Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
nie mam kasy na bilet do Redy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na jakis czas meila do nas jakby napisal,dal nadzieje jakis,kontak z pracownikiem jest wazny, zdecydowanie na poprzednim systemie sie lepiej pracowalo i lepiej umawialo.Ja tez nie chce siedziec i sie nudzic tylko pracowac i zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko z dziś nie martw się pojedziemy na stop albo faktura na firme :D ale tak powaznie to moj jedyny dochod i to jest nieludzkie zebym nie miala na chleb nie wspominajac o zaleglych rachunkach . Optymizm i zapal we mnie kazdego dnia"większy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety to również jedyne źródło dochodu :( staram sie myśleć pozytywnie ale coraz trudniej mi to wychodzi i co raz bardziej sie martwie . Co się dzieje? Szef mam problemy czy po prostu nie zależy mu juz na tej firmie? Życie jest zyciem wszystko zrozumie ale napisać jednego maila i hurtowo wyslac do wszystkich pracowników to zajmie raptem 3 minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatnich postow wynika ze jest co najmniej kilka osob, ktore dostrzegaja podobne problemy co ja, dobrze wiedziec, ze jest nas wiecej, troszke latwiej z ta mysla. No coz, liczmy dziewczyny, ze szef wezmie pod uwage nasze zdanie na temat obecnej sytuacji w firmie i cos z tym fantem zrobi. Na plus oczywiscie. W koncu dobry pracownik to zadowolony pracownik!! Na sile nic sie nie wskora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy są nie od dzis ani nie od wczoraj. To trwa dlogooo...wystarczająco dlugo gdyby szef cos chciał z tym zrobić to by już zrobil. Wedlug mnie nie zależy mu na firmie aż tak bardzo żeby cos zmieniać czy zadowalać pracownikow. Może ma inny biznes bardziej dochodowy a ta firma jeszcze jakoś funkcjonuje i to mu wystarcza nie potrzebuję lub nie chce jej ulepszać i rozwijac. Bo gdyby mu zależało to juz dawno dostałybyśmy tego glupiego maila na którego czekamy z wyjaśnieniem żeby sie nie martwić i nie panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaG
Dziewczyny dziś byłam u lekarza i okazało się że ewuś został zablokowany bo składki zdrowotne nie są odprowadzone. Pracuję w tej firmie od maja zeszłego roku i jak do tej pory wszystko było w porządku. Nie wie któraś czegoś może w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaG
Ok już nieaktualne wszystko z szefem wyjaśniłam. Przeprosił za niedopatrzenie, bo gdzieś zawieruszyła mu się moja umowa. Posprawdzajcie sobie czy u was też jest wszystko oki żeby potem nie mieć nieprzyjemności takich jak ja dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co płacił te skladki zdrowotne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaG
Sprawdzić idzie u lekarza w rejestracji lub w ZIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam rozumiec ze szefowi zawieruszyla sie Twoja umowa i nie zaplacil skladek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole jak mogla zawieruszyc sie umowa, to on nie wie ile pracownikow ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to tylko taka wymowka byla, co mial powiedziec? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO własnie dziwne tlumaczenie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa... dziwne, dziwne... I mammobusow nadal brak... I wiadomosci jakiejs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie bedziemy juz wspólpracowac z Medica Łodz, tylko z tej przychodni własnie najdłużej sie czekalo na potwierdzenia, Krakow, wawa, tczew itp potwierdzaja na biezaca... gdyby nie medica wyplaty bylyby moze z miesiaca na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najdluzej sie czeka, ale nie oszukujmy sie, do mammobusow umawia sie najwiecej pacjentek,wiec gdyby Medica zerwala wspolprace to nie byloby ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzis widzialam swoj terminarz ze listopad i grudzien caly potwierdzony..ktos jeszcze tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie potw były już w tamtym tyg jednak wypłaty na koncie nadal brak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez wszystko potwierdzone bylo w zeszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nadal zero zmian na horyzoncie, na tapecie wciaz Krakow. No i Wawa, nie wiadomo co gorsze. A my nawet jesli bedziemy mega nachalne - nawiazuje do instrukcji to i tak nie za wiele zdzialamy bo z pustego to i Salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sobie wolne zrobic i tyle, po cos ie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie nie da nie denerwowac. Bardzo niepewnie sie czuje. U mnie ciezko z praca,wiec mi zalezy na tej, chce normalnie pracowac i zarabiac,a tu nie wiadomo co sie dzieje i o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta Wa-wa to porazka!!! szef nie widzi ze terminow nie ubywa i ze to starata czasu tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Koleżanki:)mówicie, że Warszawa tez porażka jest?ja narazie nie pracuje bo jestem chora, ale widzę, że chyba niewiele mam do stracenia... z reguły kiedy w nowym miesiącu rozliczeniowym są nowe miejsca do dzwonienia i podstawione mammobusy?jak narazie to nie mam co chyba żałować, że mnie choróbsko rozlozylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły to były po 20 kazdego miesiąca na nowy miesiąc rozpiska na przynajmniej tydzień nowego miesiaca, nie umawiało się z dnia na dzień jak teraz.Tabelki na kolejne tyg. dochodziły na bieząco ..teraz to nie ta firma niestety i nie ta dbałosc o pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widzę, że to nie jest w porządku, chociaż tu pracuje od zaledwie tyg. Inaczej to sobie wyobrażałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wypłata przyszła za listopad i grudzień razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×