Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolo L.

Czy jest tu ktoś to mieszkał, mieszka lub będzie mieszkać w Irlandii?

Polecane posty

Gość gość
Tak te nowe budownictwa sa "kartonowe". Od socjala tez bym domu nie brala bo nie chcialabym mieszkac kolo patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kartonowe? są złe i są dobre apts. zależy jak trafisz a ja od socjala wzięłabym są niskie czynsze i to mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dają to brać nie odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady spłukana
dziewczyny napiszcie czy warto jechać do irlandii! 1. czy się tam godnie żyje? 2. czy ludzie są mili? (nie tak jak angole) 3. czy pogoda jest naprawdę taka deszczowa? jak jest zimą? brać dużo zimowych swetrów i kurtek? :D czapki? rękawiczki? szale? 4. słyszałam że tam jest drożyzna to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Tak nawet jak nie masz pracy to dasz rade zyc normalnie przez jakis czas 2. Zdecydowanie wiekszosc jest mila i pomocna ale wiadomo ze sa i ludzie mniej kulturalni (irlandzcy cyganie ). 3. Przygotuj sie na duuuuuzo deszczu, pogoda tu jest typowo jesienna 4. Jest drogo to prawda ale da sie wyzyc bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedziesz na zaltwione czy szukac/??? drogo hmnmmmm tak samo jakw pl irloe sa mili pomocni-ja ich uwielbiam jak nie pracujesz masz socjal ale misisz 2 lata przepracowac ps roboty nie ma, mieszkania sa niestety dosc drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co up?czego nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyje sie super lekko na wszystko stac , wczasy 3 razyw roku kosmetyki super jedzenie , alkohole, i odlada ok 400e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie w ciemno kupuj bilet już jak wylądujesz za free cię od lotniska taksówką wiozą do hostelu tam ci dają na dzień dobry 500 euro i proszą żebyś odpoczęła do jutra na następny dzień przychodzi facet i wyrabia ci pps. bo to ważne !!! zabiera cię do fasu i tam ci daje całą listę z ofertami pracy ty wybierasz sobie która ci pasuje i od następnego dnia zaczynasz pracować praca oczywiście wraz z 2-3 pokojowym apartamentem. irlandczycy zaraz ci wyrabiają madical card bo leki i wizyty u lekarza też są darmowe ach co ja ci tu pisać będę bajka nie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a któraś jest w związku z irlandczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w zwiazku z irlandczykiem. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to , teoj zwiazekz rudym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo jesteś w związku z irlandczykiem? :) są jakieś problemy z powodu innych kultur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kultur a jak tu kultura? chyba mocnego picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Irlandczycy są boscy mmmm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
jestesmy razem 7 lat i nie ma duzych roznic kulturowych, moze jedynie, ze jemu sie nie spieszy do slubu ;) pelen relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to prawda, że irole wolą bardziej swoich kumpli niż swoje partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Haha moj nie, ale wychodzimy tez odobno. 2 tyg temu on z kolegami a tydzien temu ja z kolezankami a w tym tygodniu razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze, facet ma siedzieć przy nodze swoje pani :D a tak w ogóle to uwielbiam irlandczyków, niezłe świrusy i jajcarze, nie wiem skąd u nich ta pogoda ducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkim musi byc umiar a faktycznie humor im dopisuje i jakos bezstresowo sie z nimi zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt sa bezstresowi wyjj****e na wszystko pogoda ducha bo nie musza placic jka my za domu po 1000euro im placi socjal i oby do weekendu niesttety w robocie maja w******e tak samo , spoznienia za nich robic treba a kase ta sama biora ale lubie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogą brać kasę to biorą, my polacy też byśmy korzystali gdybyśmy mogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Prawde mowiac nie znam zadnego irlandczyka ktory zyje na socialu, za to polakow tak. Do pracy sie spozniaja ale ja tez do punktualnych juz nie naleze :D kiedys mnie to denerwowalo, a teraz sama sie spozniam a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam z widzenia pełno ćpunów łazi z markowych ubraniach nie takich z penisa a adidasie puma nike nie pracują ale pd spcjalem wiecznie stoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kage
Mieszkam od 3 miesiecy w Dublinie Padaka straszna, jeśli ktoś sie zachwyca to chyba przyleciał tu z wioski zabitej dechami... Irlandczycy są po prostu głupi, a ich kobiety brzydkie i grube (są wyjątki ale to zapewne nie są miejscowe) W sklepach nic nie mają, są zacofani o dobre 10 lat. Do tego masa hołoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j w takim razie do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kage
Bardzo chętnie, ale jeszcze kilka miesięcy sie tutaj pomęczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam od 3 miesiecy w Dublinie Padaka straszna, jeśli ktoś sie zachwyca to chyba przyleciał tu z wioski zabitej dechami... Irlandczycy są po prostu głupi, a ich kobiety brzydkie i grube (są wyjątki ale to zapewne nie są miejscowe) W sklepach nic nie mają, są zacofani o dobre 10 lat. Do tego masa hołoty Nie zapytam gdzie mieszkasz i z czego żyjesz (benefity?) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×