Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Widziałam juz kiedyś ten filmik:) U mnie dziś pada śnieg, szaro buro o ponuro ... Od wczoraj boli mnie głowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też głowa boli! wczoraj usnąć nie mogłam bo miałam jakieś opasające bóle...:/więc pewnie pogoda nie jest dla nas sprzyjająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sie cieszylam ze juz mi mdlosci nie dokuczaja ale jednak dalej mecze sie z nimi. pewne beda sie ciagnely tak jak z corka do 15 tygodnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ja juz tez tylko czekam kiedy mi sie te mdlosci skoncza...juz nie wiem co mam na nie brac...jak narzazie sok pomaranczowy mi pomaga :) Niom szkoda ze w naszych szpitalach tak maluchow nie relaksuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska
Wzruszający ten film :) Chciałabym umieć tak relaksować swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz czuje, co to sa te mdlosci :o do tej pory ratowalo mnie czeste jedzenie, wczoraj pierwszy raz wymiotowalam, dzis juz nawet jesc sie boje.. Moja mama twierdzi, ze ona i moja babcia wymiotowaly cala ciaze, wlacznie z porodowka, babcia od strony taty tez, tata raczej nie :) Liczylam, ze uda mi sie przez to spokojnie przebrnac na lekkim muleniu, 12t mial byc koniec, a u mnie 11t i wszystko dopiero sie rozkreca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska
Ja jestem już w połowie 13 tygodnia a mdłości jeszcze się zdarzają. Rzadko ale są :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodko plywa ten bobas. Ale to chyba dziala tylko przy spokojnych dzieciach? Gdyby nie to lanie wody na twarz, to takiego bujania to mozna by sie bylo nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka tereska ty masz dobrze ze dopiero teraz ci zlapalo a mnie od 8 tyg mecza a gdzie jeszcze do 12...mam nadzieje ze niebawem beda odchodzic,bo juz mam dosyc....nigdzie z dom nie mozna wyjsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz chyba nic nie pomaga ma mdlisci:/ I jabłka jadłam , mandarynki, sok pomarańczowy, woda mineralna gazowana , cola:/ wyprobowalam duuuuzo i nic ;/ jedynie faktycznie częstsze jedzenie , im dłużej nie jem zaczyna mnie strasznie ssac i zauważyłam ze wtedy mdlisci sa okropne ... Wczoraj po raz pierwszy odkąd sie złe czuje a będzie to juz 2 tydzień pojechałam na zakupy sama... Teraz wiem ze to był zły pomysł ... Z racji zachcianek ciazowych :/ a to serki, deserki, czekolada, soki, pomidory nawet Fasolke kupiłam bo przechodząc obok naszla mnie ochota ze ugotuje :/ nie wspomnę o cuchnacej krakowskiej suchej z masa czosnku :) Oczywiście sa to zachcianki sekundzie, dziś otwieram lodówkę i ... Chleb z masłem od rana :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja wiem o czym mówisz ;) ja już nawet lodówki nie otwieram bo wszystko mi tam śmierdzi. Od wczoraj jadę na ekspresowych płatkach owsianych. Zawsze to coś ciepłego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja wiem o czym mówisz ;) ja już nawet lodówki nie otwieram bo wszystko mi tam śmierdzi. Od wczoraj jadę na ekspresowych płatkach owsianych. Zawsze to coś ciepłego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
cześć dziewczyny! dawno się nie odzywałam, ale czytałam Was na bieżąco. u mnie dzisiejsza wizyta zmieniła się w prenatalną, bo Dzidziuś już był odpowiednio duży. ma 53 mm i podrósł trochę od ostatniej wizyty. też strasznie skakał, ale udało się wszystko pomierzyć. wszystko jest ok. kamień spadł mi z serca, bo ostatnio jakoś strasznie się bałam... życzę Wam zdrówka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik super! Teraz już wiem, dlaczego moja córa taka zrelaksowana do mnie po kąpieli przyjeżdżała:) Lalka_tereska, moja dzidzia się przez pół ciąży na mnie pupą wypinała, ale w końcu udało się sfotografować jej buźkę - kropka w kropkę do tatusia była podobna i po urodzeniu to samo. A te metody indiańskie ciekawe dość, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, to sprawdziłabym, czy działają. U mnie sprawdziło się to, że na dziewczynę ma się ochotę na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to wychodzi na to ze moja corka powinna byc chlopcem bo ja mialam ochote na kwasne w ciazy z nia. teraz tez mialam ochote na