Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Nawet nie zwróciłam uwagi na kolor numerów telefonów więc nie wiem co oznacza zielony a co czarny;) A co do drugiej części to mogę podać ci rękę, bo w ostatnim czasie też słabo mi się robi na samą myśl gdzie mam dzwonić.. Mój osobisty ranking faworytów: 1.WAW 2.SZC, KRA 3.BYT, BIE, LOD i na tych trzech miejscach zakończę, bo mogłabym tak wymieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
siadłam po 17-tej i patrzę na opis: SRE... Aż mi serce zabiło z podniecenia, że coś wreszcie się ruszy. Patrzę na terminarz: już nie ma ani jednego wolnego miejsca. Ja to mam szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wena89
Też myślałam że się spóźniłam,ale po chwili zreflektowałam się że może są już na październik - i faktycznie były;) Ale powiem Ci krótko, z mojego punktu widzenia wiele hałasu o nic. Terminy się rozeszły,więc nie mogło być tak źle,ale akurat ja trafiałam na odpowiedzi w postaci trzasku słuchawek:( Przez godzinę z ledwością jedną kobietę zwerbowałam, w dodatku taką, że na wstępie zapytała czy nic się nie stanie, jeśli nie pójdzie,hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FenOmen ja chyba tez pasuje, bo zaczyna mnie to przerastac, przez 4 godziny nie umowilam ani jednej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Jestem lepsza - ja od poniedziałku do dziś umówiłam 2 osoby! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałyście maila? Ciekawe czy któraś z osób dzwoniących już do Białegostoku ucieszyłaby się z jego przywrócenia, bo jak dla mnie to miasto jest tyle samo warte co na przykład Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ciekawa jak będzie w Tczewie szło, oby dobrze,ale to małe miast,wiec kilka razy i go obdzwonimy.. W Ciechanowie pewnie tez niedługo skonczy się dobroć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dopiero zaczynam prace i mam pytanie czy dzwoni ktoś w godz od 12 do 16.00 gdzieś chyba pisało, że nie można a mnie te godziny najbardziej odpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, można dzwonić od 12 do 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jestem nowa- 6 dni na słuchawkach:) a robimy jak we wszystkich miastach mamy skończoną bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Wtedy się idzie na urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FenOmen
Moje posty zawarte powyżej, które mogły w jakikolwiek sposób wpłynąć na negatywny odbiór pracy w firmie, były jedynie krzykiem rozpaczy w momencie kiedy źle mi szło (mea culpa), a nie negatywną opinią o firmie. Jeśli ktokolwiek zrozumiał to inaczej to bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, przecież żadna z nas nie pisze nic złego o firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FenOmen, co cie zmotywowało do takiego oświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Musicie miec strasznego pecha w umawianiu. Ostatnio usiadłam na 2 godz i umówiłam 4osoby w tym 1 w szczecinie. Żeby liczyć na wieksze zarobki trzeba popracowac troche i pozbierac swoja baze osob które zaraz wejda w ten wiek lub od ostatniej nie minely jeszcze 2 lata :) Oczywiscie trzeba bardzo pilnowac i jak sie z kims umawia czlowiek na dana godzine to dzwonić. Pracuje juz jakis czas wiec wiem co mówie ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościaaaja
hej :) mam zamiar pracować razem z Wami ;) lepiej zadzwonić do władzy czy napisać e-mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij po prostu CV, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie: czy my te pacjentki, które mamy w terminarzu będziemy miały cały czas? Czy też są one co jakiś czas usuwane? Chodzi mi o to czy zapisywać pacjentki, które wykonały badania jako terminy za dwa lata czy też będą one cały czas w moim terminarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, wątpię by pracował tu ktoś przynajmniej dwa lata by mógł odpowiedzieć ci na to pytanie,ale pewnie te pacjentki które zapisujemy i się przebadają pojawią się w kontaktach za te dwa lata automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego przy rozliczeniu nie mamy napisane za ile to jest kobiet płacone? Skąd mam wiedzieć, które zapłacone a które nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzaaSti
Witajcie dziewczyny. Wczoraj złożyłam CV do tej firmy. Znalazłam ogłoszenie na stronce UP :) Czytałam wasze komentarze i widzę, że łatwo nie jest. Ale od jakichś 4 lat szukam pracy w mojej małej mieścinie i jakoś nie wychodzi;) Mam nadzieję, że będę miała szanse się wykazać. Wielkich pieniędzy z tego nie ma, ale lepsze to niż nic, na kilka rachunków będzie :) Może uda mi się dołączyć do waszego grona ;] Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko do zaawansowanych pracowników firmy, czy w dzień próbny dzwoni się tylko jedną godzinę czy jeżeli chce mogę dzwonić więcej czasu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzaaSti
Dziewczyny, powiedzcie mi jak długo konfigurowałyście komunikator? zrobiłam wszystko jak należy... a komunikat "Rejestrowanie..." widoczny jest już koło 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie potrafie Ci pomoc DzaaSti.Mnie pomagal chlopak.Moze tez popros kogos o pomoc w sprawie tego komunikatora... U mnie bylo ok,ale czasami jest problem i wtedy wystarczy zresetowac komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i już po godzinie próbnej niestety nie udało mi się nikogo umówić ale myślę ze to nie przeważy na decyzje zatrudnienia więc czekam na decyzje czy mogę się spodziewać odpowiedzi wcześniej nisz w po tyg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzaaSti
Już wszystko gra :) Jutro mam dzień próbny :) Zobaczymy co z tego wyniknie :) Aby tylko stres mnie nie "zżarł ":D Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do jakich miast dzwoniłyście dziewczyny w dniu próbnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Krakowa a dostałyście już odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałam jeszcze żadnego maile chyba mi nie poszło zbyt dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_a
Cierpliwości, będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×