Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny jak dzisiaj Wam idzie ZG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie za dobrze, duzo pomylek, Pan ktore juz zrobily albo nie zgadzaja sie daty ost.bad... no i termin nie odpowiada w wielu przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [16:50 a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie. Wiele pomyłek w zakresie ost bad. A poza tym to wiele z nich odmawia i rzuca słuchawką.... ogólnie to dosyć mocno kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z dnia na dzien to ciezko kogos umowic trzeba miec duzo szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po za tym duzo osob mowi mi ze w tej sprawie juz dzwoniono w zeszlym tygodniu... mam wrazenie ze trace czas, takze wiele nr nie zgadza sie z nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też sporo pomyłek, termin nie pasuj****adały się już niedawno albo nie chcą, aaallleee, dziewczęta, nie marudzimy, bo to i tak lepsze niż Kraków!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh jak tu nie marudzic wszystko jest do kitu ostatnio, tylko zmartwienia nie wiadomo co sie dzieje, strach isc do lekarza nawet zeby sie nie okazalo ze nie mam ubespieczenia, mam dosc takiej niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwon do przychodni i sie nie zamartwiaj na zapas, moze wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba musi byc dochodowy interes bo konkurencja rosnie jak grzyby po deszczu... coraz trudniej nam bedzie w takim przypadku:( slysze ciagle ze po 4 razy dzwoniono w ostatnim czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dochodowy ale nie koniecznie dla nas, bo my z tego dostajemy smieszne pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie rozczarowalas w tym momencie bo liczylam ze dzieki tej pracy w rok uzbieram na 95m2 na strzezonym osiedlu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to powodzenia kochana a najlepiej szukaj dodatkowej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis numery do Pan ktore sa tymczasowo lub na stale za granica,jakas plaga emigrowala w tych miejscowosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo i taki bałagan co numer to inne miejsce a terminarz kreci dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos tak mam wrazenie ze przychodnia takie" resztki " lub "odpadki" nam rzucila do przedzwonienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie tak... Tym bardziej ze maja niby 'swoich' duzo jak to p.Karol w zeszlym tyg pisal... Ja mam przewage pan z rocznikow 1946-1949 ktore do tej pory sie nie badaly i jak mozna sie domyslic kaza mi one spadac na bambus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez duzo takich, po za tym duzo pomylek, Pań ktore pod tym nr telefonu nie mieszkaja od lat, sa zagranica lub w calkiem innym miescie... eh caly czas pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niektórych z tych miejscowości dzwoniłyśmy już z Medica, do tego jeszcze pewnie Gdynia, ktoś jeszcze, nic dziwnego że niektórzy się pienią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety sa tez numery do ktorych juz dzwonila przychodnia ale np Pani nie odpowiadal termin itp.. po co daja takie numery? strata czasu a ludzie sie tylko denerwuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam namysli Przychodnie z ZG Która tez juz dzwonila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra z tą ZG beznadzieja i tyle, myślałam że tylko mi tak źle idzie ...ale widzę że nie jestem sama i trochę mi lepiej, chodź mam nadzieję że jak pogoda się poprawi to i lepiej będzie umówić bo dużo pan narzeka że w taką pogodę nie chce się po lekarzach chodzić, dobrze że znalazłam to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a ja mówicie tą formułkę jak na mammobusa umawiacie? tak mniej więcej z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mnie też trochę lżej gdy czasem poczytam że nie jestem sama w tej 'udręce';) choć wolałabym żeby nam wszystkim szło pieknie i gładko, cóż, rzeczywistość jest taka że w 2 godziny umówiłam 1 panią więc chyba pobiłam rekord w umawianiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj juz dawno tyle osob na mnie nie krzyczalo, ze ich nekam, zeby dac im juz spokoj, ludzie naprawde maj dosc tej mammografii, nie dziwie sie ze odmawiaja, najgorsze te pomylki gdzie Pani za granica albo sie wyprowadzila... bylo nie raz nerwowo ale dzis to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś : tu do ZG pytam o konkretną panią i mówię w czym rzecz tzn. że z moich informacji wynika iż się nie badała,albo badała się wtedy i wtedy a właśnie będzie mammobus w miejscowości x i tyle, nie posługuję się formułką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie,pytam czy zastalam taka i taka Pania, jesli tak to mowie ze dzwonie w sprawie bad mm, czy chcialaby sie zapisac, nie zawsze mowie tak samo, czasem od razu mowie w jakiej miejscowosci bedzie mammobus a czasem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom u mnie podobnie, też narzekanie a to na pogodę a to że dopiero pani była albo od razu dziękuję i kłap słuchawką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź w sprawie "formułki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was wszystkie serdecznie, to co obecnie dzieje się w naszej pracy to czeski film ,mam wrażenie ze dzwonimy obecnie na wariackich papierach ,bo jak moze co chwile zmieniac sie nazwa miejscowosci w dialerze przeciez nie mozna ciągle zmieniac nazwy w terminarzu ,jeszcze nie tak dawno wszystkie miejscowosci do ktorych dzwoniłyśmy były w dialerze a każda z nas wybierala sobie miejscowosc do której dzwoniła .Kobiety pochwalcie się jakie macie zarobki czy tez tak niskie jak ja ok 300 z groszami na miesiac ,brak rachunkow z rozliczeniami za dany miesiac i jeszcze wiele innych spraw które mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×