Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaa2222

2 negatywy, i jeden pozytywny

Polecane posty

Gość jaaaa2222

Mam problem, pierwszy test zrobilam jakies 2 tygodnie temu ale wyszedl negatywny, we wtorek zrobilam drugi tej samej firmy i wyszła druga kreska bardzo bardzo jasna, ledwo widoczna, nastepnego dnia zrobilam kolejny test ale wyszedl negatywnie, wczoraj trzeci i to samo.. Dzisiaj moja siostra zrobila tez test tej samej firmy co ja pierwszy i wyszla tylko jedna.. co myslicie ? ten jeden test byl jakis popsuty czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki!...!....
ile masz lat idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa2222
26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa2222
a idiotka to moze ty jestes jak juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Znaczy ze nie ma ciąży i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę, że
ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd biora się takie
pustaki ,ile ich jeszcze kupisz i zrobisz ? hurtem bierz i sikaj co 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd się biorą
takie chamy bez kultury osobistej jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaywjajususiks
mialam podobnie...zrobilam 3 testy, kazdy innej firmy i z innej apteki...byly jakby negatywne po czym na jednym na drugi dzien pojawila sie bardzo niewyrazna kreseczka prawie niezauwazalna (na ulotce napisano ,iz po tak dlugim czasie wynik moze byc bledny) zrobilam wiec trzeci test z prawie niewidoczna druga kreseczka rowniez..poszlam do ginekologa na usg nie widzial nic ,ale wyslala mnie na badanie beta hcg..i okazalo sie ,ze jestem w ciazy..byla to jednak tak wczesna ciaza iz stezenia hcg bylo bardzo male stad takie wyniki testow i niewyrazne kreseczki, obecnie ejstem w drugim miesiacu ciazy... zrob badanie krwi, bo to musi byc wczesny okres ciazy i nawet usg u gina Ci nie da stu procentowej pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa2222
myslisz ? tylko ten pozytywny co wyszedl byl robiony jako pierwszy, a niby powinno byc tak ze te nastepne powinny wyjsc pozytywne bo wiecej dni minelo, sama nie wiem co o tym myslec, zabezpieczamy sie wiec te szanse na ta ciaze serio sa u mnie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×