Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Ale bez sensu... A gdyby Twojemu facetowi urósł drugi penis na czole, to poprosiłabyś go o jego usunięcie? Zdecydowana większość (jeżeli nie wszystkie) kobiet preferuje brak owłosienia i nie zmieniają zdania w tej kwestii. Ale dobrze, załóżmy, że tak faktycznie by się stało (choć tworzenie wirtualnych dylematów uznaję za absurd), zapytałbym dlaczego zmieniła swoje upodobania i powiedziałbym, że jej wcześniejsza wersja bardziej mi odpowiadała... Ale to, że stawiasz takie pytania świadczy o tym, że nie rozumiesz problemu. Dla kobiety brak owłosienia na ciele nie jest dyskomfortem, a dla mężczyzn (większości) - jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyczacz zaprzestanie golenia nóg, jest bardziej prawdopodobne, niż wyrośnięcie członka na twarzy.:D Poza tym, argument nie do mnie, bo ja cały czas twierdzę, że trzeba mówic partnerowi o swoich upodobaniach,takze estetycznych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja twierdzę dokładnie to samo, że trzeba mówić, ale nie można ZMUSZAĆ... No może jest to trochę mniej prawdopodobne (ale niewiele mniej);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było pytanie, a nie stwierdzenia, bo chyba Ty napisałaś, że ogolone kobiety wyglądają nieestetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
Ja nie lubię facetów ogolonych, po prostu mi się to nie podoba. Sama podcinam się tam tylko, bo ogolona od razu łapie wszystkie infekcje. Kiedyś się goliłam i co chwilę latałam do ginekologa. Teraz mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałem: " Dla kobiety brak owłosienia na ciele nie jest dyskomfortem", a Ty odpowiedziałaś: "Jest dyskomfortem, bo wyglądaja przez to NIEESTETYCZNIE"... Z tego wynika, że moje oczekiwanie ogolenia się przez partnerkę, nie wywoła w niej dyskomfortu... A czym się różni "zmusić" od wymóc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Wiele się się słyszy wypowiedzi że brak całkowitej depilacji u kobiety zaniedbanie, że smierdzi :D że po oralnym zostają włosy miedzy zebami etc natomiast gdy kobieta tego wymaga to świete oburzenie? Takie owłosienie jak u małpy jest obrzydliwe, i nie jest to męskie etc jak to ktoś tu pisał- takie coś moze zaakceptować co najwyżej frustratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765
tak samo jak Vera jestem przeciwniczka depilacji mezczyzn. moj maz czasem owszem przystrzyze sie, ale to wszystko. kurcze jak dla mnie to wygladalby komicznie z "golymi" klejnotami i buszem na nogach, brzuchu i klacie. tak na marginesie to watek nie ma glebszego sensu, bo o gustach sie nie dyskutuje :D kto co lubi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
każdy robi to co lubi,ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8765, o czym Ty mówisz. Mężczyźni tych pań pewnie gola także nogi, brzuch i klatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiające jest też to, że większość kobiet oburza się, gdy mężczyźni wyznaczają estetyczne standardy ("jak może im się podobać taka chuda szkapa!", "a te ogromne wiszące piers!i"), a same chcą za wszelką cenę nie tylko wyznaczać estetykę faceta, ale też definiować męskość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Moim zdaniem obwisłe flaki imitujace biust to coś obrzydliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak golenie palców u stóp jest najbardziej podstawowym obowiązkiem, no może zaraz po zrobieniu sobie maseczki na penisie i podkreśleniu ust brzoskwiniową szminką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko sporo kobiet "obwisłymi flakami" nazywa po prostu ładne, duże dorodne piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
madzia dla Ciebie wszystko jest obrzydliwe :D. Jak będziesz stara to je będziesz miała i co? Powiesisz się z tego powodu??. Każdy ma wady, a dorosła osoba potrafi je zaakceptować. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz będzie moc. Najlepszy post na forum ever, zapisałam go sobie, żeby w odpowiednich sytuacjach przytaczać. :D Autorem jest chyba fubu. No to jedziemy! :D xoxo Czas odkryć karty. Panowie niewieścieją i to na dużą skalę choć za cholerę się przyznać nie chcą. Make-up, kosmetyczka, depilacja, solara, różowe wdzianka, stringi i uszminkowane usteczka w dzióbek do zdjęć - argumentacja: Nie jesteśmy pedałami. Panie mogą to my też. Jest równouprawnienie. :D Noszenie rajtuz, rajstop i pończoch - argumentacja: Kiedyś faceci to nosili, ponadto, panie mogą to my też - równouprawnienie. :D Spódniczki, sukienki - argumentacja: Panie mogą to my też - równouprawnienie. A panie noszą spodnie to dlaczego my nie możemy spódnic. A w ogóle to Szkoci noszą spódnice. I kiedyś szlachta sukienki. :D Przebieranie (najczęściej po kryjomu choć wielu dokumentuje to na fotkach) się w bieliznę żony/dziewczyny... - argumentacja: Panie mogą to my też - równouprawnienie. Ponadto - twarzowo mi w koronkach. :D:D:D Posuwanie partnerki w d**ę i domaganie się pieszczot odbytu często z użyciem wibratorów - argumentacja: Wyższa szkoła seksu i zapobieganie hemoroidom. :D Aż współczuję młodym dziewczynkom, które gdy dorosną, faceta będą mogły sobie obejrzeć w jakimś starym filmie. A ze swoim chłopakiem będą malowały pazurki i dyskutowały o wyższości bluzeczki w kolorze dojrzałej śliwki nad morskim turkusem. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
Raczej jest tak że to przygrubawe lochy twierdzą ze maja seksowne piersi, a że wygladają jak naleśniki pominmy milczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa 8686868686
vera coś tam Mylisz pojecia zadbanie i spedalenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmija
No widać jak tolerancyjna jesteś dziecinko. Dorośnij w końcu, to nie boli. A żeby nie było to ja jestem szczupłą osobą, ale ludzi akceptuje takimi jakimi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×