Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
A jak to wygląda od strony technicznej ? to dzwonienie ? wchodzi się na jakiś serwer ? instaluje sie coś na kompie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest napisane w materiałach szkoleniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem pana Szwalka ,niby to chce dac prace osobie niepelnosprawnej a mnie wprowadzil w błąd,żebym sie logowała z materiału szkoleniowego a nie hasla podanego w mailu,powiedzial ze sie pomylil a ja mialam przez to zły terminarz , Chce on wg.mnie wyciągać różne dane z orzeczen nie wiadomo w jakim celu.Pan Szwalek napisal ze dwie inne osoby przyjąl do pracy,ze rekrutacja zakończona a w innych miastach np.Krakowie ogłasza sie z oferta dla niepełnosprawnych po Urzedzie Pracy. Pisalam czy po rozmowie probnej bede brana pod uwage w pierwszej kolejnosci ,chcialam sie upewnic bo tak podobno jest jak ktos za pierwszym podejsciem pracy nie dostal,nie odpisal,telefonu nie odbiera i to wszystko dziwnie wyglada,co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złego słowa nie mogę powiedzieć o p.Karolu, skoro mowi żeby nie logowac sie i sie pomylił to z pewnoscia tak jest..to uczciwy człowiek . takie ma zdanie o moim pracodawcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma ADSPECTUS na swojej stronie i na portalach dla osób niepełnosprawnych umieszcza ogłoszenia, że osoby ze stopniem znacznym, z pierwszą grupą, otrzymają umowę o pracę i konkretne kwoty brutto zależne od wymairu, a w rzeczywistośc**przysłano mi propozycję umowy na zlecenie. Nie rozumiem więc czemu osoby niepełnosprawne prosi się o wysyłanie skanu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, skoro i tak daje im się umowy na zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie gosciowko zle powiedzial o logowaniu sie,ze mam to zrobic z materialow szkoleniowych,nie z maila, a na odwrot powinno byc,a co do naszych orzeczen o niepelnosprawnosci to przeciez pracodawca moze na taka osobe dostac dotacje na utworzenie jej stanowiska pracy im wyzszy stopien wiecej kasy bo zdolnosci kredytowej to raczej my nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy trzeba wyjasniac u zrodla, czyli bezposrednio z pracodawca. Nie musisz zgadzac sie na warunki, ktore Ci nie odpowiadaja. Moze poczatkowo daje umowe zlecenie a potem gdy sie sprawdzisz umowe o prace?? Wiadomo ze nie kazdy nadaje sie do tego typu pracy. Ale nie oszukujmy sie, wiadomo ze kazdemu prywatnemu przedsiebiorcy najbardziej zalezy na tym by interes mu sie krecil,a nie zeby uszczesliwiac sowich pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że moja poprzednicza ma racje,pracodawcy zależy na wlasnym interesie głownie,a pan Karol moze ma miły tembre głosu i może nawet jest przystojny,do tego jego atut on facet podwładne kobiety ,niektore ach i och jaki to on jest ,a wcale nie musi byc uczciwy ,miły glos o niczym nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złego słowa nie mogę powiedzieć o p.Karolu, skoro mowi żeby nie logowac sie i sie pomylił to z pewnoscia tak jest..to uczciwy człowiek . takie ma zdanie o moim pracodawcy usmiech.gif a może jest nieuczciwy,udostepnil ci swoje dane zebys miala wglad do jego kartoteki?moze jest milym i przystojnym cwaniaczkiem i naciagaczem ,tacy wykorzystuja tylko naiwne kobiety i wiedza jak to robic,ich chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie muszę się zgadzać na warunki, które mi nei odpowiadają i się nie zgodziłam.Można dać od razu umowę o pracę na okres próbny a nie najpierw umowa zlecenie, skoro w ogłoszeniu informuje się potencjalnych pracowników i zachęca się ich umową o pracę. Skoro uczciwy pracodawca i taki och i ach, to powinna być informacja w ogłoszeniu o pracę, że najpierw umowa zlecenie a potem najwyżej umowa o pracę i każdy by wiedział na co się decyduje i po co wysyła skan orzeczenia. A tu prawda przemilczana, obiecywanie konkretnych sum w zależności od wymairu etatu i od razu nakaz wysyłania orzeczenia o grupie. Tylko po co, skoro osoby potem dostają umowę na zlecenie. Mam nadzieję, że nie chodzi o nic neiuczciwego, ale jak dla mnie to nieuczicwe zachęcać kandydatów fałszywymi obietnicami. Ja ogłoszenie znalazłam i na stronie ADSPECTUS i na ipon.pl i na bezbarier i wszędzie była mowa, że osoby niepełnosprawne mają przesłać orzeczenia o grupie i będą na konkretnych warunkach, jeśli zostaną przyjęte. No nie da się tego przetłumaczyć na umowę zlecenie, choćby nei wiem jak się kto uparł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze bedziesz zatrudniona na specjalnych warunkach,i masz przeslac orzeczenie?no to widac ze Szwalkowi zalezy na dotacjach na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepelnosprawnej i po to mu orzeczenie,gołym okiem widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołym okiem widać, a nawet i wnioskować można, że o to chodzi, tylko w takim razie czemu potem zamaist owej umowy o pracę, jest proponowana umowa na zlecenie. Skoro w ogłoszeniu o pracę pod kątem osób niepełnosprawnych informacja była o umowie o pracę. Tego nie rozumiem. Pan ogłasza, że osoby niepełnosprawne mają wysłać skan orzeczenia o grupie i w przypadku zatrudnienia otrzymają umowę o pracę i podaje stawkę zależną od wymiaru godzin, a potem