Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
1492510 to gg, nawet teraz jest obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha... Czyzby w takim razie mial podobna firme??? Bo z gg to raczej juz nikt nie korzysta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wieczorami najczesciej jest i to raz na jakis czas, infolinia jest wylaczona z tego co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne to jest ten sam numer który ja mam i który miał odkad pamietam, u mnie jest caly czas nie dostepny wiec sorryy ja w te bajki nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze ten z ktorego pisal, nowego nie ma, a u mnie jest widoczny, wiec moze nie ma ciebie na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może mnie nie ma... ale tak czy siak napisałam do niego wiec mógłby odpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalam pita drugiego dzisiaj, ktos jeszcze tez dostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie dostalam jeszcze a juz polowa lutego! moze bylas jakas szczegolnie ceniona pracownica ze ci odpisuje, odbiera telefony i wysyla pierwszej pity a innym nie raczy odpowiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym byla wyjatkowa to by mnie nie zwolnil hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie ta ulubienica z infolinii, prawa reka jak to ktos kiedys okresli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na infolinii tez nie bylam, wiec nie snuj jakichs spiskow haha pracowalam tak samo ja Wy, tak samo jak wy dostalam wypowiedzenie przez email. dostalam pity wiec Wam napisalam, aaaa gdybym byla ulubienica to chyba by mnie nie wolnil, nie sadzisz? a tak pozatym dziewczyny ktore pitow nie dostaly, bylyscie ubezpieczone u niego? bo ja z dziecmi tak wiec musial placic skladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ulubienice czy nie to musialby zwolnic jesli firma oglosila upadlosc, ale nie ma sensu dziewczyny dogryzac sobie wzajemnie bo to bez sensu,przeciez zadna z nas nie ponosi odpowiedzialnosci za dzialania bylego szefa. Miejmy nadzieje ze te pity na dniach dojda do wszystkich z nas i bedzie mozna zamknac ten rozdzial. PS. Mam nadzieje ze udalo sie lub uda znalezc wszystkim lepsza prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie udało... no chyba bylam ubespieczona bo na rachunku zawsze bylo rozpisana co i ile jest odtracone, a czy w realu te skladki byly odprowadzonone to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostał już ktoś PIT czy tylko ta jedna osoba? bo ja nadal nie mam, już mnie to niepokoi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nadal nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam już oba. Pierwszy od Doroty, a drugi od Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Nie panikujcie, PIT-y pracodawca ma obowiązek dostarczyć do końca lutego.Trochę u p.Karola i P.Doroty pracowałam i zawsze PIT przysyłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relgan dziś a Ty dostałaś?? do kiedy pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze Pani zdaje się nie pracowała do konca istnienia firmy? A z miesiąca na miesiac było coraz gorzej - mocno opóznione wypłaty, znikające z terminarza pacjentki itp. ... tak więc nic by mnie nie zdziwiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wogóle to firma kiedy przestla funkcjonować? ja sie sama zwolniłam w marcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd Wy wiecie kto do kiedy pracował( np. Relgan)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że nie wiedzą tylko.. prawie wszystkie jesteśmy poirytowane całą tą sytuacją, brakiem informacji, utrudnionym kontaktem z szefostwem i dlatego pojawiają się "ataki" na osoby które próbując nas uspokoić stają w obronie Państwa Szwałek.. nie wiem czy słusznie czy nie wkrótce się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie atakuje Relgan przeciez! Gdzie tu widzisz atak na osobe tej pani? Padlo jedynie zapytanie do kiedy pracowala, bo ze nie do konca, to jesli ktos tu pracowal i zagladal na forum to wie, bo ta pani wczesniej tutaj pisywala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiemy, domyslamy sie tylko, bo jak sie tu pracowalo i wchodzilo na forum sie pozalic albo poradzic to kojarzylo sie niektore nicki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kochana słowo atak zostało napisane w cudzysłowiu -"atak" - wiec nadawca tego postu nie miał na myśli jego dosłownego znaczenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Pogodzę Was wszystkie: nie czuję się "zaatakowana". Wiele razy sugerowałam żeby jakoś podpisywać się a anonimowe wypowiedzi nie interesowały mnie. Dlatego przestałam komentować. Pracowałam do lutego i już wszystko jasne. Sama zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia1111
mam rozumieć lutego zeszlego roku tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co taka cisza? podostawały pity i sie uspokoiły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy ma któraś z was może namiary na podobną pracę do tej którą miałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×