Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Też się poprawiam :) dużo już nas:) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .. ........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........10.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. .......14.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................18.08.2013 Niemożliwa..........31..................01.11........... .....19.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska
abcd123 To nie mój suwaczek. Za dużo mi się skopiowało z tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Dziewczyny a czy ktoras z Was ma juz zlecone cc?czy ktoras z Was uslyszala juz cos na ten temat od gin?bo u mnie to pewne ze wzgledu na problemy neurologiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska
Ja nic nie wiem na temat tego badania cc. Moja gin nic na ten temat mi nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
chodzi mi o cesarskie ciecie...czy ktoras ma juz pewnosc ze bedzie je miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska
hehe a ja myślałam, że o jakieś badania chodzi ;) Na temat cesarki z gin nie rozmawiałam bo na razie jest wszystko ok u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Elliska a jak u Ciebie bylo?staralas sie o malenstwo czy samo wyszlo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak na razie jestem przekonana ze chce zaplacic za znieczulenie zewnątrzoponowe bo ja corke rodzilam 30 godzin w strasznych bolach z kregoslupa. nie chce tego przechodzic drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za znieczulenie trzeba płacić ??? Pamietam, ze mnie sami zaproponowali kiedy juz miałam dość mocne bole, ale 3 razy badali mi krew i wychodziła mi zła krzeplieosc więc anestezjolog nie mog ryzykować :/ i rodzilam tylko 4 H :) Jeśli nie będzie CC napewno będzie poród w wodzie :) co do reszty dowiem sie na wizycie u położonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dodajcie mnie do tabelki bo nie mogę w komórce dodać. Słońce Moje 33 lata ostatnia @ 11.11 termin 18 sierpnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się poprawiam dużo już nas nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .. ........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........10.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. .......14.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................18.08.2013 Niemożliwa..........31..................01.11........... .....19.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013 Słońce Moje .........33...................11.11.................18.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .. ........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........10.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. .......14.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................18.08.2013 Słońce Moje .........33...................11.11.................18.08.20 13 Niemożliwa..........31..................01.11........... .....19.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013 Ustawilam Slonce w kolejnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc szpitali za znieczulenie zewnątrzoponowe chce zeby placic. z corka prosilam nawet o platne znieczulenie ale powiedzieli mi ze jest niedziela wiec jest tylko jeden anestezjolog na caly szpital i on nie przyjdzie do mnie bo jak cos bedzie sie dzialo to nie bedzie go. teraz jak przed porodem lekarz nie zapewni mnie ze o kazdej porze dnia dostane znieczulenie to pojade nawet 70 km do szpitala w ktorym wiem ze dostane na pewno znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja jesli chodzi o przebieg ciazy to pierwsze 4-5 bez zmian, bylo naprwde dobrze, ale pozniej dnie w toalecie nad kuszelka :/ Teraz jest troszke lepiej ale tez mdli, szczegolnie rano.. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Justyna a w ktortm tyg jestes?ja zaczelam 11 tydz i czuje sie super :-). nadal jednak leze... Dzis dostalam swoje wyniki krwi i calej reszty, ktora zlecil lekarz..Wszystko idealnie, nie biorac pod uwage poziomu cukru ktory jest za niski..,Dziewczyny a jak u Was wlasnie z glukoza?podczas rosniecia plodu,za co jest odpowiedzialny cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna mnie mdli praktycznie caly dzien :/ a jak nie to jest swieto normalnie... A ja nie moge pic czarnej herbaty bo mi niedobrze od niej...kupilam sobie zielo.a ale jej nigdy nie lubilam i ciekawe jak bedzie teraz... Cos w koncu musze pic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ja w poprzedniej ciazy caly czas mialam za niski...ciagle byl pod dolna granica ciut :/ ale bardziej nigdy nie spadl....trzeba ograniczyc cukry proste a przyjmowas zlozone zeby organizm sam je rozkladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy macie zlecone lub czy robiłyście w ciąży badania na cmv i różyczkę? Czy są one obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
doremi25-czyli mam nie slodzic herbaty zwyklym bialym cukrem,tak?bo szczerze mowiac lubie wsypac min 2 lyzeczki i czuc by byla slodka :-) wiec co mam zrobic by podniesc sobie troche ten cukier?a czego nie robic? ostatnio mam duza ochote na roznego rodzaju dzemy-mam je ograniczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dobre wyniki raczej, jedyne co to jakieś liczne fosforany w moczu, ale z tego co wiem to raczej nic groźnego. Wyników jeszcze nie konsultowałam z moją panią gin., wizytę mam dopiero za tydzień. A czuję się ogólnie lepiej, mam więcej energii ale zaczęły się bóle brzucha.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
pikselos-ja na to skierowania nie dostalam..ale wszystko zalezy od lekarza i wywiadum ktory z Toba przeprowadzil, dot przbytych chorob itd. a robilyscie badanie hiv?bo ja nie mialam tego na liscie badan do zrobienia i tak sie zastanawiam..robic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba092
hejka ja robiłam test w zeszłym tyg i wyszly 2kreseczki takie ładne;))(wczesniej robilam i nic nie wychodzilo) jutro na 20 mam wizyte u gina..troche sie denerwuje ostatnia miesiaczka 9,11.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ostatnio w morfologii troszeczke ponizej normy ale to bylo zwiazane z tym ze mialam w tym czasie grype. teraz badania bede robila za tydzien w poniedzialek bo w czwartek mam wizyte. a jutro ide do tej kobiety co w listopadzie powiedziala mi ze nie jestem w ciazy. zobacze jej mine jutro bo to juz 12 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba092
wiec termin bylby tak na 20,08,2013;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czy mogę sie dołączyć? miło tu u Was :-) Ja jestem w 9 tc. Samopoczucie średnie,gdyby nie te mdłośći to było by ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka_tereska gdzie jesteś?? coś się ostatnio nie odzywasz?? wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Zaba gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe mamusie :) Ja nadal z mdlosciami :( rano tragedia , w ciagu dnia jako tako a wieczorem znowu tragedia :/ zero apetytu ... Wykończe sie buuuuuuuuu:( Uwielbiam programy kulinarne a teraz kiedy patrzę na to co oni gotują jest jeszcze gorzej, takze moj ulubiony kanał a tv jak narazie omijam :/ Nic mnie nie boli, oslabienie troszkę minęło ale te mdlosci mnie wykończa:(a to dopiero 7 tydzień ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja widze że ja mam tak jak Ty-masz termin pod koniec sierpnia. Ja jestem w 9tc ,licząc od ostatniej miesiączki. Ale w/g usg to też 7. Na mdłości staram się cos przekąsić-bardzo smakuje mi kisiel i jabłka :-).. Na szczęście nie wymiotuję i apetyt mi dopisuje. Ponoć w II trym. to mija więc jesszcze trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×