Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...iii...

Mój ślubny makijaż próbny foto

Polecane posty

Też na co dzień mocno podkreślam oczy dlatego w jasnych cieniach lub pastelach czułabym się po prostu źle. Nie chciałam kilku cieni bo lubię prostotę. kochaj siebie- za próbny 100 zł i tyle samo za ślubny o ile dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny makijaż masz
mi też podoba się mocniej podkreślone oko. Wcale nigdzie nie jest powiedziane, że makijaż ślubny musi być delikatny i prawie niewidoczny. A masz jakieś dodatki lub kwiaty pod kolor make up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makkdskdj
Ładny ale mi brakuje jakiejś delikatnej kreski na linii rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to niedużo :) najpierw ją wypróbuję u siostry na ślubie ;) moim obowiązkowym elementem makijażu są kreski ;) ogólnie mi się bardzo podoba taki delikatny makijaż ślubny, ale ja niestety, nie ukrywam, muszę bardzo pracować nad oczami, żeby je powiększyć i podkreślić, dlatego mój ślubny na pewno będzie dosyć mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatków pod kolor nie mam, ale bukiet będzie w tonacji fioletowej :) kochaj siebie - to fakt, niedrogo :) Ja niestety nie miałam żadnej większej imprezy żeby go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ze zmarszczkami to
prawda, masz duzo wieksze niz ja (35 lat). Musisz miec sucha delikatna skore, nawilzaj ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet znalazłam. Wcześniej byłam i mi się nie podobało, ale nie będę pisać u kogo bo nie chcę nikomu złej reklamy robić, bo wiadomo każdemu co innego będzie się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam.....
zazdroszcza Ci slubu, bo albo sa z facetami kilka lat i im ani sie sni sie oswiadczac albo sa samotne, dlatego pisza ze brzydko. Mi sie podoba, wlosy i cera jak najbardziej do siebie pasuja a przeciez odcienie niebieskiego pasuja do blondu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam.....
ja mialam podobny tyle ze ja sama sie malowalam, mialam lekko rozowy i rozowy bukiet- lilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny makijaż masz
i kwiaty wystarczą jako ten kolorowy dodatek, a myślałaś o butach w kolorze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ee tam..... co za mało miasteczkowe podejście, zazdrosne bo im się nikt nie oświadczył bądź są samotne..... Może po prostu im się zwyczajnie nie podoba bo mają inny gust? A Ty to pewnie pana Boga za nogi złapałaś bo masz chłopaka/ narzeczonego/ męża (wybierz właściwe) ? wydaje mi się że nie każda kobieta ma takie ambicje. Wyobraź sobie, że kobiety potrafią być szczęśliwe jak są bez mężczyzny, nie każda potrzebuje faceta u boku by się spełniać. aha, żeby nie być posądzoną że odezwała się kolejna co to nie ma (proszę wybrać sobie): chłopaka, narzeczonego, męża i że wychodzi z niej zawiść itd dodam, że sama w czerwcu zostanę żoną :) Wracając do właściwego tematu, to miałam nie komentować tego makijażu, ale jak zobaczyłam powyższy wpis to nie mogłam się powstrzymać.... Przede wszystkim ważne, że Tobie się podoba. Ja akurat myślałam o bardziej fantazyjnym. Zresztą przy zamkniętych oczach to ciężko ocenić ;) Skoro masz dopiero 24 lata to radzę zainwestować w dobry krem pod oczy, skóra nawilżona od razu będzie wyglądać lepiej, mniejsze zmarszczki itd na pewno dobry krem pod oczy nie zaszkodzi. pozdrawiam i życze udanego ślubu/wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się buty w kolorze ale sama bym takich nie założyła, zostanę przy tradycyjnych :) Ludzie co wy macie z tymi zmarszczkami? zdjęcie jest zrobione z mega przybliżenia, może mam jakieś małe załamania które uwydatnił podkład ale do zmarszczek mi daleko:) Krem stosuję zawsze co wieczór i pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodzę z założenia, że każdy ma inny gust i jeżeli coś mi się nie podoba, to nie wykrzykuję tego całemu światu. Osobie ocenianej może się zrobić najzwyczajniej w świecie PRZYKRO. A większość komentarzy wydaje się być wystawiana właśnie przez zakompleksione osoby. Nie rozumiem też rad co do zmarszczek i kremu pod oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×