Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Gość acordeon
apropo "diety" po kilku dniach picia alku możemy poczuc jak "pachnie nasz" pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera purchawka.
fajne cipsko zamiast gęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Nie staje mi na myśl o tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera .purchawka.
Toż jest karykatura kobiety,nie ma takiej na forume !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale potwarz. nie wiem jak zniosę ten cios. :( Prawiczek mieszkający na garnuszku rodzicielki, bez szans na potrzymanie dziewczyny za rękę i pozbawiony dystansu und życia prywatnego mnie nie chce. :( Po prostu koniec świata. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE TEMAT BYŁ O GOLENIU
CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .vera .purchawka.
Za rękę sie trzyma kobietę a nie potwora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .vera .purchawka.
właśnie jest golona ta vera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Słabo mała, coraz płysze tekściki masz, no ale nie spodziewałaem się wiecej, a teraz jak opisałas swego faceta powiedz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był, ale teraz jest o problemach z erekcją u podstarzałego prawiczka, który przegrał życie. Możemy wrócić do temu ubogich w testosteron chłopców, czemu nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE TEMAT BYŁ O GOLENIU
nie chyba na pewno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokazywać te swoje ogolone
klejnoty ale to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Nie zapomnij o UND to takie trendy u landrynek remizowych, a wiem bo byłem 3tyg na takim wiejskim remizowym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .vera .purchawka.
Gdzie ten małpiszon wejdzie zaraz jest rozróba. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ja mam chyba za duzo testosteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten tekst o trzymaniu
dziewczyny za reke to nowego jest, oj laska wymyslilabys cos swojego a nie lazisz i powtarzasz:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
//Był, ale teraz jest o problemach z erekcją u podstarzałego prawiczka, który przegrał życie.// Plujesz testosteronem lalka, co mozna powiedzieć o wyzywajacej wszystkich którzy powiedzili prawde kobiecie? która tylko kurwi i pierdoli nudne frazy ciagle te same czekajac na poklask równie załosnych frajerków forumowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
ale weselaw remizach to akurat jak sięgam pamięcią najlepsze imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowa odpowiedź upośledzonego nieudacznika - piszę do ciebie, a ty piszesz, że opisuje swojego faceta. Daj spokój, wymyśl coś lepszego. :) A najlepiej to już nic nie pisz, bo jesteś przykry. jak można łazić za jakimś tam nickiem i się ciskać jak gówno w betoniarce. Nie żebym się przejmowała, ale w sumie jest to dość zabawne. Serio, 30+ ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
acordeon Veneryczna ma wiecej niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjazd na maksa
Jak można robic podjazd do mamusi stronke wczesniej, o gównie w betoniarce tez już było, nie dość ze wypowiedzi niskich lotów, to ciągłe powtórzenia, pierdolenie o prawikach u mamusi etc nudzisz mała, ale czego nie zrobisz by tłum pryszcatych gimbusów widział w tobie autorytet, ja mam juz 30pare lat i na mnie rzucenie kurwą jako przerywnik nie działa wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .vera .purchawka.
Jakoś cichutko vera siedzi lepszego przeciwnika ma i dupsko zimne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tekst Nowego. To jest typowe hasło z efa. :) Wyzywam wszystkich? :D Tylko głupich, a to, ze jest ich tak wielu to już trudno. Nie zauważyłam, żeby ktoś mi tu przyklaskiwał. Jakoś słabo czytasz. :) Albo masz schizofrenię, może w dodatku widzisz nasze adresy IP, tudzież ajpi..;) Byłoby miło, gdybyś się zalogował (tak, oczywiście, nie masz czarnego nicka :D:D:D), ale jak widać brakuje odwagi. :) Zacznij się zachowywać tak, jak na twój wiek przystało. Twoje słownictwo również nie można uznać za godne pochwały, więc wybacz, ale nie jesteś osobą na tyle kompetentną aby udzielać mi rad. :) Jeżeli mną tak gardzisz, to po co w ogóle do mnie piszesz? Przecież się to kupy nie trzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten tekst o trzymaniu
ty na efie nie bywasz wiec skad wiesz o czym tam piszą? to tekst nowego a tobie sie spodobal wiec chodzisz i pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazujcie a nie klocicie sie
co z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten obleśny, stary duch do kompletu. :) A najdziwniejsze jest to, że jak taki już rzeczy duch wyzywa ludzi, mąci, publikuje dane użytkowników to już jest super, prawda? jemu uwagi nie zwrócisz, ale po mnie będziesz jechał do rana. :) Ciekawe dlaczego, chciałabym wiedzieć czym ci zalazłam za skórę. Co ci takiego przykrego napisałam, że teraz za mną łazisz i próbujesz...sama nie wiem...ośmieszyć mnie? :) Bądź chłopie konsekwentny. :) I nalegam - zaloguj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały filutek
Ja to tylko jaja moge pokazas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najdziwniejsze jest to, że jak taki już rzeczy duch wyzywa ludzi, mąci, publikuje dane użytkowników to już jest super, prawda? -------------Jesteś zwykłą szmatą aby takie paszkwile powielać.Ty sama sie nie szanujesz jak bez dowodów oczerniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×