Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veganka-meggi

ludzie zazdroszczą weganon, bo nie potrafią kontrolować swojego jedzenia.

Polecane posty

Gość veganka-meggi
Dareios to, że ty nie chcesz być wege to nikt cie nie zmusi. jednak na świecie są milion wegan, wegetarian, witarian - lekarzy, sportowców i innych zawodów, a mięsożercy nadal będą tweirdzić, ze to niejedzenie mięsa to coś nie tak z glową czy ciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you are...
Powyrywali sobie kły ? Roślinożercy ich nie mają :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Ja tam kocham wegan - więcej mięsunia dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudziony krwiopijca
Po co ludziom kły jak w ciągu milionów lat ewoluci polowali przy uzyciu narzędzi, kopali doły w które wpadały zwierzeta, używali łuków i strzal, wloczni, pułapek, sidel. Nam kły nie potrzebne bo mamy inteligencję. A po popowaniu miesko szło na rożen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony krwiopijca
i nie tylko polowali ale i HODOWALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powyrywali sobie kły ? Roślinożercy ich nie mają" x niestety jesteś w błędzie. np goryl ma kły a żywi się roślinami x "to, że ty nie chcesz być wege to nikt cie nie zmusi. jednak na świecie są milion wegan, wegetarian, witarian - lekarzy, sportowców i innych zawodów, a mięsożercy nadal będą tweirdzić, ze to niejedzenie mięsa to coś nie tak z glową czy ciałem..." x x Uprawiam kulturystykę. Nie obejde się bez produktów zwierzęcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po co ludziom kły jak w ciągu milionów lat ewoluci polowali przy uzyciu narzędzi, kopali doły w które wpadały zwierzeta, używali łuków i strzal, wloczni, pułapek, sidel. Nam kły nie potrzebne bo mamy inteligencję. A po popowaniu miesko szło na rożen." x x Za przeproszeniem, ale dzidy, łuki i strzały to nie sa żadne miliony lat tylko kilkadziesiąt tysięcy, czyli okres który dla ewolucji jest praktycznie pomijalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądząc po mordzie kciukiem
weganie są szkaradni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
Dareios daj foto to ocenie czy jestes kulturysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
Dareios no i co z tego to tylko narzędzia, nie znaczy, że jak ktoś chce to wege nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
Dareios nie wierzę Ci że jesteś kulturystą, a poza tym kulturystyka jest bardzo niezdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
Przystopuj z solarą chłopie bo wyglądasz jakbyś się w kurkumie taplał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
mój partner lepiej wygląda pracując fizycznie i nie jedząc nic pochodzenia zwierzęcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przystopuj z solarą chłopie bo wyglądasz jakbyś się w kurkumie taplał" x x to nie była solara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
a samego mięsa od kilkunastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty wiesz o ewolucji
jak już neardentalczyk 300.000 lat temu używał nie tylko narzedzi do polowań ale wytwarzał też odzież i nawet biżuterię, neandertalczycy polowali m.in na niedźwiedzie w jaskiniach, powiem ci więcej - taki np. Homo heidelbergensis żyjący pół miliona lat temu używał zaawanosowanych narzędzi do ćwiartowania mięsa co potwierdzają znaleziska archeologicznie wiec najwyraźniej masz braki w wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój partner lepiej wygląda pracując fizycznie i nie jedząc nic pochodzenia zwierzęcego" x x ja nie twierdze że wtedy jakoś mega wyglądałem, chciałaś fotkę to dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin80
czyli jednak kurkuma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
a co ty wiesz o ewolucji a co to ma do tego, że pokolenia wegetarian, wegan i witarian mają się dobrze?? może niektorzy nie chcą juz być neandertalczykami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak już neardentalczyk 300.000 lat temu używał nie tylko narzedzi do polowań ale wytwarzał też odzież i nawet biżuterię, neandertalczycy polowali m.in na niedźwiedzie w jaskiniach, powiem ci więcej - taki np. Homo heidelbergensis żyjący pół miliona lat temu używał zaawanosowanych narzędzi do ćwiartowania mięsa co potwierdzają znaleziska archeologicznie wiec najwyraźniej masz braki w wiedzy" x x Wiem. Ale to nie jest wystarczający okres aby pewne cechy całkowicie zanikły. czego dowodzi fakt że człowiek współczesny ciągle ma kły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
Dareios nie mówię, że źle wyglądasz, ale jedzenie mięsa tylko dla wyglądu to pusta sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli jednak kurkuma" x x nie, kurkuma jest bardziej żółta. to była normalna opalenizna + takie a nie inne oświetlenie. chociaz nie ukrywam że z solarium czasami korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mówię, że źle wyglądasz, ale jedzenie mięsa tylko dla wyglądu to pusta sprawa..." x x A ja nie mówię że wyglądałem wtedy dobrze. Nie mam zamiaru się porównywać z twoim facetem, bo go nie widziałem, poza tym dla ciebie może wyglądać lepiej, dla kogoś innego moze wyglądać gorzej, to kwestia co się komu podoba. x x a to że jest to "pusta" sprawa... ja jestem pragmatykiem. nie pozwole aby rzadziła mną ideologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganka-meggi
no nic idę pichcić obiad dzisiaj wyjątkowo kotlety mielone sojowe ( nie te gotowe tylko z ziarenek soi gotowanych bez gmo :P) kasza gryczana i surówki, na deser szarlotka sypana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dareiosa o procenty pytanie
piszesz "pierś kurczaka: białko 22%, tłuszcz 2-3%, węglowodany 0%", "wołowina polędwica: 20% białka, tłuszcz 4%, weglowodany 0". A co się składa na pozostałe 70-80% kurczaka i polędwicy wołowej? Bo może chemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistaludzka
O boże, nie mogę z tymi wege-fanatykami. Oszołomka pisze, że nikt normalny nie interesuje się tym ile i co jedzą weganie po czym opisuje swój dzisiejszy jadłospis. A zazdrość to jak zawsze argument na wszelkie zgrzyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×