Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
mam pita od pani doroty, od p karola przyjdzie za pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy od pani Doroty??? Przecież u tej pani nie pracowałyśmy w 2015! Możesz to wyjaśnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
styczeń 2015 był jeszcze u Doroty potem Karol przejął firmę. A teraz ma nowego maila karol.szwalek@adspectus.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiem, tak pisze w emailu, najpierw mamy pit p doroty a pozniej p karola bedzie za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy adres oznacza ze firma jednak istnieje nadal? Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzal ktos tego maila?? czy ktos nas nie wkręca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam jeszcze w styczniu 2015 i żadnej umowy z niejaka Dorota nie podpisywałam a skoro na jakis czas przejela firme to chyba powinna być jakas nowa umowa miedzy mna a nia... a niczego takiego nie było wiec nie wiem o co tu chodzi i dlaczego to niby ona i karol mieliby wysylac mi pity skoro umowe mam tylko z karolem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mail sprawdzony bo trzeba na ten adres odesłać mu potwierdzenie że się dostało pit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dostałam jeszcze nic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczekaj tydzien i jak nie dostaniesz to pisz do nich wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam ale zero odezwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalyscie drugiego meila z pitami?, bo ja jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostałam żadnego maila..czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam ani pierwszego ani drugiego, i nie wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przykrością stwierdzam ze "nowy" adres email podany przez gość 2016.02.04 jest nieprawidłowy !! nie można wysłac pod ten adres wiadomosci pojawia sie bład formatu...ktoś tu leci w kulki z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego meila ja dostalam pita . wiec musi byc aktualny, moze cos nie tak jest z twoja poczta, potwierdzenie jak wysylalam to poszlo. wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec co??? z moim kontem jest wszystko ok, sprawdzalam z innego konta rowniez nie da sie wyslac wiadomosci na ten adres, wiec dziwne ze tylko jedna czy dwie osoby pisza ze pity dostaly( bo z tego co mi wiadomo to pracowników było duzo ) wiec soryy od poczatku cos tu nie pasuje, nr gg tez nie aktualny nijak nie można sie skontaktowac z szanownym Panem Szwałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zablokował adres na te jedna osobe? Nie wiem czy tak się da ale to by było jakies wytłumaczenie.. A próbowalas dzwonic? Bo ode mnie nie raczyl odebrac, nie miał odwagi chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* znaczy ma zablokowany ten adres a dziala tylko dla konkretnej osoby czy osób to miałam na mysli choc trochę bez sensu brzmi, wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwonilam 3 miesiace temu to odebral, potrzebowalam papierku do urzedu pracy, teraz widze ze gg jest wlaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze... juz nic mnie nie zdziwi chyba, adres pewnie nie jest ogolnodostepny, mysle ze da sie tak zrobic, u mnie na gg pokazuje caly czas ze jest nie dostepny, zawsze tak bylo jak pracowalam i wszystko bylo ok to tez nie wiadomo bylo kiedy PAN i wladca siedzi na gg, ale wtedy zawsze odpisywal a teraz milczy jak zaklety... sadze ze nie wszystkim oplacal skladki i dlatego nie ma sie z czego rozliczac, nie widze innego wytlumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zglos to gdzies za jakis czas jak nic nie dostaniesz. nie wiem co sie robi w takich wypadkach niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie nie ma co panikowac.. moze wyslal maila z pitem tylko tej jednej osobie ktora miala umowe z niejaka Dorota... jest poczatek lutego, jeszcze troszke czasu zostalo... nie ma sensu sie denerwowac na zapas... ale to ze nijak nie mozna sie skontaktowac to nie fair tylko pytanie (retoryczne) kiedy w tej firmie wszystko funkcjonowalo bez zarzutu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zobaczymy .. ale skoro nie można się z Nim skontaktować to coś jest nie tak, jakiś powód ma żeby się "ukrywać"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie to ze sie "ukrywa" tylko zakonczyl te dzialalnosc wiec zlikwidowal adres firmy i gg bo juz ich nie potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko która otrzymała juz jeden mail z pitem, dostałas ten obiecany drugi?? Bo kilka dni to upłynelo od tamtego czasu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie potrzebuje? heh dobre z jakiejs skrzynki mailowej pasowałoby wysłać pity.. aale skoro nie wszystkim sie oplacało skaldki to najlepiej spalić wszystkie mosty za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostalam, ale pisalam do niego na gg i ma byc w nastepnym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz podac nr gg na ktory pisalas i z ktorego Ci odpisal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie dziwne że od jednych odbiera telefony, odpisuje na gg a innych ignoruje... Rzeczywiście podejrzane to troche:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×