Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny i co dalej ??? Macie jakiś pomysł na nową pracę? Dla mnie to była jedyna praca i czuję się dziś jak by mi ktoś w pysk strzelił :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i moja była jedyną :( ...nikomu nie mozna wierzyc i to przykre czuje się oszukana a tak nawiasem "jak dbasz tak masz" ..i to jest do szefa czekam na stosowny papier z adnotacja o likwidacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Karol zmienił tylko nazwę firmy a działalność jest ta sama i działa nadal i nigdy by nie zrezygnował z tej działalności ,a żona pana Karola też ma tą samą działalność konsultanta telefonicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Alicja Darczuk ma bliskie kontakty firmowe z panem Karolem i zapewne wam udzieli odpowiednich informacji ponieważ nadal współpracuje z szefem firma tylko zmieniła nazwę i tylko wybrańcy dostąpili zaszczytu pracowania z nim ,nie dajcie się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by nie nazwać...skończył w moich oczach jak ex Komor..przynajmniej wiadomo gdzie przepadały nasze kontakty priorytetowe z peselami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FIRMA NADAL FUNKCJONUJE TYLKO POD INNĄ NAZWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie trzeba info od nikogo innego jak od p.Karola bo On mnie zatrudniał ..kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z CEIDG brak wpisów Informacje dotyczące upadłości / postępowania naprawczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś coś wie jak nazywa się nowa firma p. Karola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest pani Alicja Darczuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisze wyzej...współpracownik p.Karola...chyba nie dlugo tu pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie obowiązuje nas jakiś okres wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że ta likwidacja firmy to lipa, to tylko przepisywanie firmy raz na żonę a raz na siebie, pozbywanie się pracowników którzy mało zapisują i zbieranie ich kontaktów do siebie. Kur.. czy na takie coś nie ma żadnych paragrafów?? Człowiek się stara i chce pracować a tu takie cyrki robią przecież to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na umowie zlecenie nie trzeba z wyprzedzeniem nikogo informować o zakończeniu współpracy ale zwykła ludzka przyzwoitość nakazywałaby uprzedzić pracowników, zwłaszcza tych, którzy sumiennie pracowali. To jest nie fair mówiąc delikatnie bo nie chcę na forum używać wulgaryzmów. Jest mi przykro jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef zainwestował w nowy program, podjął współpracę z mammobusami z Zielonej Góry, miast i terminów było od groma tak jak i chętnych pań miał coraz więcej i tak z dnia na dzień by zbankrutował?? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Przecież przed wakacjami pisał że pracuje nad polepszeniem firmy i lepszymi warunkami pracy dla pracowników a teraz od tak to likwiduje. O co kaman???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skąd wiesz??? Pracujesz w tej drugiej firmie??? Zajmuje się tym samym??? Rozumiem że są inne warunki? Jeśli to prawda ciekawa jestem ilu osobom szef zaproponował przejście do niej, czy tylko tym na umowy o pracę? Ależ nieładnie z nami postąpił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:34 - może i zainwestował w nowy program i zaczął współpracę w ZG ale mimo to firma była prowadzona bardzo nieudolnie moim zdaniem. Jedna nowa przychodnia to trochę mało na sukces. Trzeba wciąż szukać nowych. Ponadto stawiać na pracowników którzy chcą pracować, starają się, poświęcają na pracę trochę więcej czasu niż godzinę dziennie. Motywować tych najlepszych podwyżką, premią, wtedy wszystko zapewne funkcjonowałoby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo korzystna inwestycja to inwestycja w pracownika...wytrwałego i świadomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choruję na zespół lęku napadowego i częste depresje nie wychodzę nigdzie sama z domu ta praca była dla mnie jedyną odskocznią i dawała mi ubezpieczenie oraz satysfakcję z tego że robię coś dobrego :( Co ja mam teraz zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ja tez mam troche klopotow zdrowotnych, moze nie tak powaznych zeby sama nie wychodzic z domu, nie mniej jednak dla mnie elastyczne godziny pracy tez byly idealnym rozwiazaniem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są słowa szefa z 28 maja Pracuję obecnie bardzo mocno nad kilkoma rzeczami, które poprawią funkcjonowanie firmy. Chodzi o materiały szkoleniowe, dzięki którym poprawi się wydajność, o nowych klientów, o lepsze zadbanie o bazy, by były wydajniejsze. Biorę też pod uwagę zmianę systemu wynagradzania, na bardziej atrakcyjny dla Was a przede wszystkim odzwierciedlający Waszą pracowitość i borący pod uwagę ilość czasu spędzonego na rozmowach. To wszystko zabiera jednak czas, dużo więcej niż się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zabrało czas ale tylko nam..a pózniej kop ..przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pracował bardzo mocno nad szukaniem klientów, nad bazami itd. i teraz wszystko dobrze funkcjonuje..... w tej drugiej firmie, jeśli to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontakty nasze zabrane...to i działa, zresztą nie dbał o interesy nas pracowników ..ostatnio wszystko był byle jak a Wy sobie radzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam 'olewczość' już dawno temu i takiego finału się spodziewałam, bo nie może dobrze wszystko trybić jeśli traktuje się byle jak, ale do jasnej cholery trzeba było uprzedzić jak człowiek a nie wysłać maila w poniedziałek rano że finito i wszystko gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby zdobyć sie na odwage by uprzedzic zeby nikt na lodzie nie zostal...oprocz spodni trzeba coś jeszcze miec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie to jeszcze nie dotarło. Ciągle mam nadzieję że to ponury żart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale ja sobie na takie potraktowanie nie zasłużyłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak macie racje likwidacja firmy to lipa i pozbywanie się pracowników którzy mało zapisywali ale to nie ich wina ,a teraz kontakty bierze do siebie pan Karol .Nowa firma istnieje taka jest prawda,zostaną tylko starzy wyjadacze i będą zarabiać krocie naszym kosztem . A może pani Dorota Szwałek przyjmie ma zarejestrowaną 7.06.2913r taką samą działalność co Karol umawianie na badania mammografię . Koleżanki firma dobrze prosperowała czy prosperuje było dużo umówień ,może w czerwcu czy lipcu było troszkę mniej ale już w sierpniu i wrześniu było umówień zadowalająco.a w październiku też zapowiada że nie będzie żle. Nie dobija się kury,która znosi złote jajka i nie zamyka się z dnia na dzień działalności ,można zmienić tylko nazwę firmy .Po prostu właściciel nas oszukał to o nim świadczy bardzo żle jak postąpił z pracownikami którzy na niego i jego rodzine pracowali ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze mi ktos powiedziec skad wiecie ze firma nadal istnieje tylko nazwa sie zmienila? a moze po prostu zostaly tylko osoby niepelnosprawne bo to sie bardziej oplaca? sa dotacje, mniej oplat czyli wiecej kasy dla firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×