Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Ja dostałam i ten świstek z ktorego nic nie wynika tez dostałam,nie mianowała bym się szefem siedząc na półce z oszustami. Wróbel nie będzie orłem choćby bardzo chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.28 mozesz napisac konkretnie co to za swistek?? ja sie zwolnilam sama pare miesiecy temu i do dzis nic nie dostalam oprucz swojego zwrotnego wymowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki swistek ze i tak by ci sie do niczego nie przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dostałyscie pieniadze za wrzesień i pazdziernik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pana Karola czeka niemiła niespodzianka i tak jak nas potraktował , też go tak potraktuje już niedługo będzie żałował że tak postąpił nieuczciwie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nadal działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż trudno uwierzyć w to co piszecie, pracowałam jakiś czas w tej firmie, zwolniłam sie sama bo znalazłam inna prace, czasem tu zagladam.. na poczatku było wszystko ok szefa zawsze uważałam za uczciwego goscia...tylko pod koniec te wypłaty z coraz dłuzszymi opznieniami i brak konkretnych wyjasnien ale tak czy siak wypłaty zawsze wplywały i wszystko zostało rozliczone tak jak nalezy na koniec... dlatego jestem w szoku ze tak z dnia na dzien pozwalnial ludzi ze niby firma upadała ale nadal funkcjonuje.. może to nazwa jest ta sama a działalnosc polega na czymś innym? nie wiem czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciekawa skąd koleżanka powyżej wie iż firma rzekomo istnieje nadal i jaką to niespodziankę szykuje byłemu szefowi bo moim zdaniem nic mu zrobić nie może. Pracowałyśmy na umowę zlecenie więc mimo że zachował się p.Karol nie w porządku nie uprzedzając o swoich zamiarach, nie zrobił tego raczej wbrew prawu.(?) A tak na marginesie ja nawet nie dostałam wypowiedzenia tylko jakiś śmieszny papierek o przepracowanym czasie. I wciąż nie wpłynęła mi wypłata za wrzesień i październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nawet nie dostałam tego smiesznego papierka o przepracowanym czasie...ale moze ten problem zwlaszcza z pieniedzmi warto zgloscic w waszych urzedach pracy o ile tam znalazlyscie lub dostalyscie ogłoszenie pracy tego pracodawcy( bo w moim przypadku tak było ze poszlam do podpisu jako osoba bezrobotna i tam dostalam namiary na ta oferte pracy) może tam teraz mozna byłoby sie zwrocic o pomoc o jakąś porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zagladacie tu jeszcze? dostalyscie juz CAŁA zalegla kase???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam w tamtym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dostałyście pity już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odeslalyscie mu rozliczenia wszystkie? ja musze jeszcze jeden odeslac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak ja odesłałam już dawno.. a co jesli nie dostaniemy wogóle żadnych pitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu na forum pani która się nazywa Stanisława Fordon? Bo przez przypadek szef wysłał mi jej rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie powinnaś wymieniać tutaj na forum osób z imienia i nazwiska bo ktoś może sobie tego nie życzyć;) ja też nie dostałam jeszcze pitów ale myślę że skoro dostałyśmy całą kasę to i pity przyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj heh serio? no i co myslisz ze sie odezwie poda numer tel czy adres? nikt na tyle glupi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o to, że może ta pani nie dostała rachunku i nie mogła go odesłać ani podpisać. To bym go jej wysłała, bo zauważyłam że też mi jednego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie musisz się tak wymądrzać bo akurat wszystkie dane tej pani mam dostępne z rachunkiem nr pesel i adres też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz jeszcze w skrzynce stare maile od byłego szefa? pytam bo zdarzało mu się omyłkowo wysyłać wiadomości w których podane były adresy wszystkich pracowników, mogłabyś wówczas na maila wysłać tej pani wiadomość o rachunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.01.15 no to jam masz adres to jej wyslij co za problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiadomo cos w sparwie tych pitów? dostal ktos cos? ktos moze pytal p.Karola czy zamierza powysylac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy orientuje sie ktos czy jego numer gg jest aktualny? wogóle pracuje ktoś w tej firmie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o odezwe osoby ktore nadal pracuja w tej firmie, adres email karol.szwalek@adspectus.pl jest nie aktualny gdyż wyslalam wiadomosc i dostalam odpowiedz ze wiadomsc nie dstarczona bo taki adres nie istneje, czy wie ktos jak mozna się z tym Panem skontaktowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze pita nie mam, ale jak ktoras z was dostanie juz to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jest nas dwie, jeszcze ktos tu zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jeszcze nie dostalam rozliczenia za 2015, a co do adresu to przypuszczam ze firma juz faktycznie nie istnieje i szukaj wiatru w polu jakby co bo telefonow nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pięknie... napisałam też na gg ale nie mam odpowiedzi, no ok firma być moze nie istnieje ale w 2015 istniała wiec tak czy tak rozliczać sie powinien zarówno ON jak i my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×