Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę schudnąć ale jak?

DIETA ROZDIELNA - kto się dołączy? :)

Polecane posty

musze jechac z psem do weterynarza , i cos zjesc bo juz pozno dzis na sniadanie serek wiejski ze szczypiorkiem 2 pomidory na przekaske zjem duze jabłko a potem zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc ja dzis nie gotuje tylko dla rodzinki mam z wczoraj gołabki ja jem dzis białka i warzywa i to 1 jabłko , okey jade z pieskiem do weta zagladne tu pozniej smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wkleje to - pieczywo z masłem i miodem (dżemem) - naleśniki z dżemem - naleśniki z owocami - ryż z jabłkami i cynamonem z niewielkim dodatkiem jogurtu lub śmietany - ryż, kasza z olejami roślinnymi i warzywami - mięso, ryby lub jajka z warzywami - jajko z majonezem i warzywami - jajecznica na oliwie z warzywami - twaróg z warzywami lub owocami - mozarella z pomidorami, oliwą i bazylią ,myslalam ze juz 12 dochodzi a tu 11 pojechałabym godz przed czasem wiec mam chwilke jeszcze poszperam po necie moze cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nalesnikow dajemy samo zoltko a ono jest neutralne a maka i dzem to weglowodany wiec mysle ze jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ido :)
margo a co pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda niegazowana wypijam ok 2 litrow na dzien juz mam taki nawyk, sok pomidorowy, lub inny warzywny , kawe, jakies herbatki owocowe lub ziołowe jogurt pitny czasem tez wypije sok owocowy bez cukru tak pje od 2 lat Czasem jak cos zle sie polaczy to mysle ze tragedi nie bedzie ja po 2 tygodnaich w weekend pozwole sobie na cos innego - np pizze z serem salami lub inna pychotke mysle ze nie bede az tak rygorystycznie podchodzic do diety pomąłu do celu ale nie mam zamiaru sie katowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pierwsza jeszcze w czasach młodości stosowałam mż (coś na granicy głodówki) teraz mam 25 lat, 2 dzieci, 164 cm i 54 kg, chcę te 4 zrzucić i brzuszek jakoś (wkrótce może dołączę ćwiczenia...) A Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie ale na mleku a tu nie mozna wiec zostaje woda do tego mozna zetrzec jabłko i dac jakies suszone owoce tak wyczytałam na forum ze dziewczyny jadły i chudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wodzie chyba mozna dobry pomysł zjem takie jutro na snaidanie :) zbieram sie bo mam do tego weta jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po obiadku czuję się syta zrobiłam jednak kurczaka z surówką, bo sobie przypomniałam że mi z wczoraj został i nie chciała potem wyrzucać ale może jeszcze zupkę zrobię, zjem na kolację, a może dzieci mi pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaję rano około 8, 9 wtedy śniadanko po godzinie herbatka po godzinie przekąska o 12 obiad a potem 4 godziny przerwy tak? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam ;) i po tej przerwie jakaś przekąska a potem już ok 18 kolacja aż do snu tylko woda (czy sok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×