Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolo L.

Czy jest tu ktoś to mieszkał, mieszka lub będzie mieszkać w Irlandii?

Polecane posty

Gość gość
W tego typu sytuacjach przydatne na pewno okażą się dowody kolekcjonerskie z clubcard.com.pl . Cena jest ostatnio wyjątkowo niska, a jakość podobnych dokumencikow jest serio bardzo wysoka, wczoraj widziałem jeden u kumpla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, zgadzam się, ogarniecie dokumentu kolekcjonerskiego przed wyjazdem to dobre rozwiązanie. Dobrej jakości produkty mają tez na fastidcard.com, polecam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, temat dość stary,ale za to może stali subskrybenci podzielą się nabytymi latami doświadczeń? Dostałam ofertę pracy, ciekawą , w cork. COś powiecie o tej lokalizacji? Mówiąc szczerze mam za sobą jakieś wojaże ,ale to zaraz po dyplomie było no i anglia i szkocję przerobiłam. Jestem na ostatnim etapie rekrutacji więc sytuacja się coraz bardziej realna. Moje pytanie - średnie zarobki a kwota żeby przyzwoicie żyć. Mam na myśli wynajem mieszkania, jedzenie gotowane w domu, jakieś kino raz na miesiac, bilet miesięczny no i żeby coś odłozyć. To ile wg was? Bo no w szkocji zarabiałam ok 32k (2010) i mówiąc szczerze na wszystko mi ciągle brakowało,starczało od 1 do 1, raz na miesiac kino, troszkę tylko zwiedzania ... o odkładaniu czegokolwiek nie było mowy. No a nie oszukujmy się szkocja jest duzo tansza niz np.anglia. Ile liczyć na jakąś przeciętnego standardu kawalerkę w okolicy Caherlag/Little Island/Castleview ? Może ktoś z was teraz mieszka w okolicy? Wszelkie info bardzo docenię i będę wdzięczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podsłuchuj ośle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×