Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
i właśnie tu jest różnica mieszkalam na slasku wiele lat i wiem ze maja poprostu taki charakterystyczny sposób mówienia, mialam tam sporo umówionych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę sama przedzwonić bazy na Śląsku, taki mają akcent poprostu inny niż inni przez to się wydają szorstcy, nie mieszkam na Śląsku ale znam te rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Częstochowa juz nie współpracujemy szef o tym informował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Częstochową już nie współpracujemy szef o tym informował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dopiero zaczynam pracę, czy należy dzwonić dopiero jak szef przyśle podpisaną umowę? jak długo czekałyście na umowę tydzień, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku było tak, że szef przesłał materiały i zasugerował datę rozpoczęcia pracy. umowę wysłałam kilka dni po rozpoczęciu pracy. natomiast na zwrot umowy dla mnie trzeba dłużej czekać, w sumie jeszcze jej nie dostałam, aczkolwiek po kontakcie z pracodawcą miał mi ją odesłać. zatem w tym tyg powinnam już ją otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to trwa ok półtorej- dwa tyg zanim dostanę umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy dostalyscie rachunki za XI i XII/2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam... a swoja droga powinien tez juz przyslac PIT do rozliczenia podatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mam, moze juz nie bedzie, znaczy rozliczen nie PITow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to by byly dopiero jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie w sumie rachunek jest zbędny, bo i tak nie ma na nim wyszczególnione ile pacjentek policzono i ile wynosi ewentualna premia,jeśli się taka zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala nadal dostawac rachunki na nich jest rozpisane przynajmniej ile i jakie skladki sa odprowadzane, bylo czarne na bialym napisane ze te skladki jakie sa to sa ale sa odprowadzane i ze rozliczenie podatkowe bedzie... a tak to nic nie wiadomo, okaze sie ze pojde do lekarza i mnie nie przyjma bo nie bede ubespieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokladniej to chodzilo mi o to ze rachunki sa dowodem ze te skladki "powinny byc odprowadzane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rachunkow jeszcze nie dostalam, a co do ubezpieczenia to okazalo sie ze nie jestem, musialam pisac do p Karola zeby to wyjasnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się tłumaczył? bo mnie tak że mu się umowa zawieruszyła. Też nie miałam ubezpieczenia i u lekarza mnie nie chcieli przyjąć, ale teraz już działa :) widzę że więcej takich przypadków było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze to nie dobrze! ja jak do tej pory nie mialam takiej potrzeby korzystac z uslug sluzby zdrowia wiec nie wiem... to bardzo nie w porzadku ze takie rzeczy sie zdarzaja!!! i mysle ze to nie przez to ze szef ma za duzo spraw na glowie i nie ogarnia pewnych spraw, jesli nie placil skladek regularnie, albo jednym placil a drugim nie to sam nie moze sie rozliczac z podatku, ma duze zaleglosci wiec jesT w czarnej d***e ze sie tak wyraze... nie wiadomo kiedy dostaniemy PITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalamujcie mnie:( ja juz tu swiatelko w tunelu zobaczylam gdy pojawilo sie mmzg - to pierwsze bo to drugie to niewypal jakis, same pomylki, a tu nastepna rzecz.. wierze ze jednak wszystko bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie podlamalam troche tym co czytam.. niby etatu w tej firmie nie mam, grosze zarabiam ale jak sie nie ma innej pracy albo trudno jest cos innego znalezc to te 300-400 zli jest jak zbawienie, martwie sie tym co sie dzieje ostatnio, uspokoje sie dopiero wtedy jak dostane PIT, codziennie wygladam listonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz powoli zaczna sie wszytko skladac w jedna calosc, opzónione wyplaty od okolo pol roku, nie placenie skladek , "niby zawieruszone umowy?" tylko Krakow na tapecie... mysle ze tak dlugo nie pociagniemy i juz samo sie wszystko wyjasni bo firma sama sie tak nie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiecie jak przes=pisal szef wszystko na siebie to moze troche to musi potrwac by mammobusy wrocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa mammobusy tutaj nic nie pomoga jak nie bedzie placil skaldek to firma sie zadłuzy i zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej nie to... szef chyba cos tam robi zeby utrzymac firme skoro zaczal wspolprace z ZG... widac ze poszukuje nowych przychodni... moze nie bedzie tak zle... tak sie pocieszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare miesiecy temu mammobusy byly i co? czy sa czy ich nie ma wyplaty i tak sa coraz bardzie opunione a co za tym idzie skladki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ciekawe jak to wygląda z tymi składkami, czy to jednorazowy incydent czy tak było od dłuższego czasu i ile z nas to dotyczy, trzeba by sprawdzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak podzwonilysmy 1,5 dnia do ZG ladna mi to wspolpraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma kasy na regularne wyplaty to i nie ma na skaldki, to proste...macie dowody, idziecie do lekarza a tam sie okazuje ze nie jestescie ubespieczone za styczen nie ma wyplaty to i nie ma skladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×