Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość lilia 1111
wazne zeby te 20 godz. tygodniowo przepracowac, jak dasz rade to mozesz nawet 2 dni po 10 godz. dzwonic, a pozniej odpoczywac, wyjezdzac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co zadzwoniłam dzisiaj do pani która była już zapisana przez Medice z Łodzi, bo 2 lata temu też robiła mammo w naszym mammobusie a ja jej zmieniłam godzinę i zapisałam przeze mnie, bo nie miała żadnego numeru rejestracyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
nie przeczytalam wypowiedzi kolezanki ktora pisze ze na 2 tyg wyjechala i nie bylo problemu takze sorki... widocznie nie trzeba miec 20 godz. przepracowanych w ciagu tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
tez tak gosciu zrobilam w kwietniu i narazie mam ja na szaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.Karol kiedy powiedzial ze nie mozemy tak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorbet
koleżanki udało Wam się kogoś umowić dzisiaj po południu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazd mialam zaplanowany zanim ta prace znalazlam.p.Karol o tym wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam nic zaplanowanego ale prawdopodobnie będę miała wyjazd na kilka dni ale jak nie ma problemu to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, prawie polowa maja a ja mam jeszcze 60 niebieskich w kwietniu.. choc z drugiej strony moze lepiej jak sa niebieskie bo moga byc brazowe, ehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam tak nie pierwszy raz i nigdy jeszcze nie miałam na szaro, zawsze zielone, nigdy nikt mi nie mówił że tak nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencji mozna "podbierac" pacjentki nie Mediki, zapytaj zreszta pana Karola, on tu rzadzi,ale kiedys tak mowil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
Ja myślę że to logiczne jeżeli ktoś umówił z Medica to druga osoba nie powinna podbierać bo konkurujemy między sobą a to już nie feir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina14
jak długo czekacie na sprawdzenie peseli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalino chodzlio o to ze bezposrednio z przychodni Medica dzwonia i umawiaja Panie ktore byly u nich 2 lata temu....a nie ze podbieramy kolezance zatrudnionej u Pana Karola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nadal nie mam wyników rekrutacji, więc chyba nici z tej pracy, ktoś jeszcze czeka na wyniki? czy Pan Karol przysyła też odpowiedź odmowną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dostałas jakas wiadomość, że np bedą późneij wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nic takiego nie dostałam, żadnej informacji o opóźnieniu, w pierwszej wiadomośc***isało że wyniki mają być podane do 14 maja, więc chyba się nie dostałam niestety - najwyżej jak nic nie przyjdzie do wieczora napiszę jeszcze do firmy poza tym na forum pisały już osoby, że dostały odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie które przeszły rekrutacje dostały meila co robić dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy dostają wyniki rekrutacji w tym samym czasie, kiedy ktoś pisał na forum, że się dostał, ja musiałam czeka jeszcze tydzień i też myślałam że nici z tego a jednak się dostałam. Jeśli się nie dostaniesz też ci wyśle maila, że dostały się inne osoby wiem bo pisałam kiedyś z kobietą, która się nie dostała, bo dzwoniła do "miasta testowego" zamiast do Krakowa bo nie zrozumiała gdzie ma dzwonic i Pan Karol uczciwie jej odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w emilu zapewne masz login i haslo, swoj numer telefonu, wiec mozesz zaczynac prace...szef przysle Ci umowe, podpiszesz z data dnia w ktorym zaczelac dzwonic i odeslesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sie jeszcze upewnic i zapytac szefa czy np. dzis mozesz juz dzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba czekac na maila od szefa pod tytułem "Rozpoczęcie pracy" Posyła tam opisy wszystkich miejsc gdzie dzwonimy i podaje inne ważne informacje w tym Twój indywidualny numer telefonu no i to on proponuje dzień rozpoczęcia pracy. Choc login i hasło o wszem są chyba takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes radze Ci zaczekac, ja odpowiedz otrzymalam gdzies dopiero po dwóch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czekalam sama zasugerowalam kiedy moge zaczac i szef nie mial nic przeciwko, wyslal wszystke nizbedne inf do rozpoczecia pracy!!! nic nie szkodzi zapytac kiedy mozesz zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto pyta nie bladzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze dzień bo przecież wczoraj dopiero dostałam meila z propozycją współpracy ale jutro już na pewno się o sobie przypomnę dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
czy u was tez jest dzis BLAD dlugie ladownie stron i wogole jakas masakra z tym systemem? ja mam dosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo ok jak dzwonilam, ok w sensie ze nie bylo bledu,bo tego jak szlo komentowac nie bede.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×