Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość kleo31
W planie pracy trzeba wpisać godziny od do. Jak mam wpisać jeśli mam przerwy w ciągu 12 godz.pracy. Np. pracuję od 8 do 20 z przerwami.Proszę o odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba wpisywać nic w tym planie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo31
to jak sprawdzają jak i kiedy pracuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po słynnym czasie połączeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny.Ja mam w czwartek dzień próbny..Zastanawiam się czy to jest mega trudne i o co to chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo31
To nie jest trudne, wymaga to tylko dużo samozaparcia i cierpliwości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zadam głupie pytanie, co robicie w sytuacji ,gdy zadaję ktoś pytanie ,mój numer jest zastrzeżony, a skąd Pani go ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_a
kleo31,odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytanie skąd pan Karol wie jak pracujemy,to odpowiedź jest bardzo prosta - rozmowy są nagrywane,więc może je (p)odsłuchiwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu... Ja odpowiadam wtedy, że mam nr z bazy i że to nie ja odpowiadam za to co w niej jest, bo ja jestem tylko panią od dzwonienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do dziewczyn pracujących w tej firmie powyżej 3 miesięcy... Dobrze wam idzie w tym miesiącu? Bo mnie fa-tal-nie i zastanawiam sie czy mam takiego pecha czy każdemu idzie gorzej jesienią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo31
A ja zapytam, jak sobie radzicie z agresywnymi ludzmi, piszę ludzmi a nie paniami bo częściej mi się trafiają tacy wśród mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się postarać nie brać tego do siebie,co innego zrobisz, nam agresją nie wypada odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamkaaaa
ja pracuje od pół roku takiego miesiąca jak listopad tragicznego to nie miałam do tej pory :) co chwilę brąz i mam bardzo mało zapisanych pacjentek, pracuje tak aby mieć na miesiąc te 200 - 300 zł czyli ok. 3 do 4 h dziennie, podchodzę do tego z humorem - często opowiadam potem znajomym o zabawnych sytuacjach a takich jest niemało :) kto dzwoni to wie ;) jak ktoś odkłada słuchawkę w trakcie jak mówie pokazuje mu język ;) pozdrawiam wszystkie dzwoniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo31
no to troszkę sezamkaaaa mnie pocieszyłas bo ja jestem początkująca i myślałam że to tak zawsze mało pacjenek chce się zapisywać. Narazie się nie poddaję, ale bywa ciężko pod koniec dnia jak tak się nagadam od 8 rano i raptem zapiszę ze 4 panie a potem z tego może 2 przyjdą. Ech...Czyli jest nadzieja że przyjdą lepsze miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamkaaaa
nadzieja jest zawsze :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evstyle 123
hej Dziewczyny ,pracuje na razie od 3 dni,mam pytanie, czy teraz infolinia potwierdza przybycia pacjentek na badanie,czy ja dzień wcześniej musze zadzwonic i spytać czy przyjdą z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, potwierdzaniem zajmują się kolezanki z infolinii, my dzwonimy potem do brązowych delikwentek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evstyle 123
Ok dzieki bardzo za odpowiedz :) bede teraz obserwowala te brazowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą niepełnosprawną i ta firma podpisze ze mna umowe o prace wiec chyba nie beda patrzec na ilosc wyrobionych do badania pacjentek,mam etat godzinowy i za godziny pracy placone,co innego jak ktos ma na umowe zlecenie to pewnie jest inaczej placone,w kazdym razie dal mnie umowa o prace jest wairygodna ,PFRON daje na podstawie takowej na narzedzie pracy czyli komputer ,wyslalam sie i zobacze ,co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczne pytania
witajcie dziewczyny czy którejś pan karol podziękował za współpracę, czy raczej same rezygnujecie? Pytanie oczywiście do tych , które juz nie pracują :) I jeszcze jedno ile średnio umawiacie pań pracując 20 godzin tygodniowo? pozdrawaiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvina29
Witam kobietki mam pytanko do którego p.Karol wysyła rozliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak szybko z przychodni dostaje potwierdzenie wykonania badań . często jest to ok.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem coś tych rozliczeń nie widać ani czasów połączeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvina29
No właśnie rozliczeń ale patrząc na tempo zielonych w terminarzu to ta praca za grudzień się nie kalkuluje jak się zarobi 50 zł w porywach do 100 zł ,a gardło zdarte i kilka'' przyjemnych'' słów zarobione brrrr, :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym miesiącu rozliczenia będą pod koniec miesiąca ze wzgl na przerwę świąteczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwina29,myślę,że w grudniu każdej z nas poszło gorzej,zresztą ogólnie zimą pewnie słabiej idzie w tej branży.Ponadto w tej pracy jest tak,że im dłużej pracujesz tym możesz więcej zarobić,bo zbierasz sobie kontakty i tak np.w Krakowie jak ktoś pracuje tu z rok,to może sobie nazbierać kilka razy więcej pacjentek niż ta która dopiero pracę zaczęła, niestety tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze cierpliwość popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo31
muszę przyznać ,że cieszę się że jest to forum. Zawsze można się wymienić takimi uwagami jak tu, a przyznam że dla mnie początkującej są one wszystkie bardzo cenne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvStyle123
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy można gdziekolwiek sprawdzić swoje notatki (kolejne terminy pacjentek które zapisuję )? bo na dole pojawiają mi się oczywiście na bieżąco,z danego dnia, bądź tygodnia, a czy gdzieś mogę sprawdzić np jak do kogoś mam zadzwonić za miesiąc, bądź dwa? z góry Wam dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_a
Raczej nie można.Jeśli rozmawiałaś z kimś np.10. grudnia i umówiłaś kontakt na 4 marca,to tego dnia na stronie z numerami pojawi Ci się notatka tłustym drukiem i jeśli nie wejdziesz wtedy na to miasto to będzie na tej stronie jeszcze jakieś 3 tyg. Potem pojawi Ci się automatycznie na żółtej kartce gdy będziesz dzwonić do tej miejscowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×