Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WYSOKONADCISNIENIOWCY

NADCIŚNIENIE - LECZENIE

Polecane posty

Gość gość
Z żoną mamy model Senior Sanity. Jest w porządku, działa już bezproblemowo jakiś rok i wszystko wskazuje na to że jeszcze wiele lat posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitelka30
Warto kupić dobrej jakości ciśnieniomierz, żeby spełniał swoją rolę i pokazywał wiarygodne wyniki. Zajrzyjcie np. tutaj https://kredos.pl/cisnieniomierze parametry ciśnieniomierzy są świetne i w bardzo korzystnej cenie w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaburek
Ciśnieniomierz Simple polskiej firmy Sanity jest w porządku. Korzystamy już od kilku miesięcy w domu i to nawet często. Mierzy szybko, nie przekręca pomiarów i to nawet po kilku badaniach pod rząd. Czasami tak jest że mierzę ja, syn, żona i jeszcze załóżmy teściowa zaraz po sobie i wyniki są obiektywne bez jakiś wypaczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek99
Długo się wahałem jaki cisnieniomierz kupić, ale wybrałem SmartCardio. Nie żałuję, działa dobrze. Akumulator jest tutaj największym atutem, nie trzeba się bawić z bateriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wyświetlacz ma nasz Simple i to mi pasuje, wszystko widać nawet z dalszej odległości czy przy gorszym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaror
Ja się dałam namówić mężowi na automat SmartCardio i nie żałuję. Rzeczywiście jak nie ma kabla tylko mankiet przylega od razu do urządzenia to łatwiej wszystko nałożyć na rękę żeby pomiar nie był wypaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyć trzeba, bo nadciśnienie to poważna sprawa. Ja mam nadciśnienie mimo że mam 34 lata, leczę się od jakichś 3 lat. Od roku chodzę do http://kardiologszczecin.com.pl/ i ciesze się że trafiłam do pani Barbary Bogackiej bo wreszcie czuję sie dobrze zaopiekowana, mam dobrze dobrane leki i lepiej sie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, do badania na temat psychologicznych aspektów nadciśnienia poszukujemy osób CHORUJĄCYCH NA NADCIŚNIENIE. W ramach badania zostanie wykonany 24-godzinny pomiar ciśnienia (holter ciśnieniowy), którego zapis osoba badana otrzyma w zamian za udział w badaniu. Taki pomiar w Warszawie kosztuje około 100-200 zł. Więcej informacji o badaniu znajduje się tutaj http://lab.swps.edu.pl/nauka/index.php/518991/lang-pl kontakt: nadcisnienie.dzienniczki@gmail.com Badanie odbywa się w Warszawie na Uniwerytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie ul. Chodakowska 19/31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauelbo87
Ja od 4 lat leczyłem się na nadcisnienie U lekarzy. Byłem u wielu lekarzy, żaden lekarz nie powiedział mi skąd się bierze nadciśnienie jak ważna jest dieta. Przyzwyczaiłem się do leków musiałem brać ich coraz więcej. Rok temu poznałem pana który zajmuje się medycyną naturalną. Po oczyszczeniu organizmu teraz nie biorąc żadnych leków i. Dobrze się czuję. Chetnie pomoge 733-604-620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydałam koło stu złotych na nasz automat Simple i to były dobrze wydane pieniądze jak na razie, nic się nie psuje, nie blokuje, chodzi płynnie i nie wymyśla sobie wyników w zależności od dnia i humoru :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta90
Do kupienia z takich ciekawszych ciśnieniomierzy jest choćby SmartCardio, tutaj masz akumulator do ładowania zamiast baterii i usunęli kabel z powietrzem co mi akurat się podoba, łatwiej się podpina pod rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dbać o swoje zdrowie, bo niestety nigdy nic nie wiadomo. Lepiej dmuchać na zimne i udać się do lekarza. Teraz Szpitala Bonifratrów w Łodzi prowadzi akcje rehabilitacji kardiologicznej, bardzo fajna sprawa dla osób np po zawale. Mój dziadek skorzystał z ich pomocy i teraz jest sprawny jakby miał 20 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko podaje wyniki Senior, ja mam akurat w opcji z zasilaczem bo jest też bez, ja jednak wolę mieć opcję podłączenia z kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest do kupienia za około sto złotych Simple myśmy go zamówili w tym roku i cały czas działa tak samo mocno, mankiet dobrze uszyty, nie uwiera nie gniecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy sobie sprawili nowy ciśnieniomierz ostatnio, i dużo osób mi i mężowi polecało Senior z zasilaczem w komplecie – faktycznie pompuje równo, szybko, nie wypacza badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w sumie mi się podoba w Smart cardio, no może poza ceną, ale mierzy bardzo sprawnie dokładnie, na wyświetlaczu widać wszystkie informacje bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej jakości jest Simple mimo że prosty to w sumie wszystko co potrzebne do skutecznego badania ma – pamięta wyniki, wykrywa arytmię, mankiet jest porządnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre urządzenie do pomiaru ciśnienia na pewno się przyda. Może warto też zadbać o lepszą opiekę medyczną? Moi rodzice chodzą do http://kardiologchojnice.com.pl - bardzo doświadczony specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość postów to reklamy aparatów do mierzenia ciśnienia :)) A najważniejsze to: dobrze ustawione leki; zmiana diety; codzienny, minimalny choć wysiłek fizyczny; ewentualna redukcja masy ciała w przypadku otyłości. Z czasem ciśnienie mierzy się co kilka dni i nawet najtańszy aparat zda egzamin bo chodzi o pomiar orientacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowakii
Jakoś wiosną kupowałam nowy aparat i padło na Senior, w porządku chodzi, nie zawiodłam się na nim, jest szybki, precyzyjny, ma duży wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzę przez Simple od jakiegoś miesiąca i fajnie się sprawdza, dobrze szybko pompuje, ramię nie boli od ucisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pasuje Easy Med dobry jak parę osób mierzy bo ma pamięć rozbudowaną, no i ogólnie łatwy w obsłudze z wyświetlaczem na kturym wszystko widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem ciśnieniomierz ostatnio pierwszy raz w życiu i zamówiłem coś takiego jak SmartCardio, polska firma, akumulator zamiast baterii i to mnie na pewno przekonało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień babci kupiłam ciśnieniomierz Senior z zasilaczem, fajny sprzęt bo wyświetlacz ma powiększony i też klawisz w większym formacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed świętami zamawiałam od Sanity SmartCardio i pulsooksymetr DuoControl bo dają rabat przy zakupie dwuch, ten pulsooksymetr dałam bratu bo on jest sportowcem, wiedziałam, że natlenienie krwi go zainteresuje i faktycznie korzysta z aparatu regularnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy chorujesz na nadciśnienie tętnicze? Masz chwilkę czasu i chęć pomocy drugiej osobie ? Jeśli tak to uprzejmie zwracam się z prośbą o poświecenie kilku minut na wypełnienie anonimowej ankiety, która posłuży mi do napisania pracy magisterskiej dotyczącej występowania nadciśnienia tętniczego, stosowania się do zaleceń lekarskich ora innych informacji dotyczących tej jednostki chorobowej. Zapewniam, że wyniki będą poufne. Serdecznie zapraszam i dziękuję za poświęcony czas. Bardzo mi pomogłeś. Ps. Wszystkie pytania są zawartością kwestionariuszy standaryzowanych, nie dziw się ich sformułowaniem czy powtarzalnością. Pozdrawiam – Ewelina https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMNiGzz6cK_L54dG5homFTuETKmC3KP5muCL-9_d3Xtzrzlw/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×