Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
e no coś Ty... napewno dalby Ci dwutygodniowe wymowienie, masz to w umowie... nie ma parawa Cie zwolnic i nie poinformowac o tym ! może jakaś awaria jest czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że to jakiś błąd, nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za dodanie otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zaczynam martwic o kase za marzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny błagam odznaczajcie poprawnie opcje/statusy. Dzwoniąc pokazują mi się notatki że pani badała się w 2014 albo w 2015r albo odmowa i robię z siebie głupka! Jeśli pacjentka badała się w 2014 czy 2015 dopytajcie dokładnie w jakim miesiącu i umówcie na kontakt np. w lipcu 2016 czy marcu 2017, nie wystarczy sporządzić byle jakie zapiski i zaznaczyć nie odbiera czy coś,że za moment znowu ten numer pojawia się z bazie. Czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie jest trudne... nie koniecznie to nasza wina moja droga, moze byc tak ze nie numery sa wrzucane drugi raz lub z powodu jakiejs awarii sie pomieszlay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tez macie w rachunku za marzec znowu blad? ze jest to wynagrodzenie za kwiecien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyjecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roztrwaniacie marcowa wyplate w majowy weekend pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.04.28 Nie czytasz ze zrozumieniem. Chodzi o to że trafiałam na treści typu "odmowa" i koniec kropka albo "badanie aktualne" i nie wiadomo czy ta odmowa była kategoryczna, pani nie zamierza się badać czy nie pasował termin na przykład, albo nie wiem czy to badanie jest aktualne jeszcze miesiąc czy półtora roku. Warto nawet dla siebie samej pisać precyzyjne notatki, dopytywać o daty i wtedy nawet jeśli jest jakaś awaria to będziemy wiedziały o co chodzi i kiedy było robione badanie, jeśli w lutym 2015 to przepraszamy grzecznie za pomyłkę bo nie ma już potrzeby wygłaszać regułkę i robić z siebie i firmy czy przychodni głupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś szuka sezonowej pracy nad morzem? Zapraszam na bloga na wpis, o tym jak rzuciłam wszystko i kelnerowałam nad Bałtykiem :) "Tych wspomnień i przeżyć nikt Wam nie zabierze, a to jest najcenniejsza pamiątka, jaką stamtąd przywieziecie!" http://dowyprobowania blogspot.com/2015/05/sezonowa-praca-nad-morzem-czesc-i.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanko kilka wypowiedzi wyzej: u mnie tez jest blad w rozliczeniu ale w przelewie w ubieglym miesiacu bylo poprawnie wiec mysle ze teraz tez tak bedzie;) poki co marcowej wyplaty nie dostalam, moze Ty juz nie pracujesz i dlatego mialas wczesniej przelew?;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wy też tak macie że w crm zniknęły połączenia i wszystkie kontakty? zostało tylko start, dialer i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem nie dzwonilam teraz. ale mialaś wypłate za marzec może? bo cos dlugo nie ma przelewu u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rachunek przyszedł już dawno a wypłaty ani widu ani słychu u mnie :( a kontaktów nie ma wcale cały dział połączenia u mnie jest wykasowany też któraś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwonilam do poludnia bylo ok ale szef pewnie cos robi bo wciaz znika mi haslo...zapisane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzalam i u mnie sa miasta do dzwonienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie dziewczyny jakąs kampanię czynną, u mnie pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo nie wiem co jest grane bo zero informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to mamy urlop do poniedziałku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?? czemu do poniedziałku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prace potrwaja do piatku a sobota i niedziela wolne sa. Poniedzialek jest 18.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ewidentnie autorka pytania wyzej jet ktos kto juz tu nie pracuje, najwidoczniej pozostal jej sentyment i jest ciekawa co sie dzieje w firmie:P milego wypoczynku dziewczyny, miejmy nadzieje ze od przyszlego tygodnia praca bedzie przebiegala juz sprawnie i bez zaklocen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny 2 pytania: czy macie już naprawioną baze i czy dostałyście pieniądze za marzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniędzy za marzec jeszcze nie mam, a miasta są do dzwonienia ale nie ma moich kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez ani kasy ani moich kontaktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak u mnie kasy za marzec nie ma a kontakty moje wyparowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to lipa dziewczyny.. jak zawsze zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pracowałam w tej firmie rok temu. Czy nadal zarabiacie z biedą 200 zł miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jedno jest fajne w tej pracy- : chociaż każda pracuje w sowim domu zawsze możecie porozmawiać na forum, pożalić się, zapytać o coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×