Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadness...

wiecie, że prostytutka też może się zakochać....?

Polecane posty

Gość r...................
Sadness - dobra reakcja na wynurzenia Elizy:P ELIZA - tu Ziemia, na nikim nie robisz wrażenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Zresztą ten facet jest mądrzejszy, niż mój kuzyn. " zapytałam co na to jego mama jakby wiedziała że się ze mną spotyka a on, że nie mogłaby wiedzieć o tym..." Przynajmniej rodzinie zostaną oszczędzone takie wątpliwej jakości znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo
Mayor of London. sprawdzone po IP. ciekawe, ile jeszcze razy Mayor was nabierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mam internet z plusa i zmienne IP więc nie spróbuj mnie sprawdzić za jakąś godzinkę:) a kto to jest mayor of london?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy do pracy idziesz
autorko? czy w domu przyjmujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Mayor of London is an elected politician who, along with the London Assembly of 25 members, is accountable for the strategic government of Greater London. Conservative Boris Johnson has held the position since 4 May 2008. The position was previously held by Ken Livingstone from the creation of the role on 4 May 2000 until his succession by Johnson. nie rozumiem co mam z tym wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo
Mayorko, przestan ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfdgsgdgf
ty tak zabardzo sie niewczuwaj w swoja prace, traktuj to jak kelnerstwo ,a nie jak prost...,na luzik daj bo do glowy dostaniesz, zagranica to jest zawod a w pl. aja kopleksy ze podatku nieplaca:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Sadness - "więc zdecyduj..." nic dodać nic ująć - zdecyduj, czy wolisz być tym kim jesteś teraz, czy kończysz to (na zawsze), spotykasz się z nim i dajesz sobie szansę na nowe zycie. Pewny jestem tylko tego, że jeśli nie spotkasz się z nim, bo będziesz "pracować" to będzie tak jakbyś mu napluła w twarz, a na to sobie nie zasłużył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Nie powinnaś, ale życie Ci to zweryfikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tymi co Cię tu obrażają i się śmieją :o Spotkajcie się wieczorem :) chyba nie masz wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawy Edward ale powiedz mi tylko czy gdybyś był Nim. Czy On na pewno wie co robi, czy nie będzie żałował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Będzie żałował, gdy sobie uświadomi, że ok. 2000 mężczyzn używało jego kobietę. I jak mama się dowie- wtedy będzie żałował najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
KLEOPATRA - robisz sobie dobrze przy tego typu dennych wypowiedziach?:P Bo to chyba jedyny cel może być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Trolle też nie są z tej Ziemi więc nie nalezy ich dokarmiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę nic mówić..
ale on ją chyba kocha nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak, nad zycie ja
kocha tak bardzo ze az chce ukrywac ja przed mamusia :D HEHEH romansik w ukryciu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Bo widocznie w przeciwieństwie do was ten gość jest normalny i wiąże się ze swoją partnerką a nie z mamusią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfdv
ehhh chyba nikto nie chcia łby miec za zone kurwy. swiat mały zawsze gdzies sie spotka byłego klijeta. czy to w przedszkolu prowadzac dziecko czy w sklepie. moje zdanie jesta takie ze kurwom powinno sie wypalac na czole jakis znak. zeby było wiadomo do czego słuzy i nie marnowała komus zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfdv
albo wesele np na 100 osob i przyjdzie ktos kto ci placił za ruchanie .... zenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
No i koledzy. Nie zapominajmy o kolegach. Dla każdego mężczyzny ważni są jego koledzy. A tutaj to właśnie kolega uczulił go na zawód autorki. Chłopak po prostu będzie się wstydził przed kolegami, że jego dziewczyna parała się takim zawodem. Dlatego podtrzymuję zdanie, że to będzie relacja w ukryciu. I przed rodziną, i przed kolegami. Pytanie brzmi, jak określić taką relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r...................
Zaiste wzruszające są wasze historie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
"Bo widocznie w przeciwieństwie do was ten gość jest normalny i wiąże się ze swoją partnerką a nie z mamusią" Być może, ale w każdej relacji przychodzi moment na poznanie rodziny, bliskich partnera. Jeśli ten etap jest pominięty, dokładnie wiadomo, jaki charakter ma relacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×