Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość bogna n
Wiecie co ja teraz to już tylko spożywkę kupuję tradycyjnie w markecie, a tak wsio zamawiam przez internet. Ostatnio kupujemy na meblehot.pl meble, oj warte są uwagi i niech się te sieciówki schowają. To, to są przynajmniej meble, eleganckie i porządne, a nie chwiejące się i skrzypiące. Na takie to wcale nie szkoda pieniędzy, chociaż faktycznie są nawet tańsze. Sypialnia i salon teraz wyglądają elegancko i nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bira
Lubię robić zakupy przez internet, ostatnio zamówiłam przepiękną pościel w sferisie na prezent dla rodziców, sami zobaczcie jakie piękne zestawy są dostępne :)https://www.sferis.pl/szukaj?q=po%C5%9Bciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci są wygodne i bezpieczne jeśli wybierzemy odpowiedni sklep na którym możemy polegać jak BucikSklep.pl rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hortensja_1993x
Zakupy przez Internet to moim zdaniem wygodna i bardzo dobra opcja. Ja mogę ze swojej strony polecić sklep z materiałami czystości - perfekcyjnaczystosc.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem internetowym jest www.Sklep.Dielle.pl polecam, miła obsługa i błyskawiczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GościówaA_9954
Ja zawsze kupuje materiały biurowe na www.DlaBiuraZakupy.pl - polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie niczego w internetowy-sklep.net , niby markowe ciuchy w świetnych cenach ( teraz w ciagu ostatnich 2 dni zmienili na mniej swietne) to scam, oszuści ! Nigdy nie dostaniecie ani kasy ani towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym zaufania sklepem internetowym jest też kawa-kawa.pl gdzie każdy znajdzie swój ulubiony smak kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również robię zakupy online. Niektórych rzeczy nie da się chyba kupic stacjonarnie. Na przykład program antywirusowy g data. Ja akurat zamawiałam sobie licencję w ich autoryzowanym sklepie kluczsystem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też robię zakupy przez internet :) ostatnio wyczaiłam nową markę lakierów hybrydowych MylaQ <3 mają przepiękne kolory, zakochałam się od razu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cila
Mój ulubiony sklep sferis.pl, można tam znaleźć praktycznie wszystko, wczoraj zamówiłam lego dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaaa
też ostatnio wpadłam na tę markę lakierów hybrydowych mylaq. kupiłam kilka lakierów więc będę testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja ostatnio szukałam transportera dla mojego kota https://www.zwierzakowo.pl/84-transporter-dla-kota Bardzo nie lubi wychodzić z domu, a poza tym w czasie podroży autem musi mieć zapewnione bezpieczeństwo. A jak macie zwierzaka w domu to w tym sklepie znajdziecie właściwie wszystko. Świetnie zaopatrzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Internetowo" i tylko tutaj: http://sklep.piorapolskie.pl/ Długopisy, pióra wieczne, portfele. Świetna jakość i co najważniejsze - dostępne tylko w tym jednym sklepie. Coś, czym można się wyróżnić. Teraz dodatkowo w październiku - DOSTAWA GRATIS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym internetem to nie zawsze tak do końca. Trzeba uważać i tu nie chodzi o oszustwa, bo teraz prawo stoi zawsze po stronie konsumenta, ale trzeba uważać na ceny. Nie zawsze wychodzi taniej. Co nie zmienia faktu, że korzystam często ze sklepów internetowych, a niekiedy pomijam przy tym pośredników i kupuję u samego producenta. A wracając do tego, że nie wszystko...ostatnio zakochałem się w internecie i wczoraj szukałem...węgla na zimę;-) Niestety kiedy doszły koszty transportu to wolę w swojej okolicy na składzie zamówić;-) To tak na marginesie by uważać mimo wszystko na ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam doskonały sklep z chemią do sprzątania i i odkurzaczami www.cleanmed.com.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Internet można też kupić materac, taki zakup cieszy się coraz większą popularnością, bo to oszczędność czasu, brak stresu związanego z testowaniem materaca w sklepie i wygoda - materac trafia do domu bezpłatną dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś nie pomyślałam, że można kupować przez internet teraz środki czystości, ciuchy i buty kupuję tylko w necie polecam www.cleanmed.com.pl kupicie tam porządne odkurzacze i chemię do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęcam do zakupów w e-sklepie z naturalnymi produktami, które stosujemy na co dzień. Są one bezpieczne dla rodziny i środowiska. Produkty są w różnych kategoriach: chemia domowa (koncentraty), kosmetyki, olejki, suplementy diety. Spełniając określone warunki, otrzymujemy rabaty na zakupy. Można jednocześnie podejść do tematu biznesowo i polecać sklep, zarabiając na tym. Jeśli jesteś zainteresowana - zapraszam do kontaktu na priv. asihof@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na zakupy tekstyliów domowych do www.sklep-tekstylia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilonika
Nie wyobrażam sobie już życia bez zakupów przez Internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimmka
Bardzo dużo kupuję w sieci. Ostatnio kupowałam wideorejestrator w Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×