Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość EvStyle123
Tak też właśnie myślałam, ślicznie dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Czy któraś z już niepracujących w tej firmie zwalniała się sama? I czy po zakończeniu pracy otrzymuje się świadectwo pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w środę mam dzień próbny, mam trochę stracha.Mam pytanie, jeżeli ktoś deklaruje 8 godzin pracy dziennie, to czy codziennie jest tyle zleceń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam w środę dzień próby i mam wielkiego stresa z tym związanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się stresować.Nie taki diabeł straszny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie dlaczego niektóre dziewczyny tak domagają się tych czasów połączeń. Przecież one nie oddają stanu faktycznego jaki się przeznacza na pracę. Wczoraj na przykład na 2h mojego dzwonienia telefony odebrało może z 6 osób, czyli wyszły pewnie ze 2 minuty połączeń,hehe. Poza tym czy ktoś liczy czas połączeń moich palców z klawiaturą gdy sporządzam notatki z rozmów, albo długopisu z notatnikiem, w którym też gryzmolę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam Wasze wypowiedzi to aż przeze mnie ciarki przelatują.W co wy wierzcie jestem też niepełnosprawny i wiem ile dotacji do wypłaty dostaje mój pracodawca.Niechby za każdą osobę dostał 1000zł z PEFRON-u a wam zapłacił miesięcznie 200zł to będzie bogaty.Pomyślcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh 200 zł ,ja wyszłam 50 zł za 3 tyg.gadania ,wysłuchiwania obelg od bardzo bezczelnych ludzick (szczególnie Warszawa i Bielsko-Biała) może ktoś miał więcej szczęścia ,ale jak ktoś nie zaryzykuje to sie nie przekona . Pozdrawiam pracujących i wytrwałych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaja
Do "gościa" pytającego o świadectwo pracy: ja zwolniłam się sama. Dostałam świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co można wyczytać na stronie akurat osoby niepełnosprawne są zatrudniane na dużo korzystniejszych warunkach, bo na umowę o pracę i mają stawkę godzinową a nie jak reszta za liczbę przebadanych pacjentek i za pół etatu wychodzi około 700zł na rękę, więc jeśli to prawda to nie byłoby źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za info,a mi pan Karol napisał ,że po zleceniu niema świadectwa co jedynie mogę dostać zaświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę nie być niepełnosprawną i zarabiać mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej oczywiste. Każdy by wolał tylko kto ma na to wpływ? Ja się tylko odniosłam do wyżej napisanych postów. Ale tak na marginesie osoba niepełnosprawna niekoniecznie musi poruszać się na wózku czy mieć jakąkolwiek ułomność fizyczną. Niektórzy mają orzeczenie o niepełnosprawności a są sprawne i wyglądają na całkowicie zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo koleżanki, czy ktoś zagląda tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądają wszystkie, które cokolwiek napisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to miło, jakoś w grupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie od wysłania CV firma odezwała się do Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie jakies 3 dni, jestes po dniu próbnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dopiero CV wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
dziewczyny mam dzien probny 6 lutego, jak to jest z dniem probnym? moge sobie wybrac godzine o ktorej bede dzwonic czy zostanie mi ona narzucona? kolejne pytanie - chodze do urzedu pracy, czy jak podejme tą prace to bede musiala zrezygnowac z urzedu pracy? czy telefony do ludzi wykonuje sie jedynie do 20 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
aaa i jeszcze jedno pytanko :P jestem zarejestrowana w urzedzie pracy i mam tam ubezpieczenie razem z dziecmi, to jak podpisze ta umowe zlecenie to dzieci tez beda dopisane do ubezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś w UP i tez o to pytałam : więc jeżeli otrzymasz umowe zlecenie jesteś objęta ubezpieczeniem i dzieci też można dopisać,ew. dopisac do męża. Musisz powiadomić UP ze rozpoczełaś prace w ciągu 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej zostanie Ci zasugerowana godzina w której masz dzwonić,ale jeśli nie będzie Ci odpowiadać, to powiedz panu Karolowi,proste. Co do godzin w jakich się dzwoni już pracując,to ja uważam,że nawet do 20 to już za późno, by wydzwaniać do ludzi zwłaszcza w małych miejscowościach. I od 8 rano to też za wcześnie,ale to moje zdanie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
no własnie mam 6 latka ktory chodzi do zerowki od 8-13 i malucha ktory idzie spac miedzy 10-11, i tak se myslalam ze moglabym dzwonic wlasnie od 9:30-12:30 max, ehh juz sama nawet nie wiem czy brac sie za to heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
a jak to jest z tym wynagrodzeniem, zaplaca tyle ile pacjentek sie umowilo? da sie w tym zarobic chociaz z 300 zl na miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się i 500 ale trzeba dzwonić regularnie po 4-5h i najlepiej do południa i po południu. Jeżeli pracowałabyś tylko rano to nawet 300zł byś nie zarobiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wczoraj miałam dzień próbny o 17 do 18 było fajnie ale co tego nikogo nie umówiłam albo starsze lub młodsze jeszcze nie chcą się badać .Jedna pani chciała ale miała w tamtym roku robioną a jeże druga jest onkologiczna . I nic tej pracy bo nikogo nie umówiłam!!.a tak liczyłam na pracę tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze nie umowilas nie znaczy ze Cię nie przyjmie p. Karol ale tak to w zasadzie wyglada na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja dostałam nawet wszystkie materiały szkoleniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,80, za pacjentkę, która się zgLosi do badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×