Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
czy zostały czy nie to nie zwalnia szefa z obowiązku traktowania pracownika po ludzku. Pracowałyśmy dlugo i cieżko żeby szef mógł na wczasy jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje że szef chciał się pozbyć pracowników którzy mniej zapisywali nie mógł ich wyrzucić razem bo to by było zwolnienie grupowe niezgodne z prawem więc wymyślił likwidację firmy. Firma jego żony pewnie nadal prosperuje więc nasze kontakty zostaną podciagniete pod nią. Bo nie wiem jak wy ale ja zaczynałam pracę od firmy żony dopiero w styczniu nastąpiła zmiana na Karol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne też jest to że firma musiała istnieć już przed założeniem tego forum czyli przed 2011 rokiem bo od tego czasu jest pierwszy wpis na forum a w rejestrze jest że Dorota Szwalek ma firmę od czerwca 2013 coś zatem jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne też jest to że firma musiała istnieć już przed założeniem tego forum czyli przed 2011 rokiem bo od tego czasu jest pierwszy wpis na forum a w rejestrze jest że Dorota Szwalek ma firmę od czerwca 2013 coś zatem jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy okolo 150 pan miesiecznie to jest mniej? Nie mam porównania to nie wiem ale nie wydaje mi sie aby to az tak malo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie bo ja miałam różne miesiące ale średnio wychodzi około 70 na miesiąc raz więcej czasem mniej więc myślałam że za mało zapisywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adspectus istnieje/istnial od poczatku 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się ile nas jest które zostały zwolnione a ile zostało dla nowej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak by się żadna nie przyznała. O ile to prawda w ogóle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o osoby niepełnosprawne ,tu chodzi o układy , firma działa nadal i pracują tam osoby przywilejowane i zarabiają krocie i koleżanka Alicja Darczuk prawa ręka pana Karola również zarabia dużo więcej.Pan Karol pisał o likwidacji to nie tak .Dzisiaj tj 5.10.2015r umówiono 534 panie na badania .Trzeba walczyć o uczciwe traktowanie pracowników a nie tylko wybrańcy ,trzeba zwrócić się do Inspekcji pracy ,nikt nie może tak lekceważyć człowieka i tak traktować . Aha na listopada też umawiają 30 pań dzisiaj też umówiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak teraz z ubezpieczeniem? mamy do konca pazdziernika czy juz nie jestesmy ubezpieczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnismy byc jeszcze przez 30 dni ubezpieczeni od wygasniecia umowy lub likwidacji firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze póki nie wplyna ostatnie zarobione pieniadze bo nie nasza wina ze szef zalega z wyplata>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wiesz że dziś umowiono tyle pań? Skąd masz takie informacje? Potrafisz to jakoś udowodnić bo można by to zgłosić do pipu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie zastanawia skad kolezanka ma tak szczegolowe informacje wlacznie z nazwiskami wspolpracownikow. Pracuje/pracowala w tej drugiej firmie? Mnie sie wydaje ze to blef by jeszcze bardziej podgrzac atmosfere i nas wkurzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To są słowa szefa z 28 maja Pracuję obecnie bardzo mocno nad kilkoma rzeczami, które poprawią funkcjonowanie firmy. Chodzi o materiały szkoleniowe, dzięki którym poprawi się wydajność, o nowych klientów, o lepsze zadbanie o bazy, by były wydajniejsze. Biorę też pod uwagę zmianę systemu wynagradzania, na bardziej atrakcyjny dla Was a przede wszystkim odzwierciedlający Waszą pracowitość i borący pod uwagę ilość czasu spędzonego na rozmowach. To wszystko zabiera jednak czas, dużo więcej niż się spodziewałem. Ten mail pewnie miał swój cel. Nie chodziło może o rzeczywiste usprawnienie firmy tylko uspokojenie nas byśmy nie zrezygnowały za wcześnie bo firma miała jeszcze dyszeć przez jakiś czas.. Ciekawa jestem jak będzie z naszymi wypłatami. Czy dostaniemy faktycznie tyle ile powinnyśmy. Czy ktoś potwierdza wizyty na październik itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dokumenty powinien nam szef wyslac po zakonczeniu u niego pracy? pit, jakies zaswiadczenie czy co? co nam bedzie potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani 434 , 131 i panie ze 137 - nadal pracują umawiają i potwierdzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani która to pisze ma bujną wyobraźnie. Mnie też jest przykro że straciłam pracę ale wymyślanie takich bajek to już przejaw frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam bujnej wyobraźni ani nie jestem sfrustrowana tylko sprawdzona prawda , a pani która tak napisała ma w tym swój cel zamydlenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś wytłumaczy skąd się biorą umówienia i to w tym tygodniu na miesiąc październik i listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kilka miesiecy temu sama zrezygonowalam z tej pracy. Od czasu do czasu tutaj zagladam bo wciaz czekam na jakies dokumenty potrzebne do rozliczenia podatkowego i chce sie zorjentowac co sie dzieje w firmie.. Dodam ze jesli chodzi o pieniadze zotaly mi wyplacone wszystkie co do grosza. Jetem troszke w szoku czytajac ze z dnia na dzien dowiedzialyscie sie o zwolnieniach. Ja mialam umowe zlecenie jak wiekszosc z Was i w mojej wyraznie pisze " Umowa może zostać rozwiązana za porozumieniem stron lub za wypowiedzeniem przez każdą ze stron z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest tak napisane w umowie ale to tylko papier, rzeczywistosc byla taka ze jeszcze w zeszly piatek pracowalo sie normalnie a w poniedzialek rano szef przyslal maila o likwidacji firmy i ze od tego dnia nie pracujemy, co uwazam za zwykle chamstwo. I obawiam sie o moja kase za 3 miesiace. Czy dostane tyle ile powinnam i nie bedzie przekretow bo juz nic mnie nie zdziwi!! A co do wypowiedzi wyzej to pewnie infolinia pracujaca na umowy potwierdza i umawia, je raczej obowiazuje okres wypowiedzenia i do konca musza pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no papier paierkiem ale jest i mozna gdzies z tym isc i dochodzic swoich praw zwlaszcza jesli to dotyczy wiecej niz jednej osoby!! ale jesli prosciej jest siedziec na forum i sie uzalac nad soba no to coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poniedziałek 70 pań zostało potwierdzonych na 78 . Ciekawe kto ma taki przywilej i dalej pracuje u Karola lub jego zony ,i kto kogo okłamuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na listopad 2015 ostatnio w tygodniu w którym rzekomo już nie ma firmy nadal się umawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pozwalnial te osoby ktore malo pracowaly, ja ostatnio pracowalam bardzo malo, bo prace inna znalazlam. i tak sie tu marnie zarabialo i praca byla kijowa wiec ja nie mam czego zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×