Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Kama ja miałam w ciazy bialkomocz:/ ok 6 miesiąca wyszedł mi w badaniach, lezalam w szpitalu, non stop badania ale na szczęście minęło ;) Głowa do gory , będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja wiem że w ciąży często kobiety maja białko w moczu, tylko Ja mam je już ponad 10 lat i teraz będzie walka żeby nie rosło ;/ tylko że leki które mogą to zatrzymać (bo całkiem mi nigdy nie zniknie) nie można brać w ciąży więc teraz mówili mi o zastrzykach, mam nadzieję że nie dojdzie do najczarniejszego scenariusza o którym nawet nie chce myśleć czyli o przerwaniu ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta maz byl ze mna przez caly porod. chodzil ze mna po korytarzu masowal ale tak na prawde to mi nic nie pomagalo. a tak w ogole to bylam dzisiaj u lekarza. kobieta nie mogla zlapac malenstwa na usg bo tak sie wierci. do tego zmierzyla malenstwo od czubka glowy do polowy plecow co mnie bardzo zdziwilo. powiedziala ze to 10 tydzien a jak zapytalam ile dlugosci ma maly czlowieczek to powiedziala ze tyle ile powinno miec. termin porodu wyznaczyla mi na 30 lipca czy tak jak mam i jest to 12 tydzien. nie dostalam nawet opisu usg. smiac mi sie chce bo 2 tygodnie temu na usg dziecko bylo wielkosciowo na 10 tygodni i 4 dni. moje dziecko maleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam jeszcze dopisac ze zapytala czy z [ierwsza ciaza mialam problemy to powiedzialam ze mialam lozysko przodujace a ona na to ze nie ma czegos takiego jak lozysko przodujace ani czegos takiego jak lozysko nisko polozone :/ normalnie jestem w szoku jej podejsciem. powiedziala jeszcze ze ona bedzie mnie leczyla od stanow zapalnych bo to jest dla niej wazniejsze niz ciaza. kazala mi kupic jakis zel ale ja nawet go nie wykupie. lekarz do ktorego chodze prywatnie jakos nie mowil zeby cos sie dzialo zeby trzeba bylo kupowac jakies zele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus dziewczyny. Zona mojego brata mowi tez ze boli a i tak jaj wy zdecydowala sie na drugie. Jak to jest? To musi byc tak ze te bol idzie przetrzymac, co? Kama trzymam kciuki mam nadzieje ze wszystko sie ulozy. Wiem co to strach. Ja przez.pierwze dwa miesiace umieralam ze strachu a jednak wszystko sie ulozylo. Ja mam jeszcze przed soba wszystkie te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - akurat co do tych stanow zapalnych miala racje. W ciazy latwo zlapac jakas infekcje lub grzyba i lepiej jest cos brac na zapas profilaktycznie niz potem cierpiec z rozwinietym zapaleniem. Nie musi to byc ten zel od niej, wystarczy dowolny probiotyk typu Provag czy Iladian. Ale faktycznie, od takich lekarzy lepiej trzymac sie z daleka :) tak samo jak lekarz tej Twojej kolezanki - przeciez jezeli wszystko sie zgadza, to ona musiala miec owulacje w 60 dniu cyklu...nie zdziwilo go to ani nic jej na ten temat nie wspomnial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz boli strasznie porod ale wynagrodzeniem jest malenstwo ktore trzymaz potem na rekach. powiem wam ze jakos dopuki nie bylam w drugiej ciazy to wcale nie myslalam o bolu w czasie porodu. ale teraz zaczyna mnie lapac jakis strach przed tym bolem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile dni musze prab globulki na grzybka??? bo juz mnie one wkurzaja jak mi pozniej wyciekaja....w sumie w ogole nie wiedzialm ze cos tam mam bo nie czulam nic, a lelarz cos tam wypatrzyl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wszelkie infekcje leczylam sie przed ponad 2 lata dzien w dzien. a ta kobieta przypisuje tylko co raz inny kwas mlekowy teraz wymyslila sobie jakis kwas mlekowy w zelu za 50 zl. kiedys mi juz go kazala kupic i ja go kupila ale niestety nic nie pomogl ale nawet w czasie jego stosowania zlapalam jakies bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jak samopoczucie? U mnie ciągle mdłości. Mam pytanie do Was. Wczoraj mój mąż wypatrzył że na brzuchu od pępka w dół zrobiła mi się ciemna kreska. Wiem co to jest i dlaczego się robi ale zdziwiona jestem że tak wcześnie.. U Was też już coś widać? Myślałam że może coś mu się przewidzialo, ale od rana spojrzalam w lusterku i jest ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam tej kreski. u mnie w pierwszej ciazy pojawila sie ok 25 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kreska tez pojawiła sie dużo pózniej :) u mnie mdlosci ciąg dalszy :( od tego ciągłego lezenia mam mrowienie , niewiem jak to nazwać w nogach :/ leżeć złe , jak dużo chodzę zaczynaja sie Zawroty głowy :( oszalec idzie :( A co do porodu fakt ze po przytuleniu dziecka zapomina sie o bólu :) Chociaż potem to wróciło , inaczej bym juz dawno miała druga dzidzie a tak ... 