolony,to teraz musisz więcej czasu poświęcić młodszemu:) Mam pytanie:)Jaki rozmiar kupowałyście tych misiowych kombinezonów na jesień?Bo mam zamiar dzisiaj kupić ale nie wiem czy 62 czy 68?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×