Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
to jest jeden z podpunktów umowy Rozliczenie wynagrodzenia należnego Zleceniobiorcy następować będzie w miesięcznych okresach rozliczeniowych rozpoczynających się pierwszego i kończących się ostatniego dnia każdego miesiąca. zatem jak to jest możliwe, że pracodawca zalega aż z tak dalekim wynagrodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz myslalam ze masz inna umowe.. u mnie pisze to samo... wiec jednak to mozliwe, poczytaj starsze posty w tym temacie , znajdziesz wiele duskusjii na ten temat jezeli rozpoczelas prace w styczniu/2015 to pierwszej wyplaty spodziewaj sie za jakies 2, 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdy zapytasz szefa o to kiedy pieniazki beda to odpowie zapewne ze czeka na potwierdzenie wizyt z przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurczę....to nie jest ok. ja jęsli dostanę wypłatę, bo póki co to kiepsko jest. a zaczęłam prace dopiero co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka wyzej niepotrzebnie Cie zniechceca. Dostaniesz wyplate, bez obaw. Z opoznieniem niestety,ale wyplaty wplywaja. Pewnie ze nie powinno tak byc i nie jest to ok. Szef powinien ponaglac przychodnie by szybciej potwierdzaly wizyty i sie z nim rozliczaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wyplaty są i wpływają tylko nie zna się dnia i godziny, czeka sie jak na zbawienie. Nie mam na celu tutaj nikogo zniechęcić ale takie są fakty. Problem ten trwa od dobrych paru miesięcy a szef do tej pory jakoś nic nie wskórał ani też nie dostaliśmy żadnych mailowych konkretnych wyjaśnień czy przeprosin. Można się tylko domyślać że to wina przychodni która zwleka..ale tak do końca to nie wiadomo kto tak naprawdę leci w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy u Was też tylko Kraków?kontakty tu juz są tak przedzwonione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak u nas tez Karkow, zawsze u kazdej jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie w tym Krakowie lipa dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z terminarza wynika ze dzwoni sie tam juz od koncowki 2012r wiec i tak sukces ze sie udaje nadal umawiac w Krakowie... pewnie nielatwo jest naklonic nowe przychodnie do wspolpracy i dlatego tak ciagniemy to co sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piernik wie jakie tam szef te uklady ma z tymi przychodniami...non stop na tapecie jest Krakow a np. Ciechanow, Skiernieiwce czy Bielsko Biala jest przez 2 dni w miesiacu i tyle, a w styczniu nawet Bielska Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I brak mammobusów które juz po 20-tym na następny miesiąc byly...moze już nie płyniemy a tylko dryfujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko wyczuc co sie tak naprawde dzieje, bo ciagle zatrudniane sa nowe osoby wiec gdyby firma upadala to raczej bylyby chyba zwolnienia a nie zatrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze brak odpowiedniej organizacji w firmie, szef nie ogarnia wszystkiego? brak mammobusow tez mnie zastanawia bo w pn juz luty i nowe przychodnie tez by bylo dobrze gdyby sie pojawialy co kilka miesiecy, wtedy nie byloby takiej sytuacji ze pilowaloby sie jedno miasto w kolo macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie współpraca z firma rok temu a dzisiaj to jak dwie rózne firmy, może "ktos" faktycznie nie ogarnia nic nie sugeruje ale wyplata , korespondencja z szefem czy miejsca do dzwonienia...to nie jest ten szef co rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze szef ma jakies inne problemy wogole nie zwiazane z firma ani praca? rożnie w zyciu bywa... jesli sam czegos nie ogrania z roznych powodów to mozna byloby pomyslec o kims do pomocy.. no ale to dodatkowe koszty a wracajac do krakowa to u mnie dzis firmy, sklepy i staruszki od ktorych uszy tylko bola bo nie slysza i krzycza do słuchawki,po godzinie ma dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowe koszty ale jezeli praca bylaby bardziej plynna, dobre miejsca do dzwonienia, regularne wyplaty, to moim zdaniem przelozyloby sie pozytywnie na wynik bo pracownice mialyby wiecej motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak może być bo życie niesie rózne niespdzianki ale gdyby słowo na maila było tez i my byśmy inaczej odbierały te wahania, a tak to brak wyjasnienia dla pracownika odbieram to jako ignor .a zwłoka w wypłata zahaczy 3 miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ba.. to wiadomo niech sie troche podzieli swoimi obowiazkami ,wyszuka zaufane osoby,da jakies normalne umowy..i wszyscy bedziemy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo praca generalnie moglaby by nawet przyjemna, ma sporo zalet.. jesli trafi sie dzien gdzie dobrze idzie to naprawde ma sie inna chec do dzwonienia, inne nastawienie, nie czuje sie znudzenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety takich dni jak dzis to jest duuuzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie ten kontakt z ludzmi, jacy by nie byli ale mysle ze pracownik ktory mimo trudnosci i wyjasnienia wciaz pracuje to dobry pracownik i nalezy sie szacunek ...bo to nie jest praca dla wszystkich jak widac po rotacji.wiec dac umowy zatrzymac dobrych i niech kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mądre słowa:) mam nadzieje ze szef od czasu do czasu czyta te nasze pogadanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szefa problemy przekładają sie na nasze problemy :) jestemy czastka w zespole :D bo kto sie nie rozwija zostaje w tyle niestety a konkurencja nie spi , same pacjentki mowia co mozna i za ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak kobietki maja pod dostatkiem ofert, bokiem im wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego powinysmy byc docenione za ten wysiłek .....wrecz sie domagam hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak jest z rozwiązanie umowy? Czy on przysle mi jakies zaświadczenie, ze pracowałam? I ciekawe co z wyplata ? A raczej wyplatami? Tez dostaliście maile, ze trzeba umowę z nim podpisać a nie z zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos konkurencji to czesto panie w mammobusach odmawiaja mowiac ze przychodnia z gdyni oferuje im od razu cytologie, medica tez moglaby o tym pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferuje mamobus i badanie gestosci kosci wiem od pacjentki...darmowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×