kwasne a od slodich rzeczy robilo mi sie nie dobrze. na szczescie od dluzszego czasu nie mam zachcianek. dzisiaj tez bedzie kolejny wieczor z mdlosciami bo juz sie zaczyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Hej kobitki :-) jestem zalamana wygladem mojej cery..kurcze, zawsze mialam buzke gladziutka a teraz ?wysypalo mnie jak nie wiem :-( Jak Wasze buzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam w ciazy z córka zachcianki na słodkie ... Teraz raczej nie , dopiero od 2 tyg zjadłam dziś kawałek czekolady :) U mnie tez mdlosci sa najgorsze rano i wieczorem :( Pije zawsze wodę z cytryna przed snem i rano i wieczorem Miete lub melise ... Ale i tak nic to nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam brzydka cerę, wyskakuje mi pryszcze :/ i jest taka szara :/ w pierwszej ciazy cerę miałam super :) a włosy 2 razy gestsze :) a teraz włosy wypadają i cera do D ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Ja miałam zawsze problemy z cerą i z wypadającymi włosami :/ .Teraz włosy jakby nieco się wzmocniły ale za to cera?....szkoda gadać :( Wyglądam jak pryszczata nastolatka i nie mogę sobie w żaden sposób z tym poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze gorzej bo wszyscy mi daja 18 lat i teraz jeszcze wysypana twarz to w ogole wygladam jak dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Widze ze nie jedtem z problemem cery sama..i tak ju bedzie do rozwiazania?czy w koncu cera nam sie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy mi tez jakby mniej wypadają :) ale cera to porażka ... A myślałam ze będę miec taka piękne cerę w cuazy :) Moze po tej całej burzy hormonów a skoro mdlisci mnie wykanczaja więc znaczy ze burza jest ... Moze po burzy będzie słońce :) Wypilism dla odmiany od miety i melisy ktore często pije ... Rumuanek ... Ledwo dopilam, odchyda nie mogłam ... Chyba poprzestane na melisie i miecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wlosy nadal strasznie wypadaja a myslalam ze w ciazy mi sie to poprawi.....Co do cery to mysle ze jest ok, czasem mi sie zrobi jakis syfek ale raczej nie ma tego za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sposob na cere - peeling Garnier 3w1 z kwasem salicylowym, tonik Clinique (rozowy z pistacjowa nakretka) tez z tym samym kwasem, na zaognione miejsca Tribiotic. Ciaza tez na poczatku cofnela moja cere do podstawowki, ale ta kombinacja jakos daje rade i nie ma dramatu. No a na kolor przydaloby sie troche sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka-e
Hej Dziewczyny. Podczytują Was od początku. Jestem w 12 tyg. Kwestia trądziku spędzała mi sen z powiem w pierwszej ciąży - teraz jest lepiej. Byłam wówczas u wielu dermatologów, ale jak można było się spodziewać nic to nie dało. W końcu znalaząłm ten artykuł: http://www.www.babyonline.pl/ciaza_i_porod_uroda_artykul,8268.html. Jestem z Wawy więc poszłam na wizytę do pani doktor Marycz-Langner. Przepisała mi Duac (na receptę) na wieczór a rano Skinoren (bez recepty) i krem z dużym filtrem. Pomogło. Dodatkowo Siknoren z kremem z filtrem pozwala ograniczyć ryzyko powstania plam ostudowych, co w przypadku ciąży trwający latem jest b.ważne. Być może ta informacja się Wam przyda. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy z corka mialam jeszcze gorsza cere. to mija wlasnie w tym samym czasie co mdlosci i inne dolegliwosci pierwszego trymestru. tak przynajmniej bylo u mnie w ciazy z corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie jestem jakas dziwna. u mnie teraz jest 12 tygidzien i 4 dni i zamiast czuc sie lepiej to ja mam znowu mdlosci, znowu strasznie zaczynaja bolec mnie piersi i do tego codziennie bol glowy. co prawda mysle ze bol glowy moze byc spoodowany niskim cisnieniem o wczoraj po wypiciu kawy mialam cisnienie 100/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
abcd-wspolczuje Ci tych mdlosci.mnie tylko ostatnio zemdlilo gdy wypilam szklanke kefiru-to bylo straszne.teraz jedynie bola mnie sutki.to wszysto :-) :-) Aj dziewczyny, we wtorek mam wizyte i wowczas dowiem sie co z tym moim krwiakiem.ani razu nie plamilam co znaczy ze nie pekl ani sie nie zluszczal.mam stresa....:-( nosi mnie, spac nie moge z nerwow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×