nagle okazuje się, że nie ma umowy o pracę, tylko jest umowa na zlecenie. O to mi wciąż chodzi. Po co więc osoby niepełnosprawne są o orzeczenia proszone, skoro na umowę o zlecenie są owe dane niepotrzebne i co w takim razie dzieje się z tymi wysłanymi skanami orzeczeń. I w ogóle czemu nei stawia się sytuacji jasno w ogłoszeniu tylko obiecuje coś innego, a proponuje się zupełnie coś odmiennego. W końcu między umową o pracę, a umową o zlecenie jest różnica. I tak jak pisałam już wcześniej, można zatrudnić na okres próbny na umowę zlecenie i jeśłi ktoś się nei sprawdzi po takim okresie nie przedłużyć umowy. A w ogłoszeniu kierowanym do osób niepełnosprawnych nie ma wzmianki o umowie na zlecenie, tylko o umowie o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups, literówka , chodziło mi o to, że można zatrudnić na okres próbny na umowę o pracę i potem najwyżej umowy nie przedłużyć, jeśli ktoś się do takiej pracy nie nadaje i się w niej nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups, literówka , chodziło mi o to, że można zatrudnić na okres próbny na umowę o pracę i potem najwyżej umowy nie przedłużyć, jeśli ktoś się do takiej pracy nie nadaje i się w niej nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pracodawca moze brać dotacje na utworzenie stanowiska pracy osobie niepelnosprawnej to niech daje bez łachy umowę o prace żebym mogła dostać na komputer z PCPR jako narzedzie pracy,to wtedy widze ze mam te stworzone warunki bo na umowe zlecenie nie dadza dofinasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce wyciagać po pieniązki na dotacje o stanowisko pracy to każdy pracodawca ma lepkie ,a czemu nikt ich nie kontroluje jak wydaja na nas niepelnosprawnych te kase,jak nam niby stwarzaja te lepsze warunki?bo 8 godz.jak kazdy pracuje sie tylko niepelnosprawny to teraz łakomy kąsek,wiadomo,kasa za nim idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieczyny,ja sie na tym nie znam,ale wydaje mi sie ze aby pracodawca dostal dotacje na osoby niepelnosprawne to MUSI zatrudnic je na umowe o prace i uczciwie zaplacic. Nie sadze by PFRON rozrzucal pieniadze na prawo i lewo i dawal je kazdemu pracodawcy ktory jedynie zadeklaruje ze zatrudni osobe z orzeczeniem. Musi sie chyba z tego rozliczac i jakos udowodnic ze daje prace osobie niepelnosprawnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
Dziewczyny ile zarabiacie na umowie zlecenie? tak mniej wiecej? mam 6 lutego godzine probna i wtedy zobacze czy jak co to brac tą prace czy nie, długo juz pracujecie tam? bywaja takie dni ze nie ma pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
Dziewczyny jakie mozecie polecic sluchawki z mikrofonem? musze sobie zakupic, bo nie mam zadnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najzwyklejsze słuchawki z mikrofonem wystarczą. Nie muszą być "wyapsione" :) Skoro jest prawo i możliwośc dofinansowań na osoby niepełnosprawne z PFRON dla pracodawców zatrudniających takie osoby, to ja nie mam nic przeciwko, niech sobie korzystają w końcu stworzyli miejsca pracy i dają możliwość zarobku, tylko niech nie oszukują osób niepełnosprawnych, niech nie rządają skanu orzeczeń pisząc o umowie o pracy, a potem oferując jedynie umowę na zlecenie, Tak się nie robi. Szczerze przedstawia się warunki bez mamienia o umowie o pracę, a potem jakgdyby nigdy nic ofertą umowy na zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co tu sie tak użalać skoro można to samo w e-mailu napisać panu Szwałkowi? Problem będzie rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy dzwonimy do pacjentek powinna być opcja " odgłos rzucanej słuchawki", bo co wtedy odznaczyć? nie chce sie badać? czy nie życzy sobie żadnych telefonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na ogol zaznaczam umow na inny termin, czasem trafi sie zly dzien u kogos a szkoda po jednym razie numer z bazy usuwac..dzwonie ponownie za 2-3 mies. a co do tych wypowiedzi wyżej najlepiej sprawe u źródła wyjasnić, to ze uwazam za uczciwego p Karola to mam podstawy..wkrotce bede rocznice swietowala...a zeby mowic ze nieuczciwy tez trzeba mieć podstawy , rozumiem ze zaufanie jest ograniczone bo chyba wszyscy tak maja przed podjeciem pracy. Po tych 20 kilku latach mojej pracy zawodowej zaden mi nie pokazal swoich danych...i nie patrze czy p.Karol jest przystojny czy glos ma ladny... ja patrze na pracodawce a to inna perspektywa, "Tyle" w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
a skąd wiecie ze on jest przystojny? jest jego zdjecie gdzies na necie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba źle odczytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
no jak zle :P juz kilka osob pisało ze niby przystojny ehhehe wiec ciekawa i ja jestem jak on tam wyglada :P hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros moze fotke posle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
niech mnie najpierw przyjmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy masz dzień próbny?.pewnie stres jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajxg83
6 lutego, do dzisiaj mialam napisac czy chce podejsc do niego czy nie, w poniedzialek wiec ma wyslac wszystko co potrzeba. bardziej sie stresuje tym czy przysle czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×