9 lat mi zeszło :) Mam nadzieje , ze pójdzie sprawnie i szybko teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałam że z reguły kresa czarna pojawia się około 25 tyg a może się nie pojawić wcale. Ja z natury jestem brunetką,mam ciemną karnację i skłonności do przebarwień więc może dlatego pojawiła się tak wcześnie. Ale wydaje mi się ze raczej nie ma podstaw do niepokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwakobieta i doremi jestem w 11 tygodniu ciazy. Dzis caly dzien mnie znowu mdli a wszystko zaczelo sie od kurczaka z rozna w sklepie, spojrzalam, poczulam i bleeee... Dzisiaj bede miala wyniki krwi i moczu, trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę do tabeli ;-) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............25...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .. ........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........10.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. .......14.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................18.08.2013 Słońce Moje .........33...................11.11.................18.08.20 13 Niemożliwa..........31..................01.11........... .....19.08.2013 justyna1908........24..................12.11.................19.08.2013 gocha30..............30...................16.11............. ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie samopoczucie ok,chodz boli mnie gardlo...aby nie było to przeziębienie... Niedługo pędzę na usg,jestem ciekawa czy wszystko ok,ponieważ pierwsze miałam 3tyg. temu i jeszcze serduszka nie słyszalam... Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna u mnie to samo...wrocilam z zakupow i juz myslalam ze bede w kibelku :/ teraz wcinam jablko bo ono mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam najgorzej w pracy, bo musze ciagle latac do lazienki a wiadomo jak to szefowa...jeszcze z reszta nic nikomu nie mowilam. A co do jedzenia do flipsy, flipsy...i chudne w oczach. Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Hej :-) odnosnie tego kurczaka, o ktorym pisala jedna z Was..odkad zaszlam w ciaze mam wstret do drobiu.nie chodzi mi o mdlosci ale o calkowity brak zainteresowania tego rodzaju miesem..wszystko inne smakuje mi jak najbardziej-drob odpada :-) nawet jesli chodzi o salatke z filetem-wyczuje od razu :-) A Wy zauwazylyscie zmiane w upodobaniach? ja jeszcze pochlaniam surowa marchewke i co mi posmakowalo: ciemne pieczywo z maslem, twarogiem i prawfziwym dzemem truskawkowym :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Odkad jestem w ciazy przytylam 40 dag :-) czyli waze 53,40 przy wzroscie 173 cm :-) :-) :-) a jestem w 11 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny współczuję Wam naprawdę z tymi mdłościami. Ja nie wiem co to znaczy mdłości i wymioty w ciąży:) ale jak tak czytam Wasze wpisy to niewesoło macie. Co do smaków to narazie raczej nie mam, choć mam większą ochotę na surowe warzywa, jakieś surówki itp. a nie podchodzą mi wędliny. Przytyłam jakieś dwa kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny współczuję Wam naprawdę z tymi mdłościami. Ja nie wiem co to znaczy mdłości i wymioty w ciąży:) ale jak tak czytam Wasze wpisy to niewesoło macie. Co do smaków to narazie raczej nie mam, choć mam większą ochotę na surowe warzywa, jakieś surówki itp. a nie podchodzą mi wędliny. Przytyłam jakieś dwa kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz moge jesc juz wszystko ale na poczatku nie jadlam wedlin i miesa. ja nie reaguje na zapach jedzenia ale dla mnie sa okropne zapachy perfum, kremow, proszkow do prania i plynow do