Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę schudnąć ale jak?

DIETA ROZDIELNA - kto się dołączy? :)

Polecane posty

nie wiem ale ja bede sie trzymac jednak tych zasad idy i powiem ci ze schudniemy na nich mamy mało a one mialay 10 razy nawet wiecej i dały rade a raz na czas jak cos sie zle polaczy nie zaszkodzi jak pisaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga to kupiłam w kiosku jest to poradnik domowy - po prostu slim- 15 diet odchudzajacy numer specjany i tam jest pare diet opisanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w tej ksiazce tez nie wiadomo co za opis bo w kazdych co innego pisz e ja nie kombinuje tylko trzymam sie tych zasad mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna cos wkleic stamtad ja teraz koncze pisac ( spacer z psem ) i jeszcze musze cos w domku zrobic odezwe sie jutro do południa jakos trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze :) wczoraj na kolecję zjadłam pieczone ziemniaczki (o 18) po godzinie herbatka i do rana już nic :) rano bułeczka z ogórkiem (na razie jem póki mi nie obrzydnie heh), herbatkę zrobiłam, ale jeszcze nie piłam bo jakoś o dziwno nie chce mi się pić po posiłku, a dawniej popijałam w trakcie :O Jabłuszko sobie przygotowałam. Ja na razie jestem na wariackich papierach, muszę sobie gdzieś na kartce wypisać wszystkie dozwolone dania i zacząć jeść, bo na razie to czuję się faktycznie jak na diecie :D Pomyślałam sobie, że na razie ostro się trzymam grafiku a dopiero jak coś zacznie się ruszać, to czasami sobie pozwolę na grzeszek ;) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze dobrze ci poszło mnie tez od 18 nic nie jadłam myslalam ze zrezygnowałas z diety rano zjadłam sałatke z owocow kiwi i mandarynek a teraz 2 kromki chleba z niskim indeksem z pomidorem i cebula owoce jest dobrze jesc do 12 i na 1 posiłek ale nie zawsze bede sie tego trzymac poten zjem rybe na parze z surowka z pora pozniej nie wiem co jeszcze no i trzymam sie zasad picia tych odstepow a i była juz kawa tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ta herbate w domu pije jak sobie przypomne::P) ale dwa lata temu pilam z miesiac i mialam mniejszy apetyt lubisz makowiec ? mam przepis to wkleje makowiec na diete rozdzielna - Składniki: Ciasto kruche: 250g mąki pszennej 125g masła 1 żółtko 60g cukru szczypta soli 2 łyżki wody Masa makowa: 300g zmielonego maku 250ml wody 250ml słodkiej, płynnej śmietany 4 łyżki miodu 2 łyżeczki cukru waniliowego Kruszonka: 150g mąki pszennej 100g cukru 100g masła szczypta soli Sposób przygotowania: Z podanych składników na ciasto kruche zagnieść jednolite ciasto. Owinąć w folię spożywczą i wstawić do lodówki na 1 godz. Tortownicę o średnicy 26cm wyłożyć papierem do pieczenia lub posmarować margaryną i posypać mąką lub bułką tartą. Ciastem wykleić spód tortownicy i bok na wysokość ok. 1 cm. Przygotowaną formę wstawić do lodówki i w tym czasie przygotować masę makową. Zmielony mak, śmietanę, wodę i cukier waniliowy wymieszać i gotować na małym ogniu tak długo, aż masa zgęstnieje (płyn odparuje, a mak napęcznieje). Ściągnąć z pieca. Wmieszać miód i pozostawić do ostygnięcia. Kolejno wyłożyć do tortownicy. Przygotować kruszonkę. Mąkę, cukier i sól wymieszać. Masło roztopić i od razu stopniowo dodawać go do mąki z cukrem i jednocześnie mieszając delikatnie ręką uformować kruszonkę. Kruszonkę rozłożyć na maku. Piec w nagrzanym piekarniku ok. 50- 60min. w temperaturze 200C. (Gdyby kruszonka za bardzo się przyrumieniła, narzucić na ciasto z góry folię aluminiową.) Smacznego Smile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×