Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Zmiany telewizyjne! W TELEWIZJI

Polecane posty

Na TVP1 od poniedziałku do niedzieli nowe odcinki 20:00 - Ranczo 21:00 - Sąsiedzi a seriale typu galeria, klan, wszystko przed nami powinny zostać zlikwidowane i na te miejsca dać jakieś wiadomości z polski i ze świata. Podobnie na dwójce jeśli chodzi o barwy szczęścia, na dobre i na złe oraz m jak miłość. Na świecie powinno być więcej wiadomości. 21:30 - Moda na sukces i jeszcze bulionerzy Polsat powinien zlikwidować dlaczego ja, trudne sprawy, pamiętniki z wakacji, przyjaciółki, hotel52, itd. Powinni puszczać np. o 18:00 kości(itp) a także świat według kiepskich oraz mamuśki, mogliby przywrócić rodzine zastępczą(w roli Anki Kwiatkowskiej widziałbym Marzene Sztuke:D albo Renate Pałys) dlatego powinno być tak 19:00-Poniedziałek-Rodzina zastępcza 19:00-Wtorek-Świat według kiespkich(dwa odcinki) 19:00-Środa-Mamuśki-(dwa odcinki) a od godziny 6-19:00 - polsat powinien pokazywać programy informacyjne i bajki. TVN niech skończy z ukrytą prawdą, detektywami,w11, na wspólnej i tymi głupimi polski serialami i niech dadzą jakieś seriale typu cud miłości, zemsta moja miłość itp. Nawet powtórki. Telenowele o 16:15 i 17:15 :) a reszta to niech wróci bajkowe kino i programy informacyjne. Oczywiście wynocha z rozmowami w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takiej formie
to by nikt nie ogladał tvp - proponowane programy to badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowjd
wybacz ale twoja propozycja jest słaba. Mi tam obecna telewizja pasuje a że jednej tobie nie pasuje to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×