pluknia. one sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę jeść niczego, odrzuca mnie od wszystkiego i jak do tej pory schudłam 3 kg. Jestem w 10 tygodniu. Wciskam w siebie jedzenie na siłę, byle coś zjeść. Mielę później z obrzydzeniem bo mi wszystko w ustach rośnie. Mam nadzieję że to wkrótce minie bo jest strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Hej Dziewczyny! Jestem tu pierwszy raz. Dziś jest 10 tydzień i 3 dzień mojej ciąży. Udało nam się ' za pierwszym strzałem' - jak to mówi mąż ;) 3 lata temu zaliczyliśmy wpadkę, która zakończyła się poronieniem w 5 tygodniu. Wtedy nie byliśmy nawet zaręczeni. Tym razem ciąża planowana,po ślubie, bo tak by wypadało...Ślub, dom , dzieci itp. To już ponad 10 tygodni :). Cieszę się, dziwią mnie te wszystkie zmiany w moim ciele, ale nie 'skaczę' jakoś mocno z radości. Chyba jest ze mną coś nie tak. Nigdy nie lubiłam dzieci, nie miałam do nich podejścia a teraz będę mieć swoje...Czy moje nastawienie się zmieni? Czy któraś z Was też tam ma? Czuję się jak wyrodna przyszła matka :( Nie wyobrażam sobie siebie z maluchem na rękach :( W dodatku panicznie boję się bólu i zrobiłabym wszystko byleby tylko mieć cesarkę. Nie wiem czy ma na to wpływ mój wiek...jestem już po 30,maż przed 40 ...całe życie byliśmy jak beztroskie 'wolne ptaki' a teraz czeka nas ...RODZINA. Nie wiem jak to będzie :/ Pociesz mnie tylko moja Mama, która mówi że wszystko się zmieni jak już tylko wezmę swoje dziecko w ramiona. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze tak na nasza tabelke i juz nie dlugo trzeba bedzie pozmieniac nasz wiek bo w koncu mamy rok 2013 i jestesmy o rok starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afa fa
SlonceMoje Ty bylas na watku styczniowym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaz możesz byc pewna, ze obudzi sie w Tobie instynkt mamusi:) Ja rodzilam mając 20 lat , wpadliśmy ... Studia, imprezy , zaczynaliśmy dopiero wspólne życie i ciach:) tez sobie tego nie wyobrażałam ale od chwili kiedy zobaczyłam moja córeczkę ba świecie wszystko sie zmieniło :) Nie żałuje tak wczesnego macierzyństwa :) Powiem Ci, ze ja teraz tez jestem pełna obaw, niemowlę i obowiązki teraz kiedy nasza córka juz staje sie samodzielna, miałam zmienić prace, planowaliśmy wakacje gdzieś w egzotycznym kraju, mąż wkoncu miał kupic swój wymarzony sportowy samochód a teraz ??? Przegląda strony z autami rodzinnymi, o wakacjach narazie zapominamy, praca tez poszła w zapomnienie ... Jedyny plus to moze wkoncu dzidzia zmobilizuje nas do powrotu do kraju ... Albo wręcz odwrotnie :/ Wróciłam z miasta, ledwo chodziłam tak mi sie kręcilo w głowie :/ niewiem czy to normalne ??? Tez tak macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
abcd- ja juz sie postarzalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez juz jestem starsza :) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu elliska................27...................14.10........ ...........21.07.2013 abcd123.............26...................23.10........... .......30.07.2013 ines89................24....................23.10........ .. ........30.07.2013 stokroć................28..................27.10........ ...........3.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..03.08.2013 Nela88...............22...................29.10.......... ........04.08.2013 natalka88.............24...................31.10......... .. .........7.08.2013 rolada................28...................3.11.......... ..........10.08.2013 oliv91..................21..................5.11......... ..........12.08.2013 szczesliwakobieta...27..................2.11............. .......14.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................18.08.2013 Słońce Moje .........33...................11.11.................18.08.20 13 Niemożliwa..........31..................01.11........... .....19.08.2013 justyna1908........24..................12.11............. ....19.08.2013 gocha30..............30...................16.11.......... ... ....26.08.2013 Sumeja...............30...................24.11.......... ......30.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×